Skocz do zawartości

Wymiana zwykłej maski na Turbo w Imprezie My 2006r.


buzek78

Rekomendowane odpowiedzi

maska pasuje Ci bez żadnych przeróbek, musisz jedynie wziąć pod uwagę, że przez wlot może dostawać się do komory silnikowej woda czy śnieg, i dobrze by było zrobić od dołu maski jakąś zaślepkę, z cienkiej aluminiowej blachy czy plastiku, żeby niepotrzebnie nie zalewało Ci motoru wodą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tylko tego, że nieraz idzie kupić alu maskę od wrx w lepszym stanie, taniej i szybciej niż org od N/A jak było w moim przypadku...ale ja mam inną definicję wiochy i kiczu, więc mnie to nie przeszkadza :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wykorzystać wlot na dodatkowe chłodzenie silnika: nie montować łapacza kotów tylko wkładkę z siateczką. Tyż piknie wygloda :lol:

To jakiś dolot trzeba kupić na silnik:P? czy nic więcej;)?

 

-- Cz mar 08, 2012 4:46 pm --

 

a powie ci ktoś czy wlot z Buga rok 2003 pasowałby do tej maski:)? z góry dzięki za odpowiedź:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie tak jak w tytule co musiałbym kupić i zmienić oprócz maski i wlotu powietrza? Pozdrawiam

 

Kolega zadał czysto techniczne pytanie. Nie prosił się o opinie:P

emotorsport dał wyczerpującą odpowiedź. Sama maska i kurnik z MY06-MY07 + zaślepienie dziury od spodu.

 

Numery gratów, gdyby jakaś pierdoła była potrzebna znajdziesz tutaj:

http://opposedforces.com/parts/impreza/en_g11/type_32/body_equipment_exterior/grille_and_duct/illustration_2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po raz kolejny tępa społeczność forum daje o sobie znać. Jeżeli ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem to jak w ogóle zarejestrował się na forum?

Witam mam pytanie tak jak w tytule co musiałbym kupić i zmienić oprócz maski i wlotu powietrza? Pozdrawiam

Jest tu gdzieś pytanie "Czy będzie to ładnie wyglądać" ?

 

Jeżeli ktoś ma frajdę z pokazania innym, że umie w ogóle pisać oraz uważa się za tego "lepszego" bo w profilu wyświetli mu się liczba z większą ilością postów to raczej powinien zarejestrować się na forum dla przedszkolaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...