Skocz do zawartości

Dlaczego nie chce mi się odpisywać na posyt...


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pytanie jest zle postawione.

bo nie jest to kwestia odpisywania, tylko kwestia w ogole przychodzenia tutaj.

bylem dwa tygodnie na nartach, wiec nie wlazilem. wrocilem do domu, tez nie wlazilem - bo mi tego nie brakowalo. dopiero teraz podczas wyjazdu sluzbowego, kiedy mam caly czas podlaczony komp i troche czasu, siedze i czytam i pisze bzdury.

Ale tak naprawde, to kilka dni temu nosilem sie z podjeciem postanowienia partyjnego: zlikwidowac sie z forum.

Dlaczego? Bo sie tu nic nie dzieje. Zycie interesujace zaniklo.

Ciekawych tekstow brak. I jak wspomniano powyzej, powtarzalnosc, ktorej nie da sie uniknac - pojawiaja sie nowi i maja pdobne problemy i pytania, co my wszyscy przedtem. A odsylanie ich do archiwum via szukaj jest bez sensu.

 

Jak juz nie raz tu mowiono, to nie jest typowe forum, gdzie sie przekrzykuja, obrzucaja gie itepe, a rozmowy tylko o killach na szosie. Jest tu sporo normalnych i myslacych osobnikow, jednakowoz od jakiegos czasu t.j od powstania mysli o offtopiciarni i zrealizowania jej metoda PiSu forum ulega degradacji, zanikowi, a tacy jak Gal, Mamuska Maruda i kilku innych, prosze wybaczyc, ze nie wspominam z niku( starosc, pamiec itepe) staja sie atawizmem i znikaja sukcesywnie na smietniku historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, Gal walczy dzielnie na wszystkich frontach, nawet na "śmietniku". Mamuśka zniknęła z forum jeszcze przed otworzeniem śmietnika, natomiast Maruda... Marudę chyba porwali kosmici (przynajmniej tak twierdzą przedstawiciele wadz, ale kto by im nie ufał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudę chyba porwali kosmici (przynajmniej tak twierdzą przedstawiciele wadz, ale kto by im nie ufał).

 

A nie pojechał, po prostu, na narty..?

 

Hmmm, miał jechać gdzieś daleko. Jakieś Ekwadory czy inne Tajlandie. Ale to już jakiś czas temu. Trzeba go będzie na jakieś piwko wyciągnąć. Potem zdam relacje, czy to Maruda czy przebrany kosmita ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat forum OT jest takie samo jak Arno - bez sensu na TYM forum. Jego siła i jakość (tak, jak Subaru) polega na inności.

 

Jest to forum towarzyskie, a nie motoryzacyjne.

 

Mam wrażenie, że parę osób uznało, że tak nie nada i pierdolnęło OT w celu kanalizacji treści "niesubarowych".

 

Bez sensu - ludzie są nie "Subarowi" lub "inni" - są LUDŹMI. Jeżeli chcą tu przychodzić i gadać o różnych rzeczach, to należy im to umożliwić - jak kiedyś. Subaru jest naprawdę marką wielce specyficzną i należałoby to zachować.

 

Jeżeli ktoś myśli, że Subaru to Collin McRae (czy jak on się nazywa), Solberg i rajdy, to jest to prosta droga do wizerunku Subaru w UK - samopchodu dla uciekających przestępców i młodzieńców z nie-do-końca ukończoną szkołą podstawową, ale nadmiarem testosteronu...

 

W Polsce wizerunek Subaru był inny. Ale można zmienić.

 

Jak tam Państwo uważają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli ktoś myśli, że Subaru to Collin McRae (czy jak on się nazywa), Solberg i rajdy, to jest to prosta droga do wizerunku Subaru w UK - samopchodu dla uciekających przestępców i młodzieńców z nie-do-końca ukończoną szkołą podstawową, ale nadmiarem testosteronu...

 

 

Galu można jaśniej ? Bo nie wiem w jaki sposób rajdy łączą się z dresiarnią ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, Gal walczy dzielnie na wszystkich frontach, nawet na "śmietniku". Mamuśka zniknęła z forum jeszcze przed otworzeniem śmietnika, natomiast Maruda... Marudę chyba porwali kosmici (przynajmniej tak twierdzą przedstawiciele wadz, ale kto by im nie ufał).

 

Nie kosmici - Marsjanie.

 

Pozdrawiam z Marsa.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem w jaki sposób rajdy łączą się z dresiarnią .

 

Ja też nie. Ostatnio w Angli rzeczywiście "image" marki Subaru troche się zmienił, ale nie jest to spowodowane rajdami, tylko tym że "classic" czyli SI GT są tam śmiesznie tanie i różni dresiarze i domowi tunerzy sobie kupują te samochody i potem robią z nich choinki. W Polsce narzie do tego daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda jest teraz na forum :shock: :!:

 

Lepiej uważajcie, bo to może byś sklonowany szpieg PiSuaru.

 

Maruda pewnie pisze odpowiedź w tym temacie, ale dla zasady min. 5000 znaków :mrgreen:

Ty go wyraźnie nie doceniasz. 5000...?

 

No tak na szybcika tyle... Choć w sumie jest weekend. Będzie kumulacja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli ktoś myśli, że Subaru to Collin McRae (czy jak on się nazywa), Solberg i rajdy, to jest to prosta droga do wizerunku Subaru w UK - samopchodu dla uciekających przestępców i młodzieńców z nie-do-końca ukończoną szkołą podstawową, ale nadmiarem testosteronu...

 

 

Galu można jaśniej ? Bo nie wiem w jaki sposób rajdy łączą się z dresiarnią ... :roll:

 

W prosty sposób - tu i tam testosteron.

WRC!

Promowanie samochodów przez ich osiągi jedynie, jest ślepą uliczką. Do tego zawsze, prędzej czy później znajdzie się samochód lepszy - w rajdach Citroen, na ulicy Evo. W Polsce ludzie kupują Subaru w ogromnej części dlatego, że jest to samochód nietypowy - nie dlatego, że "ładny", nie dlatego, że "rajdowy", ale dlatego, że "ma coś".

 

I to samo na forum - można je zmienić na forum rajdowo-tuningowe (bez OT) i będzie fajnie - jak na forum streetracing. Tylko, że trzeba się liczyć z tym, że część ludzi odejdzie.

Wierz mi - znam to z innych forów - nie samochodowych, ale niszowych na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 99 na 100 tematów kończy się OT ? :wink:

to jest wlasnie sila tego forum a nie wada. natomiast frakcja Turbodziurna i odŁam Nanosekundurywka a takze oddzaiŁ warszawsko krakowski stowazyszenia Dzioboryjstwa probuje na sile zrobic z tego forum zanude techniczno wynikowa.

Bo jak mozna pisac o czym innym niz wyniki hamowni. NO LUDZIE OBUDZTA SIE HAMOWNIA RULEZ. A cala reszta, czyli durne, pacanskie off topiki, obrazaja prawdziwych subarofanow. To forum do nich nalezy a takie france jak ja, niech sie lepiej trzymaja z daleka, bo nie wytrzymaja. Juz jest lista czarna zrobiona nikow nieprawidlowo piszacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, Gal walczy dzielnie na wszystkich frontach, nawet na "śmietniku". Mamuśka zniknęła z forum jeszcze przed otworzeniem śmietnika, natomiast Maruda... Marudę chyba porwali kosmici (przynajmniej tak twierdzą przedstawiciele wadz, ale kto by im nie ufał).

 

Nie kosmici - Marsjanie.

 

Pozdrawiam z Marsa.

M.

 

Cześć Maruda!

 

Jest temat: Subaru - "Kształt Forum a społeczny odbiór marki". Można (a nawet należałoby ze względu na to kto finansuje prund) uwzględnić aspekt sprzedażowy.

 

Jak było na nartach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...