Skocz do zawartości

Nowe modele 2012


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

To ja się podpytam jeszcze.

 

Jest jakakolwiek szansa na Legacy I, ale w budzie kombi lub podwyższonego kombi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

Jak z jakością tego modelu. Bo się zastanawiam nad zakupem do mojej kolekcji ale nie jeste pewien bo SunStar bardzo odstaje od AutoArt.

 

 

I jedno zasadnicze pytanie. Czy jest w ogóle szansa na model STI Hatch albo Sedan obecnej generacji w skali 1/18. Czemu nikt nie robi tych modeli? FHI zakazało? :cry:

 

-- 30 paź 2012, o 11:52 --

 

 

 

Jak z jakością tego modelu. Bo się zastanawiam nad zakupem do mojej kolekcji ale nie jeste pewien bo SunStar bardzo odstaje od AutoArt.

 

 

I jedno zasadnicze pytanie. Czy jest w ogóle szansa na model STI Hatch albo Sedan obecnej generacji w skali 1/18. Czemu nikt nie robi tych modeli? FHI zakazało? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety SunStar to nie AutoArt i nigdy nim nie będzie jeśli chodzi o wykończenie modelu i oczywiście odzwierciedla się to w cenie. Natomiast to jedyna alternatywa, ponieważ tylko SS stara się wypuszczać obecnie Imprezy. AA juz tego nie robi, wypuścili dużo poprzednich modeli.

 

W skali 1/18 STI Hatcha albo Sedana nie dostaniesz w tym roku już na pewno i na przyszły rok też nie ma takich planów wydawniczych. Co będzie dalej nie wie nikt.

 

Z najnowszej Imprezy to jedynie Ebbro 1/43 i Hatch Ixo 1/43.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety SunStar to nie AutoArt i nigdy nim nie będzie jeśli chodzi o wykończenie modelu i oczywiście odzwierciedla się to w cenie. Natomiast to jedyna alternatywa, ponieważ tylko SS stara się wypuszczać obecnie Imprezy. AA juz tego nie robi, wypuścili dużo poprzednich modeli.

 

W skali 1/18 STI Hatcha albo Sedana nie dostaniesz w tym roku już na pewno i na przyszły rok też nie ma takich planów wydawniczych. Co będzie dalej nie wie nikt.

 

Z najnowszej Imprezy to jedynie Ebbro 1/43 i Hatch Ixo 1/43.

 

Pozdrawiam!

 

Co do pierwszej części twojej wypowiedzi to właśnie miałem napisać dokładnie to samo :) Co do drugiej części to jest to smutna informacja dla mnie. Mam Imprezy STI AutoArtu w każdym nadwoziu i niebieskim kolorze i brakuje mi tylko tej najnowszej ale widzę, że będę musiał poczekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...