Skocz do zawartości

Jaki kolor wybrac


TomekEl

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, jeszcze moge zmienic w zamowienu kolor skodowki RS. Pierwotnie wybralismy czarny ale im dluzej sie zastanawiam tym mam wieksze watpliwosci co do slusznosci decyzji. Boje sie, ze sie poprostu zamecze z tym lakierem, mam dosc pedantyczne podejscie do samochodu a czarny jest bardzo trudny do utrzymania. Z drugiej strony jest bardzo efektowny. Sam nie wiem :( Poradzcie cos :idea:

Do wyboru poza czarnym sa kolory:

- czerwony

- niebieski

- zolty

- srebrny

 

Trzech pierwszych nie biore po uwage wiec w zasadzie pozostaje srebrny ale srebrne mialem subaru i tak w kolo macieju........

 

HELP :!: :!: :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym w pierwszej kolejnosci wykreslil zolty i srebrny. Niebieski ala Audi RS4 jest fajny, czerwony bylby ok, ale taki ostry w stylu Ferrari, z tego co widze na stronie to Skoda ma odcien pastelowo-buraczany, czarny tez dobry z chromowana felga.

Skoda ze nie ma bialego, to moj ulubiony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ten czarny jest cichociemny, ale ja twierdzę, że mało efektowny i nie widzi mi się. Wziąlbym czerwony. Widziałem tylko jakiś film promocyjny z czerwonym kombiakiem i wyglądał ekstra.

 

Gratuluję rozterek ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

 

Ja bym brał żółty albo czerwony - bo IMHO to są kolory właściwe dla sportowego auta.

 

Skoro żółtego nie mają, to moim faworytem zdecydowanie byłby na RS-ie czerwony (skodowski odcień czerwieni jest całkiem-całkiem).

 

Niebieski w wydaniu Skody jest natomiast całkiem bez sensu - rozumiem, że tu nie ma sporu.

 

Natomiast z duetu czarny - srebrny... z bólem, jednak srebrny. Bo:

- auto wygląda TEŻ nieźle,

- w utrzymaniu jest O NIEBO praktyczniejszy,

- a tak w oogóle, to przecież i tak ze środka widzisz ten kolor tylko na obudowie lusterek... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny jest taki sobie.

 

 

3518775_middle_au.jpg

3518770_au.jpg

 

Dalej twierdzę, że czerwone sportowe kombi jest git. RS4 czerwone też jest ekstra.

 

Jeśli mogę jeszcze doradzić coś, to zwróć uwagę na te odblaski na tylnym zderzaku. IMHO wyglądają koszmarnie. A są chyba jako opcja. W każdym razie myślę, że lepiej żeby ich nie było. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kupić RS'a, wziąłbym czerwonego hatcha.

Takiego:

 

Przynajmniej nie widać tych ochydnych odblasków :wink: Na kombi też montują to świństwo ?

 

Czarna testówka Skody (ta z Wysokich Obrotów itd.) miała to na pewno. Okropne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny jest taki sobie.

 

 

Obrazek

Obrazek

 

Dalej twierdzę, że czerwone sportowe kombi jest git. RS4 czerwone też jest ekstra.

 

Jeśli mogę jeszcze doradzić coś, to zwróć uwagę na te odblaski na tylnym zderzaku. IMHO wyglądają koszmarnie. A są chyba jako opcja. W każdym razie myślę, że lepiej żeby ich nie było. :wink:

 

Kurcze a ja szukalem pol godziny w necie zdjecia srebrnego RS i nie znalazlem :lol:

Moze znajdzie ktos zdjecie srebrnego RS ale kombi :wink:

Niestety te odblaski sa standardowo i nie mozna z nich zrezygnowac :(

Czerwony jest jak najbardziej OK tylko po 2-3 latach jak bede chcial sprzedac auto to niechce poprzez kolor ograniczyc sie do okreslonej wiekowo grupy nabywcow. Chcialbym zeby auto wygladalo na mocne kombi zarowno dla 25-30 latka jak i dla emeryta •

 

• wiek podany przykladowo niewymienione grupy wiekowe przepraszam :wink:

 

kolory mozna podejzec tutaj

http://www.skoda-auto.de/index.php?e=1- ... eb4b31d3ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...