Jump to content
Ariel

Gdzie w Bieszczady ?

Recommended Posts

Moderacja, można się tutaj reklamować? Jak można się reklamować to się zareklamuję, a jak nie można to proszę do kosza :)

Razem z żoną wybudowaliśmy domki w Krzywym (wioska pomiędzy Cisną, a Wetliną), taka inwestycja na stare lata :) Zwie się "Przystanek Krzywe" (www.przystanekkrzywe.pl)

Startujemy w te wakacje, więc gdyby ktoś szukał miejscówki w Bieszczadach to zapraszamy :)

A żeby było w temacie, to podlinkowane wyżej miejsca Dom Malowany w Przysłupiu i Grzechowisko w Wetlinie to super miejscówy. Zwłaszcza polecam Grzechowisko (syn właściciela jeździ GT-ekiem :) ). Tak jak chyba połowa Bieszczadów :)

Edited by Sen123
  • Like 1

Grzechowisko odwiedzę 4 sierpnia:-)czyli dobrze wybralem:-)

Bardzo dobrze :) 

Janusz jest pasjonatem fotografii (w kilka zimowych wschodów słońca tyłki nam przemarzły na połoninach), wiec jeżeli kogoś to jara, to można go pociągnąć za język :) Ma cudne zdjęcia Bieszczadów. Kiedyś czasami rozdawał gościom wydruki wielkoformatowe, teraz nie wiem bo zawiaduje grzechowiskiem jeden z synów. Uważam, ze to pensjonat z najpiękniejszymi widokami w Bieszczadach :)

11 godzin temu, Sen123 napisał:

Moderacja, można się tutaj reklamować? Jak można się reklamować to się zareklamuję, a jak nie można to proszę do kosza :)

Razem z żoną wybudowaliśmy domki w Krzywym (wioska pomiędzy Cisną, a Wetliną), taka inwestycja na stare lata :) Zwie się "Przystanek Krzywe" (www.przystanekkrzywe.pl)

Startujemy w te wakacje, więc gdyby ktoś szukał miejscówki w Bieszczadach to zapraszamy :)

Nie można było tak ze 2-3 tygodnie wcześniej zanim zaklepałem urlop? :( Byłem w zeszłym roku nad Soliną (dokładnie w "Tarasach nad Soliną" w Zawozie), u Ciebie bardziej na południe, ale też widzę przepiękne tereny. 

Może uda się w terminie powakacyjnym przyjechać. :) Domki masz całoroczne?

Dwa, trzy tygodnie wcześniej nie wiedziałem, na kiedy się wyrobimy, W Bieszczadach była pora monsunowa :) . I tak startujemy z opóźnieniem, bo od połowy lipca dla tych, którym nie przeszkadza, ze trawa dopiero się przebija ;) 

Tak, Krzywe jest bardziej na południe od Soliny i zalicza się do już tzw. wysokich Bieszczadów, blisko szlaki, połoniny itd.

Domki są tylko w sezonie letnim. Są kaloryfery ale na zimę się nie nadają. Tylko do dogrzania w okresie wczesno-wiosennym i późno-jesiennym :) W Bieszczadach najpiękniejsza jest właśnie jesień wiec zapraszam :)

Widoczek z tarasów ;)

1DB76D3F-E2F5-486D-9C6B-C8B02F743CD6.jpeg

Edited by Sen123
  • Like 3

Cześć szukam czegoś w Bieszczadach z dobrym jedzeniem ;) chcemy wróci w sierpniu w Bieszczady 4 os. w tym 2 dzieci 9 i 3 lat. Zależy mi na posiłkach domowych cały rok sam gotuje to teraz chce odpocząć;) dzięki za pomoc i pomysły

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

zmienię temat z kierunku zakwaterowania, mam zarezerwowany pobyt na Polańczyku na początku września, gdzie można się wybrać z 11 miesięcznych bobasem? Jakie okolice polecacie odwiedzić nie chodząc po górach? :)

Posted (edited)
23 godziny temu, markos007 napisał:

zmienię temat z kierunku zakwaterowania, mam zarezerwowany pobyt na Polańczyku na początku września, gdzie można się wybrać z 11 miesięcznych bobasem? Jakie okolice polecacie odwiedzić nie chodząc po górach? :)

Trudny wiek ;)  najlepiej to brodzik, piasek i łopatka. Nad Soliną to znajdziesz, a jak by Ci się chciało dalej to to może wcelujesz w zainteresownia ;)

Edited by Sen123

3 godziny temu, Sen123 napisał:

najlepiej to brodzik, piasek i łopatka.

na to będzie inny czas i kierunki :)

3 godziny temu, Sen123 napisał:

Nad Soliną to znajdziesz, a jak by Ci się chciało dalej to to może wcelujesz w zainteresownia ;)

dzięki za informacje

Jak ktoś zainteresowany to zapraszam do mojej rodziny.  http://www.biesisko.com/

Teraz przez marzec jest przerwa, ale myślę że jak wpadniecie to będziecie zadowoleni.