Skocz do zawartości

Witam jako nowy w tym dziale, bo normalnie jestem na Forkach


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam na oku Subaru Impreza 2.0RA kombi z 2006 r, co sądzicie o tym samochodzie?

160 KM, kosztowniejszy w eksploatacji od Forestera? Jakie koszty eksploatacji generalnie? Jak tam instalacja gazowa?

Samopoziomujące zawieszenie? Na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie?

 

I jeszcze pytanie, w zależność od kondycji auta, cena w jakim zakresie jest dobra? Bo chyba 33900 to mocno przesadzone?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na oku Subaru Impreza 2.0RA kombi z 2006 r, co sądzicie o tym samochodzie?

160 KM, kosztowniejszy w eksploatacji od Forestera? Jakie koszty eksploatacji generalnie? Jak tam instalacja gazowa?

Samopoziomujące zawieszenie? Na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie?

 

I jeszcze pytanie, w zależność od kondycji auta, cena w jakim zakresie jest dobra? Bo chyba 33900 to mocno przesadzone?

 

Nie wiem jak się ma ten silnik do forkowego, ale ja jeżdżąc ponad rok wolnymssakiem sedan nie miałem żadnych kłopotów z tym silnikiem. Oleju nie brał w ogóle, chodził jak zegareczek i o ile wiem chodzi dalej w rękach kolejnego forumowicza. Spalał 10-14 w zależności od tego jak bardzo mi się spieszyło.

Cena? No cóż, jeżeli auto jest w dobrym stanie, moim zdaniem nie jest wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na oku Subaru Impreza 2.0RA kombi z 2006 r, co sądzicie o tym samochodzie?

 

Jeździłem sedanem - auto rewelacyjne na miarę swoich możliwości, bezawaryjne, dosyć szybkie (8,6 sek. do setki), kręci do 7,5 tys. obrotów :twisted: , nie za twarde, do cywilnej eksploatacji z lekko sportowym zacięciem - idealne. Jeżeli zadbany egzemplarz, polecam z czystym sumieniem.

 

Jakie koszty eksploatacji generalnie?

 

Standardowo wedle cennika przeglądów, poza tym - bezawaryjne, ze względu na polskie drogi szybko padają jedynie łączniki stabilizatorów i tuleje wahaczy. No i żarówki do wymiany co pół roku... :evil: :wink:

 

Samopoziomujące zawieszenie?

 

Niestety nic takiego. :|

 

cena w jakim zakresie jest dobra? Bo chyba 33900 to mocno przesadzone?

 

Chyba niezbyt przesadzona. W zeszłym roku normalną ceną za to auto było 35 - 40 tysięcy w zależności od stanu technicznego.

 

Jak tam instalacja gazowa?

 

Nie wiem, bo nie uznaję... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę sedanem MY'07 z tym silnikiem od 2009 r. i nie dam złego słowa powiedzieć 8) Może nie jest to ekonomiczny dupowozik jeśli idzie o spalanie (w mieście spala mi minimum 12,5l/100 km, ale częściej coś koło 13,5l/100 km - mam dosyć ciężką nogę :| ), ale zapewnia dobrą dynamikę jazdy :!: A zimą to już w ogóle jest bajka :twisted: Ja do swojego egzemplarza poza częściami eksploatacyjnymi (klocki), płynami i paliwem nic nie dokupywałem, gdyż nie było takiej potrzeby. Teraz mi coś zaczyna pukać w zawieszeniu, ale to po przebiegu 57000 km.

Generalnie idealne Subaru na początek.

A co do ceny :arrow: to za ten rocznik, jeśli stan jest b. dobry i przebieg akceptowalny to cena jest niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód trochę był bity w lewy tył, czyli nie jest tak kolorowo. Była wymieniana klapa, zderzak i boczna szyba... Zrobione idealnie, nie da się bez czujnika grubości lakieru dojść do tego. Co wy na to? Uwierzcie, że przebieg to 23 000. Co wy nato? 32 000 PLN to chyba wielka przesada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...