Skocz do zawartości

Gdzie w Bieszczady ?


Ariel

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Polecam to miejsce:http://chatamagoda.pl/

 

 

Po ostatniej wizycie jednak nie polecamy...  :unsure:

Sam mialem w planach odwiedzic to miejsce ale po przeczytaniu duzej ilosci negatywnych wpisow, odpuscilem...mozesz napisac czemu nie polecasz? Chodzi o wlascicieli?

 

 

Co mam pisać... wpisy które czytałeś są bardzo interesujące, wcześniej się tym nie interesowałem ale niestety ta miejscówka jest u nas skreślona. 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Proponuje Bukowiec albo Wołkowyję - malownicze krajobrazy, dużo zieleni, fajne tereny. Polecam noclegi w Domkach Słoneczna Kraina, wysoki standard, w pełni wyposażone, obiekt ogrodzony. ;) Ja 

skorzystałam z rodziną i znajomymi z domku Słoneczna Chatka.

Również polecam odwiedzić domki Słoneczna Kraina. Chatki bardzo ładne, zadbane i czyste pokoje, kuchnia z wyposażeniem, bardzo mili i pomocni właściciele. Świetne miejsce na odpoczynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuje Bukowiec albo Wołkowyję - malownicze krajobrazy, dużo zieleni, fajne tereny. Polecam noclegi w Domkach Słoneczna Kraina, wysoki standard, w pełni wyposażone, obiekt ogrodzony. ;) Ja 

skorzystałam z rodziną i znajomymi z domku Słoneczna Chatka.

Również polecam odwiedzić domki Słoneczna Kraina. Chatki bardzo ładne, zadbane i czyste pokoje, kuchnia z wyposażeniem, bardzo mili i pomocni właściciele. Świetne miejsce na odpoczynek.

 

W Bieszczady wybiorę sie dopiero na jesien, ale przed przeczytam cały wątek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rymanów albo Arłamów - zresztą w Bieszczadach jest tak wiele fajnych miejsc, że ciężko jest coś konkretnie polecić. Nie ukrywam, że miejsc jest fajnych bardzo dużo. Moim zdaniem Bieszczady nadal nie są do końca odkryte.

Rymanów o ile ciekawy (uzdrowisko emerytów/rencistów) to do bieszczad jeszcze mu daleko....na upartego od Sanoka można mówić o bieszczadach, chodź są opinie, że jeszcze dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rymanów albo Arłamów - zresztą w Bieszczadach jest tak wiele fajnych miejsc, że ciężko jest coś konkretnie polecić. Nie ukrywam, że miejsc jest fajnych bardzo dużo. Moim zdaniem Bieszczady nadal nie są do końca odkryte.

Ani jedno, ani drugie to nie Bieszczady :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że miejsc jest fajnych bardzo dużo. Moim zdaniem Bieszczady nadal nie są do końca odkryte.

 

Ot, to to ... zwłaszcza, że w obecnych granicach, w kraju mamy tylko zachodnią część Bieszczad zachodnich. Zatem "do końca" jest jeszcze sporo. Oczywiście polecam wschodnie ;^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wybieram się na urlop w Bieszczady, ale tam niestety tylko na 3 dni potem Lublin/Zamość. Chciałem zapytać Was kochani o najbardziej optymalną trasę Trójmiasto => Polańczyk.

 

W planie mam 3City => Stryków => kierunek Warszawa => Radom => Tarnobrzeg i dalej w dół na południe  :) 

 

Druga trasa 3City => Łódź => Piotrków Trybunalski => Kielce => Dębica => Sanok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na urlop w Bieszczady, ale tam niestety tylko na 3 dni potem Lublin/Zamość. Chciałem zapytać Was kochani o najbardziej optymalną trasę Trójmiasto => Polańczyk.

 

W planie mam 3City => Stryków => kierunek Warszawa => Radom => Tarnobrzeg i dalej w dół na południe  :)

 

Druga trasa 3City => Łódź => Piotrków Trybunalski => Kielce => Dębica => Sanok

polecam opcję pierwszą.

 

A z RZE przez Tyczyn, Blażową i Dynów. (jak coś to się odezwij to jest parę opcji "skrótów" :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów chciałbym ominąć - Z Tarnobrzega na Połaniec => Mielec => Wielopole Skrzyńskie => Grodzisko => Strzyżów => Domaradz => Brzozów => Sanok => Lesko :)

... Kielce - Staszów - Połaniec - Mielec - Wielopole Skrzyńskie ...

 

 

 

 

tapatalk

 

siadłem do kompa to podeślę link z trasą jaką ja bym śmignął

 

https://goo.gl/maps/CG7sP3MSxFm

 

 

dużo zależy od godziny przejazdu przez Piotrków czy Kielce bo człowiek "boczne" drogi od np. Kielc do siebie zna

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzeszów chciałbym ominąć - Z Tarnobrzega na Połaniec => Mielec => Wielopole Skrzyńskie => Grodzisko => Strzyżów => Domaradz => Brzozów => Sanok => Lesko :)

... Kielce - Staszów - Połaniec - Mielec - Wielopole Skrzyńskie ...

 

 

 

 

tapatalk

 

siadłem do kompa to podeślę link z trasą jaką ja bym śmignął

 

https://goo.gl/maps/CG7sP3MSxFm

 

 

dużo zależy od godziny przejazdu przez Piotrków czy Kielce bo człowiek "boczne" drogi od np. Kielc do siebie zna

 

ta traska fajna, ale faktycznie wszystko zależy od dnia i godziny.

 

Moje "skróty" niekoniecznie dla imprezy by się nadawały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Możesz się przejechać do http://www.domkiwbeskidach.pl/noclegi-jaslo.html. Znajduje się on w miasteczku Biecz koło Jasła. Oferują nocleg od 20zł w całorocznych domkach. Świetna okolica żeby się wyciszyć, odpocząć, wybrać się na długi weekend z rodziną. Na terenie ośrodka jest sauna, balia z zimną woda, piaskownica, boiska do gry oraz altana z grillem. Lubię z rodziną tu przyjeżdżać, można się odprężyć i odpocząć od codzienności. Gospodarze są bardzo mili.

Edytowane przez Barttek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w tym roku w Gościńcu Rabe w Rabe koło Czarnej Górnej. Mili gospodarze, fajne pokoje (choć bez możliwości zasłonięcia okien na ciemno) ale przede wszystkim pyszne jedzenie i podgrzewany basen (a także sauna i masaż). Cena moim zdaniem bardzo przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam, gdzie w Bieszczady w terminie 5-8 styczeń 2017 z 2,5 rocznym dzieckiem i żoną? Chce zaliczyć wielką pętle bieszczadzką sam , wiec dla żony i dziecka jakieś spa w hotelu i inne udogodnienia .Arłamów odpada ,brak wolnych miejsc , z góry dzięki .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...