Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

Trasa terenowa również była super, taka własnie powinna być zawsze, bez rowerków itp., tylko jazda,

 

 

Pozdrawiam wszystkich plejadowiczów,a w szczególności tych z trasy terenowej.To nie były moje pierwsze Plejady, ale pierwsze gdzie trasa terenowa naprawdę była terenowa, bez dodatkowych zadań i innych elementów przynależnych trasie turystycznej. Dlatego też, przyłączam się do tych głosów, które są za tym, żeby na następnych Zlotach trasa terenowa była taka jak w tym roku.

 

-- Pn, 18 cze 2012, 20:53 --

 

Dzisiaj miałem okazję przeglądać Auto Świat i znalazłem relację z Plejad :)

Jest fotka Forka Bartkafi :twisted:

 

 

Akurat Auto Świata w osiedlowym sklepie nie ma :evil:

 

 

 

Ja, też przeglądałem ten tygodnik, mogli się trochę bardziej postarać, gratulacje Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pomału dochodzę do siebie po Plejadach. Niestety jutro będę musiał iść prześwietlić żebra, bo jutro mijają dokładnie dwa tygodnie od Wielkiego Środowego Otwarcia ;) , a ja mogę spać tylko po kilku panadolach :roll: :cry:

 

Nie będę się rozpisywał.

 

Było świetnie :!: ....jak zwykle :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów spotkanych podczas rywalizacji ... przy barze i na trasie. :mrgreen:

 

Szczególne podziękowania dla mojego drivera - Carfita, za świetnie spędzone chwile i niezapomniene emocje.

 

Wielkie gratulacje dla Dyrekcji, Organizatorów, SPRT i wszystkich ludzi, którzy stworzyli imprezę, którą będę wspominał z łezką w oku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pomału dochodzę do siebie po Plejadach. Niestety jutro będę musiał iść prześwietlić żebra, bo jutro mijają dokładnie dwa tygodnie od Wielkiego Środowego Otwarcia ;) , a ja mogę spać tylko po kilku panadolach :roll: :cry:

 

Nie będę się rozpisywał.

 

Było świetnie :!: ....jak zwykle :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów spotkanych podczas rywalizacji ... przy barze i na trasie. :mrgreen:

 

Szczególne podziękowania dla mojego drivera - Carfita, za świetnie spędzone chwile i niezapomniene emocje.

 

Wielkie gratulacje dla Dyrekcji, Organizatorów, SPRT i wszystkich ludzi, którzy stworzyli imprezę, którą będę wspominał z łezką w oku :!:

Mordo moja :arrow:, jeszcze. Cie napieprza :idea: :shock:, dzwon do Tomka doktora, bo ja za rok musze miec w formie pilota ( Wislaka 2 ) :!: :)

W tym roku wyjatkowo sie dobrze sprawdziles i wterenie i barze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo moja , jeszcze. Cie napieprza , dzwon do Tomka doktora, bo ja za rok musze miec w formie pilota ( Wislaka 2 )

Niestety. Jutro idę na RTG :evil:

W tym roku wyjatkowo sie dobrze sprawdziles i wterenie i barze

Trening robi swoje :mrgreen: Szczególnie w tym drugim przypadku. Prosto z Bełchatowa wylądowałem na 3-dniowym obozie kondycyjnym - szkolenie w Zakopcu :oops: Ja już się boję jeździć na szkolenia :mrgreen:

 

-- 19 cze 2012, o 20:38 --

 

jak boli z lewej strony pod ostatnim żebrem to wątroba

Prawa strona, wszystkie żebra, więc nie jest źle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, jak od środy to obawiam się, że z tym bólem dość dużo wspólnego ma "półpiętro" tak między drugim a pierwszym piętrem :twisted::twisted::twisted: , ta kletka schodowa była dość "pokręcona, podkręcona" czy coś w tym stylu a ty nie mogłeś wypuścić przecież z ręki zawieszki z drzwi - "nie przeszkadzać" :twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Grunt, że dałeś radę :wink: :mrgreen:

Szybkiego powrotu do formy :twisted: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, jak od środy to obawiam się, że z tym bólem dość dużo wspólnego ma "półpiętro" tak między drugim a pierwszym piętrem :twisted::twisted::twisted: , ta kletka schodowa była dość "pokręcona, podkręcona" czy coś w tym stylu a ty nie mogłeś wypuścić przecież z ręki zawieszki z drzwi - "nie przeszkadzać" :twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Grunt, że dałeś radę :wink: :mrgreen:

Szybkiego powrotu do formy :twisted: :wink: :mrgreen:

 

Alexowi cos sie tak porabalo :mrgreen:, ze ta zawieszke "nie przeszkadzac " zawiesil na drzwiach od............. naszego kibla w..... pokoju :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jutro będę musiał iść prześwietlić żebra, bo jutro mijają dokładnie dwa tygodnie od Wielkiego Środowego Otwarcia , a ja mogę spać tylko po kilku panadolach

 

jak boli z lewej strony pod ostatnim żebrem to wątroba :roll:

 

przepraszam, a od kiedy wątroba jest z lewej :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...