Skocz do zawartości

Polska Strona SUBARU


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to bym chciał sie dowiedziec, dlaczego chcąc zobaczyc samochód 360 na obkoło musze wchodzic na strone niemiecka, japonska albo LITEWSKA, a u nas widzimy jedynie 3 zdjecia imprezy, cennik nieruchomy i jakas pseudokartke z danymi technicznymi?

Kraj, który ma dwa miliony ludzi namely Litwa ma strone aktywna a my mamy nędze taką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie też zawsze dziwiło że polska strona Subaru nie jest taka sama jak innych przedstawicielstw (chodzi mi o layout) :roll:
ja już wiem. Ona, ta strona jest jak polskie drogi, sa dziurawe i do kitu a jeżdzą debile. Tutaj też sie nie opłaca niczego zmieniać, przecież sprzedaz wzroszła o 80%%%% czy o ile?

Widocznie strona ma niezwykłą skuteczność markietingowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio fajowo piszesz z racjo pelno.ja pape swego odeslalem na amerykansko strone co by se poogladal profesjonalno stronkie.no ale wlasciwie czego sie czepiasz przeciez subaru jak kupujesz za nedzne 100 czy 250 tysiecy to po co ladna strona ty wiesz ile kosztuje taka porzadna strona? chlopie!

wstydzil bys sie biedny SIP ledwo przedzie a ty jeszcze mu dogryzasz a fuj nie dobry chlopak :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty masz za to genialnie fantastyczne nalepkie na bagazniku. Patrze, podziwiam i se tako kupie.

Jakże upieksza to pojazd mechaniczny. Myślę, że japońce powinny indywidualizowac pojazdy piecowymi nalepkami, robionymi pod konkretnego dilera. W ten sposób można równiez usprawnic proces zamawiania sformatowanych aut przez indywidualnych dilerów, oszczędzi się potem SIPOWI problemów ze zbytem. Diler zamawia i do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to prawda... Nie pytano się mnie o to.

 

Ale jak sięgnę pamięcią do 3 samochodów wstecz, to w primerze też miałem takie wielkie "BALLAUN". Natomias w hondzie się ładnie zachowali, bo miałem tylko podkładki Aries Motor i nic więcej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sięgnę pamięcią do 3 samochodów wstecz, to w primerze też miałem takie wielkie "BALLAUN". Natomias w hondzie się ładnie zachowali, bo miałem tylko podkładki Aries Motor i nic więcej...

 

W Legacu też tylko podkładki dali...

 

ale wlasciwie czego sie czepiasz przeciez subaru jak kupujesz za nedzne 100 czy 250 tysiecy to po co ladna strona ty wiesz ile kosztuje taka porzadna strona? chlopie!

 

Ale ja wiem, ile kosztuje i sądzę, że powinno ich być stać na to.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tajnych informacji, ktore przypadkiem zaposiadywuje, wynika, ze jest planowany totalny refresh/remake strony, tylko ze narazie osobie odpowiedzialnej za to (Flipper - ups.....mialem tego nie mowic :mrgreen:) brakuje czasu. Narazie zajmuje sie jakims serwisem, serwetka, serworem cy cus... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than Juniorze no wlasnie o tym mowimy biedny Flipper ma zapier.....z nowa strona a to nie jego zadanie.Do tak powaznych Przedsiewziec bierze sie duza interaktywna agencje robi sie na nowo strategie badania a jesli jest gotowa sprawdzona strona i trza zrobic tylko przekladke to tez sie bierze duza firme bo pracuja wtedy duze zespoly ludzi i refresh gotowy w pare dni a i nowe pomysly nowo technologiczne so wprowadzane .no ale trza zalpacic od 50 do 100 tysi a SIPu nie stac na to wiec zaplaca Fliperowo 5 zlotych w ramach pensi i gotowe.zenada niestety polska mentalnosc zaoszczedzania tam gdzie jest to akurat bez sensu.marketing gorom.eh szkoda pisac :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sięgnę pamięcią do 3 samochodów wstecz, to w primerze też miałem takie wielkie "BALLAUN". Natomias w hondzie się ładnie zachowali, bo miałem tylko podkładki Aries Motor i nic więcej...

 

W Legacu też tylko podkładki dali...

 

ale wlasciwie czego sie czepiasz przeciez subaru jak kupujesz za nedzne 100 czy 250 tysiecy to po co ladna strona ty wiesz ile kosztuje taka porzadna strona? chlopie!

 

Ale ja wiem, ile kosztuje i sądzę, że powinno ich być stać na to.. :roll:

ale co wiesz na ten temat Owocu drogi he? :shock: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sięgnę pamięcią do 3 samochodów wstecz, to w primerze też miałem takie wielkie "BALLAUN". Natomias w hondzie się ładnie zachowali, bo miałem tylko podkładki Aries Motor i nic więcej...

 

W Legacu też tylko podkładki dali...

 

ale wlasciwie czego sie czepiasz przeciez subaru jak kupujesz za nedzne 100 czy 250 tysiecy to po co ladna strona ty wiesz ile kosztuje taka porzadna strona? chlopie!

 

Ale ja wiem, ile kosztuje i sądzę, że powinno ich być stać na to.. :roll:

ale co wiesz na ten temat Owocu drogi he? :shock: :wink: :lol:

 

Lata spędzone na forach designersko-developerskich nauczyły mnie dość sporo. Tak samo jak kontakty z ludźmi pracującymi w tej branży, oraz różne szkolenia/spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc ty nie odpowiadaj jak ojciec rydzyk i towarzysz lepper tylko odpowiedz na pytanie.

ps znaczy sie potrafisz robic strony? wiesz ile czasu trzeba poswiecic na zrobienie takiego serwisu wymyslec scenariusz i leyaut serwisu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem niezlecania tego innej firmie sa, jak sie domyslam: a) (...) B) chec posiadania tego wszystkiego "pod kontrola".

 

A to z kolei przypomina mi nie tyle "polską mentalność", ile "mentalność braci Kaczyńskich"... :wink:

 

Kiedyś na mieście spotkałem się z uwagami, że faktycznie, jeśli coś w SIP-ie nie gra z zarządzaniem... to właśnie to, że boss musi sam wszystkiego doglądać i decydować. A jak nie ma czasu "dojrzeć" i "zdecydować", to temat leży i kwiczy.

 

Pod rozwagę, z wyrazami,

 

Życzliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem niezlecania tego innej firmie sa, jak sie domyslam: a) (...) B) chec posiadania tego wszystkiego "pod kontrola".

 

A to z kolei przypomina mi nie tyle "polską mentalność", ile "mentalność braci Kaczyńskich"... :wink:

 

Kiedyś na mieście spotkałem się z uwagami, że faktycznie, jeśli coś w SIP-ie nie gra z zarządzaniem... to właśnie to, że boss musi sam wszystkiego doglądać i decydować. A jak nie ma czasu "dojrzeć" i "zdecydować", to temat leży i kwiczy.

 

Pod rozwagę, z wyrazami,

 

Życzliwy

 

Ale Kaczyńskim jest dwa razy łatwiej - dlatego taka zapierająca dech w piersiach kariera. Mam nadzieje,że dużo bardziej nas nie zaprze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...