Skocz do zawartości

OUTBACK 2.0D 2012


martrix

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten wątek z ciekawości waszej wiedzy na temat "nowego" modelu OTB 2.0D 2012.

Trochę szukałem w necie, pytałem w ASO o różnice/zmiany w stosunku do modelu 2011.

Jak dotąd udało mi się ustalić zmiany konsoli środkowej, wersja 2,0D UA ma się wzbogacić o kamerę cofania z panelem

LCD w miejscu radia (ogólnie ustawienia cd, radia, bluetooth itd. wyświetlane na panelu)

 

post-7707-135184464099_thumb.jpg

 

Ale prawdę powiedziawszy, to tylko drobiazg mniej lub bardziej znaczący zależy od podejścia.

Bardziej interesuje mnie czy wiadomo cokolwiek na temat modyfikacji/poprawienia sprzęgła-ponoć specyfikacja techn./ozn. sprzęgła

różni się w 2012 wzgl. 2011r. ale to inf. "zasłyszana" więc nie wiem jak się to miewa odnośnie ulepszenia sprzęgła, być może miedzy bajki włożyć :?:

Jeśli ktoś wie więcej, jak ten subarak będzie skonfigurowany proszę o rozwijanie wątku :)

 

pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

M_RC bardzo wielkie dzięki, ten link to esencja :!: natomiast kwestię istoty dwumasy pozostawmy w 2011 roku :twisted:

 

pytam nie o samo sprzęgło :) tylko ogólnie o zmiany, bo myślę,że 2.0D to silnik perełka, coś niezwykle nowatorskie na nudnym rynku

TDI itp. (wiem bo jeździłem :roll: ) a wymaga rozwoju i basta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...