Skocz do zawartości

Dylemat hawk VS nowy sedan


Arti_D

Rekomendowane odpowiedzi

Biedny Siemanko o tym nie wie i upala lanosa

ja tez :roll: Znaczy mam dokupic hawka? pomysle :roll:

O matko...weź i wytłumacz. :|

 

Nie chodzi mi o to, że Lanos się nie nadaje.

Raczej o to, że starszym i tańszym mniej szkoda wypaść w krzaki, czy gdzieś przytrzeć.

ale może znowu nie mam racji ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś jak miałbym kupować hawk vs sedan sti, biore w ciemno nowego sedana :roll: , z kilku powodów :roll:

Po pierwsze jest bardziej cywilny , a nie hardcorowy ( dla niektórych to wada , dla niektórych zaleta ) , dla mnie w tym momencie zaleta :D

Lepiej sie prowadzi

ma ładnieszy dzwiek jak hatch

musi miec duzy spojler

jest to w tej chwili jedyne auto , na które bym ewentulanie zamienił RS-a , w którym jestem zakochany :twisted:

koniecznie pakiet foteli Recaro

koniecznie fabryczna navi ( nie wiem co tam siedzi ) ale nie cierpie wlepek na szybe :(

musi miec bluetoth z telefonem

 

reszta mnie nie interesuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym wziął nowego sedana chyba, hawk jakiś taki plastikowy w środku, ramki w szybach to nie taka wada żeby z Sedana od razu rezygnować. Do upalania jakiś sklatkowany TypeR albo RA, a na co dzień sedanik w STI, bez zbędnych modów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak miałbym kupować hawk vs sedan sti, biore w ciemno nowego sedana :roll: , z kilku powodów :roll:

jest to w tej chwili jedyne auto , na które bym ewentulanie zamienił RS-a , w którym jestem zakochany :twisted:

 

Edwin, a czy Ty wyjeżdżasz tym RS-em w zimie z garażu? Da się ośką po śniegu jeździć :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownywanie tych dwóch aut jest mega ciekawe.Uważam jednak, że nie da się postawić znaku równania między nimi.Przejechałem już okolo 35tys km w tym jeden kpl nowych dunlopów powiedział dość,wiec uwazam, że sedan jest szybszym autem,ale ma to tez swoje minusy.Nie da się go tak szybko wprowadzić w poślizg jak howkeya, opony sa duzo szersze 245/40/18 i to tez robi swoją robotę.Jest bardzo fajnie wykonany w srodku,zależy tez kto do czego chce go używac.Chodzi mi tutaj o zestawienie wnetrza i spojlera na tylnej pokrywie.Ja tam jestem bardzo zadowolony z wozu i co ciekawe nawet silnik mi nie wybuchł :mrgreen: a lekko nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...