Jump to content

filmiki dokumentalne z mozliwosci Forestera

Olleo
 Share

Recommended Posts

Witam,

w zeszlym roku mialem okazje pojezdzic w prawdziwym terenie Patrolem GR i zarazilem sie tym bakcylem. Co prawda auto zmieniam dopiero gdzies za jakies 2 lata, ale juz zaczalem planowac przyszly zakup i bylem skupiony wstepnie na nissanie pickupie. Meczylo mnie jednak pare jego wad (raczej 2 osobowy, malo komfortowy do dalszych podrozy i niespecjalnie jako samochod w wiekszosci do dojazdow do pracy w miescie) i rozwazalem rozne alternatywy, jak Suzuki Grand Vitara, czy Toyota Rav4, az pare dni temu tak mnie tknelo - zaraz, przeciez jest cos takiego jak Subaru Forester. Poniewaz niewiele na temat tego autka wiedzialem, widzialem je tylko raz w zyciu na wlasne oczy, to postanowilem poszukac. Zaczalem od www.rajdy4x4.pl/forum i znaleziony tam temat byl bardzo obiecujacy, a przy tym odeslal mnie na to forum. To co przeczytalem sprawilo, ze pomimo pewnych niewielkich niedorobek, bardzo kiepskiego audio i olbrzymich kosztow ewentualnych napraw, od razu zakochalem sie w tym dzielnym autku. Szczegolnie trafily do mnie:

- przeprawa przez rzeke

- historia z przyczepa holowana przez zasniezone zaorane pole

- porownanie z volvo XC

- jazda bez lancuchow w Alpach po glebokim sniegu

Czyli to, co przemawia za swietnym zawieszeniem i napedem, a do tego przykladam najwyzsza wage.

Niestety perspektywa ewentualnego zakupu jest jeszcze bardzo odlegla, ale chcialbym sie zaznajomic z jakimis filmikami dokumentujacymi mozliwosci trakcyjne i napedowe lesnika - po suchym/snieznym/blotnym, pod gore/w rzece, na zakrecie i po polu. Gdzie moge takie prezentacje sobie obejrzec?

Z gory dziekuje