Jump to content

OUTBACK 2.0D 2012

martrix
 Share

Recommended Posts

Zakładam ten wątek z ciekawości waszej wiedzy na temat "nowego" modelu OTB 2.0D 2012.

Trochę szukałem w necie, pytałem w ASO o różnice/zmiany w stosunku do modelu 2011.

Jak dotąd udało mi się ustalić zmiany konsoli środkowej, wersja 2,0D UA ma się wzbogacić o kamerę cofania z panelem

LCD w miejscu radia (ogólnie ustawienia cd, radia, bluetooth itd. wyświetlane na panelu)

post-7707-135184464099_thumb.jpg

Ale prawdę powiedziawszy, to tylko drobiazg mniej lub bardziej znaczący zależy od podejścia.

Bardziej interesuje mnie czy wiadomo cokolwiek na temat modyfikacji/poprawienia sprzęgła-ponoć specyfikacja techn./ozn. sprzęgła

różni się w 2012 wzgl. 2011r. ale to inf. "zasłyszana" więc nie wiem jak się to miewa odnośnie ulepszenia sprzęgła, być może miedzy bajki włożyć :?:

Jeśli ktoś wie więcej, jak ten subarak będzie skonfigurowany proszę o rozwijanie wątku :)

pozdrawiam Marek

M_RC bardzo wielkie dzięki, ten link to esencja :!: natomiast kwestię istoty dwumasy pozostawmy w 2011 roku :twisted:

pytam nie o samo sprzęgło :) tylko ogólnie o zmiany, bo myślę,że 2.0D to silnik perełka, coś niezwykle nowatorskie na nudnym rynku

TDI itp. (wiem bo jeździłem :roll: ) a wymaga rozwoju i basta :lol: