Skocz do zawartości

Wymiana zwykłej maski na Turbo w Imprezie My 2006r.


buzek78

Rekomendowane odpowiedzi

buzek78, potrzebujesz maski i wlotu. Żeby wszystko było tip-top potrzebujesz jeszcze wygłuszenia montowanego pod maską i kierownicy powietrza z WRXa. IMO otworu nie musisz zaślepiać - są na forum auta turbo w zamontowanym FMIC i pozostawionym kurnikiem mimo tego, że z technicznego punktu widzenia nie spełnia on już funkcji "nawiewania" powietrza na TMIC.

Co do auta N/A z taką maską to już się wypowiedziałem gdzieś powyżej, a ponieważ obawiam się krytyki ze strony SubBlackbird :mrgreen: i zaliczenia do "tępej społeczności forum" to nie napisze tego ponownie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu kierownica i poduszka musi zostac zmieniona? maskę i wlot już założyłem teraz myślę o siatce jakiejś grubej przy wlocie...

nie kierownica z airbagiem tylko kierownica strumienia powietrza na IC ktora jest we wlocie:)

siatke bym sobie odpuscil:) na jesien bedziesz z niej liscie i ptaki wyjmowal:)

zostaw jak jest... lepsza wentylacja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. To co wkleiles to chwyt powietrza do filtra powietrza. Jest nad chlodnica po lewej stronie w autach z turbo...

 

Im bardziej chodzilo o to co jest we wlocie na masce...

Jak z bliska popatrzysz we wlot to w srodku jest taka blacha, ktora ma za zadanie rozprowadzic wlatujace do wlotu powietrze rowno na intercooler. Bez tego teoretycznie cale powietrze, ktore wleci tamtedy rozbija sie o tylna scianke wlotu i przelatuje tylko nad tylna czescia icka.

Potem wkleje fote, bo chwilowo jestem na komorce...

 

-- Pt maja 04, 2012 10:25 am --

 

takie cus:)

 

file.php?id=94&t=1

 

-- Pt maja 04, 2012 10:29 am --

 

u siebie w S401ce mam we wlocie o to:

nengun-1794-02-zerosports-cool_action_hood_scoop_insert.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką maske od wrx założoną 3.5roku temu na impreze 06/07 2.0r w serwisie ASO bez żadnej dodatkowej siatki tylko orginalne elementy i nie mam żadnych problemów. Na pewno nie polecam blokowania otworu itp., bo przy wiekszych predkościach może byc kłopot. Co do wody i czystości pod maską żadnych problemów nie mam (Polecam).ps przy dużych predkościach maska lekko pracuje ale to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a ja dalej szukam tych kołków kwadratowych bo nie mam nic żeby założyć mocowanie do wlotu...

 

-- Śr maja 09, 2012 10:42 am --

 

Hmmm Wiecie o co mi chodzi z tym mocowaniem do wlotu? Bo dalej nie znalazłem pasujących kołków... Help;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja mam taką maske od wrx założoną 3.5roku temu na impreze 06/07 2.0r w serwisie ASO bez żadnej dodatkowej siatki tylko orginalne elementy i nie mam żadnych problemów. Na pewno nie polecam blokowania otworu itp., bo przy wiekszych predkościach może byc kłopot. Co do wody i czystości pod maską żadnych problemów nie mam (Polecam).ps przy dużych predkościach maska lekko pracuje ale to normalne.

 

Miałem GC N/A z oryginalnie założoną pełną osłoną pod wlotem i nie było żadnego kłopotu nawet przy prędkości blisko 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...