Jump to content

help chciałbym kupić forestera 2,5xt

bono
 Share

Recommended Posts

potrzebuję pomocy, planuję kupić używanego forestera 2,5 xt - sprowadzanego ze stanów bo są najtańsze. Oglądałem jednego srebrnego w Krakowie ale jest problem - pierwszy to taki, że ktoś mi powiedział, że jest to samochód po powodzi (jak to sprawdzić??) Drugi problem to dziwna rzecz - auto ma teoretycznie 28 tys. mil przejechanych a po otwarciu korka wlewu oleju przy zapalonym silniku wyraźnie wydobywają się spaliny - teoretycznie świadczące o nieszczelności silnika, tylko jak to możliwe po takim małym przebiegu. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Mój ojciec ma SVX z 1995 roku a mama legacy i w żadnym z tych samochodów nie ma śladu spalin z korka wlewu. Oco tu może chodzić - PLEASE HELP

Owoc, prowadze korespondencje z Panem mowiacym po polsku (choc czasem nie bardzo wiem o co chodzi, musze sie przyznac) i z przemila Kristina rowniez, ale tu juz mniej ozywiona. Subaru z Litwy bedzie, moge juz powiedziec ze na 99,9%. No i oczywiscie az sie doczekac nie moge :D

Kainos i PVM to zakumałem przy pierwszym guglaniu... :mrgreen: A co do reszty, to miałem o tyle łatwiej, że parę razy tam byłem i trochę się o język mówiony i pisany poocierałem.

Łatwo nie jest, ale da się piąte przez dziesiąte złapać i bez lektoratu.