Skocz do zawartości

Outback 3.6 h6 czy warto


looknow

Rekomendowane odpowiedzi

 

brudzi się czy nie, kto na to patrzy?...

 

Czyli brudzi sie bardziej  ... B)

Ja nie zauważyłem aby tak było ale może dlatego że często myje auto a nie jak niektórzy przed zimą i po zimie.. :P

traktujesz go jako lokatę na rok/ oplaca sie?

Posiadanie samochodu z reguły sie nie oplaca(oprócz antyków..) a tuning tym bardziej. Auto traktuje jako obiekt do zabawy i ulepszeń ku swojej satysfakcji...jak wyczerpię ten potencjał albo się nim znudzę to go sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie przymierzam do Michelin zastanawiam sie tez nad Hankook podobno sa tez ciche. Ale ciezko znalezc cos dotyczacego porownania tych 2 opon. W ogole ciezko cos zalezc jak sie stawia na cisze i komfort a nie 25 cm lepsza droge hamowania.

 

Ja mam teraz Pirelli P7 Cinturato i są akurat dosyć głośne i mało komfortowe. Przynajmniej na razie widzę, że spalanie wyraźnie spadło po Nokianach, chociaż to też na pewno po części efekt wiosennego ocieplenia  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam teraz Pirelli P7 Cinturato i są akurat dosyć głośne i mało komfortowe.

Jednak dobrze trzymają i wielkie kałuże im nie straszne ...Ja jestem z nich bardzo zadowolony .

 

 

 

No co do tego to w sumie nie miałem jeszcze okazji się przekonać - mam nadzieję, że tak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji zainstalowałem nowe opony Michelin PRIMACY 3 i jestem pod wrażeniem komfortu i ciszy.... Na razie wiecej nic nie powiem ale juz te dwa aspekty są warte każdej ceny...

Zmieniłem G95 na Michelin PRIMACY 3 i mam podobne odczucia, ciche (na początku wydawało mi się że nie aż tak bardzo), komfort też dobry. Zobaczymy jak będą zachowywać się na mokrym bo jeszcze nie miałem okazji dłużej pojeździć w takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji zainstalowałem nowe opony Michelin PRIMACY 3 i jestem pod wrażeniem komfortu i ciszy.... Na razie wiecej nic nie powiem ale juz te dwa aspekty są warte każdej ceny...

Zmieniłem G95 na Michelin PRIMACY 3 i mam podobne odczucia, ciche (na początku wydawało mi się że nie aż tak bardzo), komfort też dobry. Zobaczymy jak będą zachowywać się na mokrym bo jeszcze nie miałem okazji dłużej pojeździć w takich warunkach.

 

mam od 3 tyg primacy 3 i potwierdzam, stawiam na ciszę i to się udało, nie warto pompować wyżej niż 2,3 (foresterII - 2006) ! w marcu były testy i primacy 3 wypadł tam bdb, głównie trwałośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wielu testach na własnej skórze mam tylko dwie marki - Goodyear i Michelin. Te firmy stawiają na komfort, ekonomię (niskie opory) i ciszę. Pojeździłem trochę na tych Michelinach i na suchym i na mokrym jeżdżą bez zarzutu a przy tym komfortowo i cicho. Pierwszego dnia po montażu miałem nabite ciśnienia  2,7 (taka mania mojego wulkanizatora. :wacko: .) a mimo to wydawały sie komfortowe, jak zredukowałem do 2,3 to mój banan na twarzy się tylko pogłębił...  :D

I polecam zakupy opon na przełomie roku - ceny są czasem i o 20% niższe. Mnie udało sie kupic produkcję z listopada 2013 po 500zł za sztukę..

Edytowane przez MaciekGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może kogoś to zainteresuje, w jakim stanie jest zawieszenie i hamulce po 70 tys.km i ponad 3,5 roku eksploatacji na polskich drogach.

Dodam że jestem na tydzień przed wymianą tarcz i klocków bo już ledwo dyszą i dudnią przy hamowaniu z dużej prędkości. Testy zrobiłem z ciekawości za jedyne 30zł i przy okazji sprawdziłem stan tylnych tarcz.

Jak zobaczycie z wyników testów zarówno amortyzatory jak i hamulce są w świetnej kondycji. Rowniez reszta zawieszenia nie wykazała żadnych luzów.... Nudy... Wymienię tarcze z klockami i spokój na kolejne kilka lat.. :( ....

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.754577257920508.1073741829.100001047237216&type=1&l=4660f77533

 

 

PS. Zamieściłeś na facebook'u bo darmowy portal chce teraz ściągać kasę, wiec się na niego obraziłem. Jesli komuś sie chce i moze umieścić fotki i zalinkowac je bezpośrednio to bede wdzięczny.

Edytowane przez MaciekGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...