Skocz do zawartości

Dlaczego nie chce mi się odpisywać na posyt...


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Dział OT będący na trzecim miejscu, zaraz za pytaniami do dyrekcji i działem ogólnym (czyli wyżej się nie da), nie jest jakimś śmietnikiem, pod warunkiem, że się nie tnie tematów.

 

Dzięki temu nie trzeba się martwić, że (zbieżność nazw przypadkowa) jakiś topic o butach z aligatora w którym się niedawno wypowiadaliśmy wyląduje na 5 stronie bo jakiś dresiarz założył temat o Rajdzie Szwecji.

 

Oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie i z przyjemnością (naprawdę !) przeczytam dlaczego się mylę.

 

 

Nie kosmici - Marsjanie.

 

A czy Marsjanie będący w kosmosie nie są kosmitami ?

 

Pozdrawiam z Marsa.

Zawiąż żółwiowi oczy to później wyląduje gdzieś daleko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Być może powodem niechciejstwa pisania to wewnętrzny konflikt, z jednej strony chce się mieć wszystkie wątki choćby pobieżnie przeglądnięte, z drugiej strony jak się po dniu pracy wchodzi na forum i widzi 500 postół do przeczytania, a po powrocie z jakiegoś większego wyjazdu są to już tysiące, to człowiekowi idzie się załamać. Na szczęście ostatniio uskuteczniam ubijanie wątków, których treść jest mi zupełnie obca, i nie ma to związku czy wątek się trzyma tematu, czy też nie. Dzięki temu mam więcej czasu na śledzenie tego co mnie interesuje. Mimo wszystko mam nadzieje, ze Gal, Arno, Wis, Maruda nie będą znikać z naszego krajobrazu, a i Mamusia dołączy do nas z powrotem. Bo fajnie jest pogawędzić, posłuchać, w sumie to mi tylko kominka brakuje i drewnianych ścian domku gdzieś w środku lasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem w jaki sposób rajdy łączą się z dresiarnią .

 

Ja też nie. Ostatnio w Angli rzeczywiście "image" marki Subaru troche się zmienił, ale nie jest to spowodowane rajdami, tylko tym że "classic" czyli SI GT są tam śmiesznie tanie i różni dresiarze i domowi tunerzy sobie kupują te samochody i potem robią z nich choinki. W Polsce narzie do tego daleko.

 

Dzisiaj pierwszy raz od września 2005 (Manchester) widziałem elegancko poprawioną Impreze Bug Eye, tak to faktycznie dużo zbeszczeszczonych Imprez, ale trafiają się również starsi panowie za kierownicą fabrycznych WRX'ów.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trafiają się również starsi panowie za kierownicą fabrycznych WRX'ów

 

Oczywiście, i jest też dużo ładnie zmodyfikowanych i mocnych Imprez. Ale niestety szczególnie classic został upatrzony jako pojazd dla tak zwanych "chavs" czyli po naszemu dresiarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie chce mi się odpisywać na posty...

Bo jak to arno słusznie zauwazyl (w kwesti pisania bzdur) wiekszosc wypowiedzi na forum do takich należy... niestety

Cofajac sie choc rok wstecz, ma sie porownanie jaki był poziom (bez urazy) i smaczek forumowiczow

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? bo to sie czat zrobil, a nie kazdy lubi siedziec na czacie tudziez nie ma na to czasu, zeby czytac zylion nowych OTopikowych wypowiedzi dziennie. W sumie bez urazy dla piszacych - ale 5 minut wystarczy na przejrzenie 3 tematow na krzyz, ktore sa na ciekawy Subarowy temat albo warte poczytania w swej offtopicznosci. Reszta do nudne powtorki albo luftbrandzlung.

saluto

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, Gal walczy dzielnie na wszystkich frontach, nawet na "śmietniku". Mamuśka zniknęła z forum jeszcze przed otworzeniem śmietnika, natomiast Maruda... Marudę chyba porwali kosmici (przynajmniej tak twierdzą przedstawiciele wadz, ale kto by im nie ufał).

 

Nie kosmici - Marsjanie.

 

Pozdrawiam z Marsa.

M.

 

Cześć Maruda!

 

Jest temat: Subaru - "Kształt Forum a społeczny odbiór marki". Można (a nawet należałoby ze względu na to kto finansuje prund) uwzględnić aspekt sprzedażowy.

 

Oj, nie dzisiaj. Dzisiaj jeszcze pozostaję pod wrażeniem... wczorajszego wieczoru.

Myślę wprawdzie samodzielnie, ale nie wymagajcie zbyt wiele...

 

Jak było na nartach?

Zdecydowanie za szybko... :lol:

 

"I śmieszno, i straszno" jak mawiają Rosjanie. Straszno - dla mnie. Śmieszno - dla tych co patrzeli...

 

Żyję, i to się liczy. Co, jak na zjazdy ze Szrenicy po dwóch dniach nauki jazdy na boazerii, jest jednak jakimś osiągnięciem... 8)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kosmici - Marsjanie.

A czy Marsjanie będący w kosmosie nie są kosmitami ?

Marsjanie są z naszego układu planetarnego, który wprawdzie jest w kosmosie - ale "kosmitami" nie są.

Na podobnej zasadzie, jak ty, zapytany: "Gdzie jesteś?" odpowiesz: "we Wrocławiu", a nie: "w spodniach" ;)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? bo to sie czat zrobil, a nie kazdy lubi siedziec na czacie tudziez nie ma na to czasu, zeby czytac zylion nowych OTopikowych wypowiedzi dziennie. W sumie bez urazy dla piszacych - ale 5 minut wystarczy na przejrzenie 3 tematow na krzyz, ktore sa na ciekawy Subarowy temat albo warte poczytania w swej offtopicznosci. Reszta do nudne powtorki albo luftbrandzlung.

saluto

Pumex

do nowej kategorri systematycznej - luftbrandzlung - nalezy zdecydowanie 99% postów.

Należy sklasyfikować tutaj dwie pod kategorie :

1) luftbradzlung subamerytoryczny ( Impreza 2.5 RS / impreza 1.8 na 22b / lub dowolnie inny niezle rozwiniety watek stricte motoryzacyjny z milionem porad, nigdy potem niewykorzystanych, ale za to świadczących o niezwykle głębkoko pogłębionej wiedzy auttechnicznej - gdzieś tak na 5 głębarków )

2) lunftbrandzlung ćwiercintelektualny ( dlaczego nie chce mi sie odpisywac/i najróżniejsze OT w każdym wątku)

Która podkategoria jest gorsza? To zagadnienie wymaga kolejnych głębszych badań - gdzieś do głębokości 17 głębarków na oko.

1% postów to tematyka np. Sportowa - Rajd Szwecji itpe, Zawody w LFSGDHSJAKJSI pierwsze w Europie i tak dalej. W wątkach tego typu daje się zauważyć prawie nieistniejącą działalność OTopiciarstwa.

Uważny badacz stwierdzi jednak, że wyjątki od luftbrandzlungu sa tka niewielkie, że właściwie całe Forum nalezy do tej Kategorii Głównej.

Indywidualne próby odcięcia sie od brandzlupowietrznego niektórych kategoryzantów spełzna na niczem, albowiem sa jedynie hipokrytycznym przejawem niezrozumienia samego zjawiska aeromasturbacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam powiem po chłopsku i bez filozofowania: chce mi się odpisywać na posty, jak mi się nie chce brać do roboty, ale już i tak włączyłem komputer.

A jak nadal mi się nie chce brać do roboty (stan constans, znaczit' permanentny), ale już absolutnie muszę - to wtedy mi się nie chce odpisywać.

 

I tylko czytam.

 

Pozdrawiam pogłębionych, przegłębionych i płytszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest tak do końca że nie chce mi się odpisywać....

Ilość nowych userów zwiększa się z każdym dniem i ilośc postów również rośnie w tempie lawinowym. Np wczoraj po powrocie z wizyty u znajomych... nie było mnie 8 godzin i postów nie przeczytanych było ponad 200.

Zanim przeczytałem choć część było już tak późno że poszedłem spać.

.....Nowi userzy pytają o "banały", które drażnią starych... Wysupłanie wątka w którym rozwija się dłuższa i ciekawa dyskusja staje się trudniejsze... Ale nie niemożliwe, bo przecież te wątki powstają i dyskusje się toczą.

Przy okazji gdzie jest Mamusia....?

To Forum i tak pozostanie skarbnicą wiedzy o Subaru i miejscem spotkań wielu świetnych ludzi... co do tego nie mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, mnie np brak czasu zmusza do coraz bardziej selektwnego podejścia do tematów. Po drugie Forum to chyba nie ma być tylko tzw skarbnica wiedzy cokolwiek to oznacza ale też miejsce do prowadzenia dyskusji i polemik nawet na błahe i nieciekawe tematy dla niektórych- to troche rozrywki też ma dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo jest świerzyzny :mrgreen: ludzie męczą kopyta. Nie czarujmy z wyszukiwarki nikt nie korzysta! :twisted: w zeszłym roku np w czerwcu z radością na puszczku wracałem na forum, czasem nawet tylko żeby poczytać :mrgreen: chociaż trochę przed snem! Jak narazie to jest najlepsze forum jakie znam! Znaczy znałem :!: Coś się spierdoliło klimat wygasa... Może to się ludzie starzeją? Powaga wchyta? JEdno co jest pewne to że coś jest nie tak :shock: Może i nie jestem tak lubiany jak inny forumowicze! Ale to nie jest to samo forum jakie znałem! A już trochę znam............................. :cry:

 

P.S.

po przeczytaniu kilka razy mojej wypowiedzi stwierdzam, że do tego forum odnoszę się z miłością podobną jak do mojego auta :!: :shock: :!: Chyba dlatego tak polubiłem www.forum.subaru.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroccie przyjaciele uwage na dosc wysoki poziom frustracji forumowej.

Powstaje zasadnicze pytanie: co wywoluje w nas niezadowolenie. Zapewne w kazdym cos innego. Mnie na ten Panie jego przykład wnerwia brak ciekawych, inteligentnych OffTopików, które jeśli sie pojawiaja, są czasem wyrzucane przez morderców forum do OT.

 

Prosze zwrocic uwage na to jak ich nazwałem. MORDERCY. Ale dla kogos innego są to osobnicy ratujący forum, przed niechlujstwem, nadmiarem treści amotoryzacyjnych.

 

To ja się was pytam, kto ma rację?

 

Nikt moim zdaniem. Bo racje mam ja, uważając, że najważniejszy na tym forum jest kontakt, wymiana najróżniejszych myśli, często wygłup. Ale tak samo rację maja ci, którzy by chcieli w spokoju ducha poczytać sobie, bez tracenia jakże cennych nanosekund na wyszukanie ciekawych w treści i formie wynurzeń o turbodziurze, poczytac o najnowszym lakierze na modelach sprzedawanych w azerbejdzanie.

 

Moim zdaniem błąd został popełniony, kiedy stworzono dział OT, bo w przerzucaniu tam wypowiedzi nie ma żadnej logiki, rujnuje sie ciągłość poszczególnych wątków... A do OT pewnie mało kto zagląda. A na pewno już nie ja. Co prawda raz się złamałem, wbrew przysiędze świetej.

Zamiast tworzyć DZIAL OT, neleżało moze stworzyc DZIAŁ TURBODZIURY, gdzie byłby ostry zakaz OT, i wypowiedzi jedynie na temat, a OffTopicarze by dostawali od reki czerwono kartkie.

 

Ratownicy Forum vel Moderatornia vel Mordercy Forum - przemyslcie to. Bo moim zdaniem wasze działania, na prosbę nieokreslonej nigdy przez was liczby miłośników forum stricte subarotechnicznego, dokładają się do degradacji tego wyjatkowego forum.

Dlaczego? Albowiem klawo tu było, kiedy panował duch wesołości, kiedy Matka była w formie humorowej i kiedy każdy, nawet najbardziej zawziety fan wachaczy , zawiasów i koszulek starał sie brac udział w wymianie zdań wesołych, lub w czepianiu sie Wituli. Bo może Witek winien, bo sie juz nie podkłada -WITEK APEL DO CIEBIE - wracaj do formy.

 

Dzś ten sam fan jest wściekły, bo sie pojawiaja OT.

Ze za dużo postów w ogóle też jest wściekły. A skąd te posty? Bo SIP bezczeleni niszczy forum sprzedając za dużo aut. Wzrasta popularność marki w kraju a stąd i liczebność ych durnych pytań na forum podnerwiających tak fatalnie co poniektórych.

Ja się przyznaje bez bicia, 75% wątków w ogóle nie otwieram. Jak sie pojawia cos nowego to otwieram na chybił trafił. A nuż coś ciekawego ktoś cos powie.

 

pamietajcie jedynie pkojowe współistnienie może uratować to forum. Zaden OTopiciarz sie nie wścieka, że kolega z Chicago pisze jedynie o walorach technicznych różnych modów.

Nikt sie nie wnerwia, że ktoś inny pisze jedynie o ściaganiu złonmu z Niemiec. Nie. ( prosze zauwazyc, ze uzylem slowa ktore poznalem na forum MOD. jest wiecej takich słów - to forum sie przydaje kżdemu)

 

Troche sie to długie zrobiło, ale uważam, że musimy wejść na drogę rekoncyljacji, czy jak to tam nazywają. Zamknąć natychmiast dział OT i przestać się negatywnie ekscytować tym, że wiecej ludzi pisze głupoty. Taka Karma ludzie kochani, ludzi jest coraz więcej i każden jeden inny.

Jak mysmy sie sprowadzili tam gdzie mieszkamy, to nas okoliczni znienawidzili, bo weszliśmy na ich teren, ale miasto sie rozwija, to forum też puchnie. Nie ma przed tym ucieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ARNO napisał to sama prawda, też twierdziłem i twierdzę,że tworzenie za duzej liczby podforumów sensu ni mo a już dział OT to raczej żadnego, prowadzi do zdrętwienia atmosfery. Jak ktoś nie chce czegoś czytać to po prostu nie czyta, chyba nikt nie przegląda wszystkich wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, wytłumacz mi jedno - czemu nie chcesz zaglądać do działu OT skoro :

Mnie na ten Panie jego przykład wnerwia brak ciekawych, inteligentnych OffTopików, które jeśli sie pojawiaja, są czasem wyrzucane przez morderców forum do OT.

Czemu Cie tak brzydzi to OT. Tylko nie mów "bo taką mam zasadę" bo to żaden argument...Jakoś WiS czy też Maruda, zaglądają do działu OT - ba! WiS nawet rzucił palenie :wink:

 

Pozdrawiam-MORDERCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może forum jest takie jak dawniej, tylko Wam waszmościom się przejadło ?

A może to wy się tak strasznie zestarzeli ?

 

Taki np. arno, zamiast pisać intelektualnie śmieszne, a może raczej śmiesznie intelektualne posty to twierdzi, że nie wchodzi do 75% tematów, a w jeszcze mniejszym procencie odpisuje. Za to marudzi jak stary dziad co to przeżywa kryzys wieku średniego i uzmysłowił sobie, że już mu nawet Impreza nie wystarcza i chce ją zmienić na coś ma więcej bajerów w środku – luksus przepych duży silnik i te sprawy. Jeno dziwi, że kombi a nie kabriolet, ale on zawsze sprytny był więc to pewnie z racji wygody.

 

Z drugiej strony jest taki np. Gal. Prowadzi od pół roku kampanię na rzecz linienia, amnezji i starych gadów, za to w miarę solidnie we wszystkich podforach po równo, a że go mniej ? Czy to Gala wina, że wymarł gatunek kłócącego się owoca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arno, jak Cię lubię - to uważam, że przesadzasz.

 

Offtopić można, o ile tylko ma się wenę - a ta raczej nie zależy od tego, jak się nazywa forum, na którym piszę.

 

Co do wycinania przez Morderców - poza rzadkimi wyjatkami nie narzekam. Staram się jedynie szanować Forum techniczne i tam się szpeniom od turbodziury nie wcinam, gdzie indziej natomiast pieprzę sobie trzy po trzy do woli i jest git, jak drzewiej.

 

Więc pióro w dłońm proszę, klawiaturę na kolana i pisać nowe offtopy a nie narzekać, czarnowidzieć, smęcić i teoretyzować, bo od tego to faktycznie to forum w końcu umrze.

 

Howgh.

 

A wmordercę uprasza się mojej walki z nałogiem w to nie mieszać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś WiS czy też Maruda, zaglądają do działu OT - ba!
Nawet Gal i Michał Bajorek, który się z Tobą arno zgadzają !

 

 

WiS, zgadzam się z Tobą, przelałeś moje myśli na monitor, niech Ci Bozia jednego papierosa z drogi (życiowej) zabierze :D

 

P.S. Jedyne co się w moim przypadku nie zgadza to pierwsza cześć pierwszego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...