Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym gdzieś coś podobnego widział, Carlos nic Ci się nie kojarzy :lol:

 

 

gdybym był "Portugalczykiem" rzekłbym - a nawet więcej, własnie oglądam mecz Czechy-Portugalia, cóż za zbieg okoliczności, brakuje tylko czeskiego bimbru i jednego "antysemity" z Polski - i mam znów cały obraz przed oczyma :lol::lol::lol:

Dlatego kibicowalem portugalczykom :idea: , bo lubię ich luzackie podejście do gości zza granicy :wink: dotyczy rownież policjantów :mrgreen:

 

P.S. Chyba jedyny kraj ze wyjdziesz sobie jak biały na środek ulicy w żółtej kamizelce i możesz sobie legalnie ruchem kierować :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

a jak Wy zdejmujecie numery startowe zeby sie nie pomarszczyly i podarly?

ja mam taki sposób, że przyklejam numery tylko na samych krawędziach tzn. odcinam paski (tego papierowego podkładu ochraniającego naklejkę z klejem) ok. 2 cm.

To w zupełności wystarczy, żeby naklejka się trzymała i wtedy jest dużo łatwiej ją odkleić + mamy możliwość przyklejenia ponownie korzystając z oryginalnego kleju naklejki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki sposób, że przyklejam numery tylko na samych krawędziach tzn. odcinam paski (tego papierowego podkładu ochraniającego naklejkę z klejem) ok. 2 cm.

To w zupełności wystarczy, żeby naklejka się trzymała i wtedy jest dużo łatwiej ją odkleić + mamy możliwość przyklejenia ponownie korzystając z oryginalnego kleju naklejki :wink:

 

 

Ja też ten patent stosuje prawie od początku wypadów na plejdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zdjecia numerow bez zbytniej deformacji potzebna jest listewka a najlepiej kij od szczotki.

Odklejamy palcami 3cm od dolu, nawijamy kawalek na kij i ciagniemy zdecdowanym ruchem do gory rownolegle do powirzchni drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zdjecia numerow bez zbytniej deformacji potzebna jest listewka a najlepiej kij od szczotki.

Odklejamy palcami 3cm od dolu, nawijamy kawalek na kij i ciagniemy zdecdowanym ruchem do gory rownolegle do powirzchni drzwi

 

 

:idea:

w tym roku już za późno bo numery ściągnięte ale od następnego będe kolekcjonował numery :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było mieć kolekcję numerów startowych

 

mam już 5 w piwnicy na szafach :D

 

ja mam taki sposób, że przyklejam numery tylko na samych krawędziach tzn. odcinam paski (tego papierowego podkładu ochraniającego naklejkę z klejem) ok. 2 cm.

 

też tak robię od dwóch lat jak mi kawałek lakieru odszedł :evil::evil:

 

numerek plejadowy na przedniej szybie.

 

też zostawiłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawilem auto na slonce i po 3 godzinach zrywalem.

 

Pierwsza z "przystankiem" i została kreska z kleju w miejscu postoju w zrywaniu. Druga strona, zdecydowanie, równo, jednostajnym ruchem i jest super.

 

Czym zmywacie pozostalosci kleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym zmywacie pozostalosci kleju?

u mnie jest dostepne "eau ecarlat" ale sa tez inne produkty do odklejania etykietek. W najgorszym przypadku WD40 tez daje rade tylko czasu wicej zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie naklejki boczne z numerami i nikami oraz KFIT zdjęte :cry: przednia i tylna szyba pozostaje do końca .... świata lub Forka :twisted:

jakby któryś z KFITowców sobie życzył to mam zapas naklejek transparentnych i białych też :P w grę wchodzi tylko odbiór osobisty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...