Skocz do zawartości

Gdzie w Bieszczady ?


Ariel

Rekomendowane odpowiedzi

Moderacja, można się tutaj reklamować? Jak można się reklamować to się zareklamuję, a jak nie można to proszę do kosza :)

Razem z żoną wybudowaliśmy domki w Krzywym (wioska pomiędzy Cisną, a Wetliną), taka inwestycja na stare lata :) Zwie się "Przystanek Krzywe" (www.przystanekkrzywe.pl)

Startujemy w te wakacje, więc gdyby ktoś szukał miejscówki w Bieszczadach to zapraszamy :)

A żeby było w temacie, to podlinkowane wyżej miejsca Dom Malowany w Przysłupiu i Grzechowisko w Wetlinie to super miejscówy. Zwłaszcza polecam Grzechowisko (syn właściciela jeździ GT-ekiem :) ). Tak jak chyba połowa Bieszczadów :)

 

Edytowane przez Sen123
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze :) 

Janusz jest pasjonatem fotografii (w kilka zimowych wschodów słońca tyłki nam przemarzły na połoninach), wiec jeżeli kogoś to jara, to można go pociągnąć za język :) Ma cudne zdjęcia Bieszczadów. Kiedyś czasami rozdawał gościom wydruki wielkoformatowe, teraz nie wiem bo zawiaduje grzechowiskiem jeden z synów. Uważam, ze to pensjonat z najpiękniejszymi widokami w Bieszczadach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sen123 napisał:

Moderacja, można się tutaj reklamować? Jak można się reklamować to się zareklamuję, a jak nie można to proszę do kosza :)

Razem z żoną wybudowaliśmy domki w Krzywym (wioska pomiędzy Cisną, a Wetliną), taka inwestycja na stare lata :) Zwie się "Przystanek Krzywe" (www.przystanekkrzywe.pl)

Startujemy w te wakacje, więc gdyby ktoś szukał miejscówki w Bieszczadach to zapraszamy :)

Nie można było tak ze 2-3 tygodnie wcześniej zanim zaklepałem urlop? :( Byłem w zeszłym roku nad Soliną (dokładnie w "Tarasach nad Soliną" w Zawozie), u Ciebie bardziej na południe, ale też widzę przepiękne tereny. 

 

Może uda się w terminie powakacyjnym przyjechać. :) Domki masz całoroczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa, trzy tygodnie wcześniej nie wiedziałem, na kiedy się wyrobimy, W Bieszczadach była pora monsunowa :) . I tak startujemy z opóźnieniem, bo od połowy lipca dla tych, którym nie przeszkadza, ze trawa dopiero się przebija ;) 

Tak, Krzywe jest bardziej na południe od Soliny i zalicza się do już tzw. wysokich Bieszczadów, blisko szlaki, połoniny itd.

Domki są tylko w sezonie letnim. Są kaloryfery ale na zimę się nie nadają. Tylko do dogrzania w okresie wczesno-wiosennym i późno-jesiennym :) W Bieszczadach najpiękniejsza jest właśnie jesień wiec zapraszam :)

Widoczek z tarasów ;)

1DB76D3F-E2F5-486D-9C6B-C8B02F743CD6.jpeg

Edytowane przez Sen123
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Cześć szukam czegoś w Bieszczadach z dobrym jedzeniem ;) chcemy wróci w sierpniu w Bieszczady 4 os. w tym 2 dzieci 9 i 3 lat. Zależy mi na posiłkach domowych cały rok sam gotuje to teraz chce odpocząć;) dzięki za pomoc i pomysły

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, markos007 napisał:

zmienię temat z kierunku zakwaterowania, mam zarezerwowany pobyt na Polańczyku na początku września, gdzie można się wybrać z 11 miesięcznych bobasem? Jakie okolice polecacie odwiedzić nie chodząc po górach? :)

Trudny wiek ;)  najlepiej to brodzik, piasek i łopatka. Nad Soliną to znajdziesz, a jak by Ci się chciało dalej to to może wcelujesz w zainteresownia ;)

Edytowane przez Sen123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sen123 napisał:

najlepiej to brodzik, piasek i łopatka.

na to będzie inny czas i kierunki :)

3 godziny temu, Sen123 napisał:

Nad Soliną to znajdziesz, a jak by Ci się chciało dalej to to może wcelujesz w zainteresownia ;)

dzięki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 9.03.2020 o 10:43, antikos napisał:

Jak ktoś zainteresowany to zapraszam do mojej rodziny.  http://www.biesisko.com/

Teraz przez marzec jest przerwa, ale myślę że jak wpadniecie to będziecie zadowoleni. 

 

Ja zazwyczaj śpię 200m dalej, w "Domu malowanym". Czy na hasło "Subaru" są przewidziane jakieś zniżki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Woszkowaty napisał:

 

Ja zazwyczaj śpię 200m dalej, w "Domu malowanym". Czy na hasło "Subaru" są przewidziane jakieś zniżki ? :)

Tego nie wiem, ale wiem że jest miło i sympatycznie, jedzenie mają naprawdę dobre i świeże. Na kuchni 4 kucharki. 

Pstrąg jest naprawdę pyszny. Byłem tam ostatnio, i nawet niedziwedz tam zawitał o 16 godzinie, przy sali pełnej gości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mio1 napisał:

Byłem w Biesisku na obiedzie . I  może to wszystko w tym temacie:-)

No to mi przykro, skoro byłeś niezadowolony. Choć myślę że pewnie głównie czas oczekiwania. Opinie mają naprawdę dobre. Oczywiście każda opinia jest cenna, i warto się nią też podzielić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Panie i Panowie z Bieszczad, lub bywających tam częściej zimą.

Czy możecie poradzić, gdzie można z dziećmi pozjeżdżać na sankach? Pytanie wydawać się może z pozoru banalne, jednak w Polsce na stokach narciarskich jest wyraźny zakaz jazdy na sankach (zrozumiały zresztą ponieważ nie jest do sanek przygotowany). Szukam wujek Google pokazuje kilka wyciągów, ale oczywiście o sankach ani słówka.

Dlatego pytanie do osób częściej bywających w tych pięknych stronach - czy jest miejsce gdzie dzieciaki i rodzice jeżdżą na sankach? Nie chodzi mi o profesjonalną kilku kilometrową trasę saneczkową jaką spotkałem na Słowacji, lecz o górkę, chętnie z wyciągiem, na której zjazd na sankach jest dozwolony, a długość stoku to z kolei nie 30m dla niemowlaka :-)

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie z Bieszczad, lub bywających tam częściej zimą.
Czy możecie poradzić, gdzie można z dziećmi pozjeżdżać na sankach? Pytanie wydawać się może z pozoru banalne, jednak w Polsce na stokach narciarskich jest wyraźny zakaz jazdy na sankach (zrozumiały zresztą ponieważ nie jest do sanek przygotowany). Szukam wujek Google pokazuje kilka wyciągów, ale oczywiście o sankach ani słówka.
Dlatego pytanie do osób częściej bywających w tych pięknych stronach - czy jest miejsce gdzie dzieciaki i rodzice jeżdżą na sankach? Nie chodzi mi o profesjonalną kilku kilometrową trasę saneczkową jaką spotkałem na Słowacji, lecz o górkę, chętnie z wyciągiem, na której zjazd na sankach jest dozwolony, a długość stoku to z kolei nie 30m dla niemowlaka :-)
Pozdrawiam :-)
Pod zrodelkiem zobacz maja swoją górkę nie ma co prawda wyciągu ale dzieci lubią się tam bawić a i dorosły znajdzie coś dla siebie ;) i właściel Darek jest spoko

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...