Skocz do zawartości

10 marca NMnP WItamy treningowo,radośnie i rajdowo wiosnę !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem, się wyjeździlem, Toyo r1r zalatwilem ;)

 

 

Niedźwiedź :shock: taaaa... stary zastrzel mnie, ale Cię nie widziałem :) serio, gdzieś ty się chował, czym przyjechałeś? miałem parę pytań o Fujitsubo :wink: :lol:

 

Dziękuję Vert-Squadowi za super klimat, dzięki temu "sentyment" do pojeżdżawek w NMnP nie przemija - klasa panowie , o kiełbasie nie wspomnę, bo zaraz "koledzy" zaczną mi wyliczać ile tak naprawdę zjadłem :P:lol:

 

Pojeździłem, co prawda z duszą na ramieniu i dość lekkim traktowaniem gazu, ze względu na stan hamulca - ale i tak było zajefajnie... :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

....a teraz smutniejsza część wpisu...

 

pamiętacie że musiałem przekupić żonę aby mieć sobotę dla siebie... :wink:

 

...wiem iż ludzie w NMnP gubili różne rzeczy: rejestracje , zderzaki, fragmenty aut.... lotnisko wchłania wszystko - ale...

gdyby ktoś znalazł moją obrączkę ślubną :lol: to miałbym jutro obiad w domu :lol:

 

...nie chcecie wiedzieć - co moja żona powiedziała na... "...eeeeee skarbie, wiesz wydarzyło się coś bardzo dziwnego - zgubiłem obrączkę..." :lol::lol: mam przesrane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, dzieki za prawy dla Bartka..

 

Mlody nie mogl z siebie slowa wymamrotac i kolorow odzyskac do chwili kiedy mu puszki piwa nie kupilem na stacji po drodze do domu :lol:

Caly czas gada: "ale ta dzwignia recznego byla zajebista, i tak bokiem szlismy przez nia, jestem w szoku, jestem w szoku.." :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiem iż ludzie w NMnP gubili różne rzeczy: rejestracje , zderzaki, fragmenty aut.... lotnisko wchłania wszystko - ale...

gdyby ktoś znalazł moją obrączkę ślubną :lol: to miałbym jutro obiad w domu :lol:

 

...nie chcecie wiedzieć - co moja żona powiedziała na... "...eeeeee skarbie, wiesz wydarzyło się coś bardzo dziwnego - zgubiłem obrączkę..." :lol: :lol: mam przesrane :lol:

 

Przerabiałem ten temat naście lat temu. Obrączka nigdy się nie znalazła :twisted:

 

Przyjechałem ok. 10 pooglądać upalaczy. Widziałem okrążenia zapoznawcze, Carlosa zakładającego rękawiczki ... dostałem emergency call i po 20 minutach musiałem się zwijać.

Pomachałem jeszcze dwóm niebieskim na drodze wyjazdowej i tak skończyła się moja integracja :mrgreen:

 

PS. Carlos sprawdź w rękawiczce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert i cała ekipo forumowa :)

W imieniu swoim i Mariusza N. dziękuję za udaną pojeżdzawkę i super forumowy klimat.

Przepraszam jeżeli ktoś się nie załapał do Mariusza na prawy.

Coś się jeszcze dzieje z autem... jak był max paliwa było ok, przy 1/2 zbiornika momentami go brakowało (przed samym przyjazdem zmieniona pompa na walbro 258? o ile dobrze zapamiętałem symbol, wtryski seria).

Mariusz bał się o motor, stąd nasz przedwczesny powrót :)

To teraz się przyznawać kto był kto :)

Z osób z którymi rozmawiałem po za Vertem zapamiętałem tylko nicki forumowe: Carlos, WhiteMen :)

 

Gdyby kogoś interesowało:

- różnica seria sti ra vs sti ra (z podtrzymaniem turbo) ok 1,5s/km

- zaciski na odcinku leśnym (3,8km) rozgrzewały się do 150 C (seria w sti ra, złote brembo w sti 06 tak samo)

- tarcza osiągała 550-600 C, klocki już dymiły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miło spędzony czas i fajnie zorganizowaną imprezę.

Pozdrowienia dla Carlosa ,Cybela i Pitera bo chłopaki podtrzymywali mnie na duchu .Najprawdopodobniej wydmuchałem uszczeleczkę ale jakoś dojechałem na bazę:).

Pozdrowienia dla M.Nowocienia bo sprawił mi frajdę na fotelu pasażera.

Ogarniam temat z Subaru i jestem następnym razem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć przyjechałem póżnawo i tylko na oglądarę to miło było spotkać starych bywalców i tych nowszych również.

Vert z ekipą jak zwykle zarąbiście,mam nadzieję pojeżdzić następnym razem.

damianbyczek, będzie dobrze. 8)

Dzięki dla carlos-wrx, piter, za wspólny powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zobaczyłem się z forumową ferajną w tym z dawno nie widzianymi Gazikiem i RPW :)

 

Odpozdrawiam. :mrgreen: Miło było Was spotkać i zobaczyć. :mrgreen:

 

Szkoda, że popsuliście furkę :P bo chciałem się przejechać na prawym. Ale trudno się mówi i piszę się na następny raz. :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych. No i oczywiście pozdrowienia dla Verta, Bartka i reszty ekipy. Impreza u Was jak zwykle zacna. :!: :mrgreen: No i kiełbaska bardzo smaczna. :wink:

 

Co prawda śniegu nie było..... :twisted: No i lotnisko "zjadło" mi trochę zimówek.... :( Ale i tak było baaardzo fajnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impezka super, kiełba rewela :mrgreen: , próby fajoskie. Auto wróciło na kołach więc mega wypas :mrgreen:

Super było Was spotkać i pogawędzić. Vert dzięki za pogadanke na prawym. :D Carlos musisz coś podłubać w Nowym Sączu bo chyba ten wrx nie trzyma serii.... :wink:

Do szybkiego zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Verta i ekipy wielkie Yooł. Mam 60 min materiału, postaram sie to ogarnąć w miarę możliwości jak najszybciej i pusze link. Super było was wszystkich spotkać.

[ http://lh4.ggpht.com/ouYLZ8o2JUkKiPeiaei56h4DPISWNgw64x0CgrtF18o0ywAa7Nmw9PJpuoJcT0xGycvS ]

A Ty znowu serwowałeś marchewy w tym samym miejscu trasy co w grudniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za świetną imprezę!

 

Trochę statystyk:

- klocki przód - skończone

- klocki tył - skończone (do tego stopnia, że już zaczęły tarczę ścierać i w obawie o tarczę, 80km do wawy udało się przejechać praktycznie bez hamowania!)

- opony - skończone

- przejechanych ponad 150km po trasie

- spalone 1,5 baku paliwa

- średnie spalanie- a kogo to obchodzi :mrgreen:

- banan na gębie - nonstop

- towarzystwo - super

- trasy - super

- miejscówka - super

- organizacja - super

- ilość niechcianych usterek i przygód - 0

- ilość wykonanych spinów - oj tam, tylko kilka

- drive skill - up

- pierwszy grill w tym roku - zaliczony

- nowe znajomości - bezcenne :)

 

Podsumowując. Świetnie spędzony czas. W końcu się wyszalałem i wyjeździłem! Już wypatruję następnej imprezy w NMnP.

 

Szczególne podziękowania dla Harvestera, za mega cenne wskazówki z prawego 8)

 

Ps. Tak na przyszłość, fajnie by było spisywać czasy przejazdów. Mój najlepszy czas na trasie nr.1 (z Harvem na prawym) 1:56.

Trasa nr.2 (przez las) nie na moje nerwy i umiejętności :twisted:

 

-- N mar 11, 2012 12:03 am --

 

To teraz się przyznawać kto był kto :)

 

Ja i Kowalk szaleliśmy tym czymś białym i brzydkim (nie Subaru :P ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...