Skocz do zawartości

wgniecenia na karoserii


korzonek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ZNALZEŁEM FIRME W ŁODZI KTÓRA USUWA WGNIECENIA I NAPRAWIA OTARCIA CZYLI TO SAMO CO FIRMA S PLUS W DOATKU ZAMUJA SIE REGENERACJA LAKIERU ZABEZPIECZANIEM WOSKAMI :mrgreen::mrgreen: JAK COS TO SA NA DUNSKIEJ

http://www.msmart.pl/ ja odstawiam auto na wcniecenia i usuwanie odpryskow po kamieniach :evil: dam znac jak wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiałem kiedyś drobne wgniecenie w S Plusie (w Poznaniu) - nie wyciągną wszystkiego, szczególnie wgniecenia na przetłoczeniach blach są problemem, ale mimo trochę beznadziejnego miejsca (przetłoczenie właśnie), udało się im zrobić tak, że praktycznie nie został nawet ślad. Koszt za jedno wgniecenie jeżeli dobrze pamiętam 300-400 zł. Jeżeli jest to jedna sztuka i kłuje w oczy, warto to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
(...) wniecenia z kroseri spowodowane opieraniem sie o auto lub uderzeniem drzwiami

wiem, ze to tzw. "pic na wode", ale po tym, jak ostatnio znalazlem na swojej Bece pare parkingowych wgniotek, postanowilem zalozyc akcsesoryjne listewki na drzwi...

 

d260de4612abeb0emed.jpg

 

przynajmniej pasuja do felg i klamek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

koszt zalezy od wielkosci im wieksze wgniecenie ty drozej ale jak jest kilka to licza tanie ok 85 za wgniecenie efekt mmm spodziewalem sie lepszego ale nie jest zle te co byly bardzo widoczen to nie rzucaja sie tak w oczy jak wczesniej moze skocze gdzie inndziej to zrobia to lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 lata później...
W dniu 30.07.2014 o 12:09, Marcio napisał:

Dla zainteresowanych w przyszłości, w Łodzi taką robotę na pewno wykonuje http://www.automix-lodz.pl/

Korzystałeś z usług tego warsztatu? Jak z jakością? Są przystępni cenowo? Mam mały defekt przy szybie przedniej i wiosną chciałbym odstawić do kogoś swoją bekę. W Tuszynie klepią tylko ursusy- niestety :biglol:

Edytowane przez Kamis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...