Skocz do zawartości

Impreza WRX 2004 Kluczyk, immo, komputer?


Gawron

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, w związku z tym że zakpupiłem niedawno WRX z `04r i że wcześniej nie miałem przyjemności posiadania owego auta, mam pytanie techniczne.

MIanowicie auto moje było opalone w środku (Francja), prace zbliżają się ku końcowi ale mam problem bo z innego auta musiałem wziąć komputer, stacyjkę i teraz pytanie, co potrzeba przełożyć żeby mi odpalił? Wystarczy stacyjka, plastik przy stacyjce, komputer i co jeszcze? dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w związku z tym że zakpupiłem niedawno WRX z `04r i że wcześniej nie miałem przyjemności posiadania owego auta, mam pytanie techniczne.

MIanowicie auto moje było opalone w środku (Francja), prace zbliżają się ku końcowi ale mam problem bo z innego auta musiałem wziąć komputer, stacyjkę i teraz pytanie, co potrzeba przełożyć żeby mi odpalił? Wystarczy stacyjka, plastik przy stacyjce, komputer i co jeszcze? dzięki za pomoc

 

stacyjka, kluczyk, pętla immo, sterownik immo, ECU :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za pomoc, z tym kluczykiem to przeszło mi to przez myśl:)

 

-- Cz lut 16, 2012 11:03 pm --

 

mam kolejne pytanie ale dalej w temacie. Mianowicie, wiem juz że muszę wymienić kluczyk, stacyjkę, immo i komputer - i tu pojawia sie problem...

W mojej (opalonej) był normalny układ wydechowy, jedynie końcowy był inny, natomiast w drugiej z której mam komputer, były modyfikacje, wiem ze na pewno był downpipe i w związku z tym pytanie czy jak włożę ten komputer trzeba będzie coś zmieniać? dodam że chce i tak zmienić na cały catback, ale narazie będzie jak jest, jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były modyfikacje

 

 

Musisz sie dowiedzieć czy był robiony remap ECU , czy modyfikacje polegały na wymianie wydechu, jesli to pierwsze, to musisz robisz conajmniej korekte mapy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...