Jump to content

FELGI na LATO

Papkin
 Share

Recommended Posts

Witam mam zamiar kupić felgi OZ LOUNGE 10. rozmiar 7,5 x 17 ET 35 5x100. Moje pytanie czy felgi podejdą pod zaciski hamulcowe nie będą za niskie ( ET 35 nie 48 ) , czy założę na nie opony które zdjąłem z oryginalnych felg tj 225x60x17. w opisie podają szerokość 7 cali te mają 7,5. Skorzystałem z przymierzalni na http://www.felgi.pl , wszytko dopasowało nawet kolor wozu 8)

dzięki za pomoc

Witam, zakupiłem felgi o których pisałem wyżej, sprzedający z działu technicznego zapewniał że są one dedykowane również do Outbacka. No nic zobaczymy, podzielę się tym doświadczeniem na forum.

Witam, zakupiłem felgi o których pisałem wyżej, sprzedający z działu technicznego zapewniał że są one dedykowane również do Outbacka. No nic zobaczymy, podzielę się tym doświadczeniem na forum.

No zacna ta felga :idea: Powinny idealnie pasować ale ciekawy jestem czy troche inne ET nie wpłynie na jakąś różnicę w zachowaniu auta w stosunku do oryginału :?:

Jak założysz te cacka to proszę załącz fotkę :)

• 2 weeks later...

Witam, felgi założone.

Różnic w prowadzeniu do felg seryjnych nie zaobserwowałem, są na nich opony letnie po 1 sezonie. Montaż felg jak oryginalnych.

Zestaw solidny godny polecenia , nakrętki + pierścienie centrujące ( Aluminiowe ).

i to by było na tyle. Pozdrawiam