Skocz do zawartości

Inwidia N1 czy Blitz Nur Spec R


Grzesiek79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w rękach nie miałem ale na foto widać że jakość jest na wysokim poziomie, nawet same spawy jak wyglądają bo widziałem różne spawy i wiem jak mają wyglądać.ale może materjały jakieś słabe czy jakaś sztuka sie trafiła zła, może to w chinach klepią

Pewnie Inwidia nie kupie za głośna może G200 juz bardziej

To nie w tym rzecz żeby auto się darło , ma być szybkie czyli przyspieszać, hamować i skręcać :D , przy okazji coś tam zabulgotać ale nie przesadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głośne bulgotanie nie przeszkasza ani w przyśpieszaniu ani w skręcaniu i hamowaniu a ma jeszcze ten plus, że jak wchodzisz do domu to obiad już na stole bo żona słyszała, że wracasz od dłuższej chwili....Chłopaki jaja sobiw robili z tymi 3 osiedlami dalej ale jaki byś przelot nie wsadził bez silencera pięknie grzmi co najmniej ulicę dalej. A dzwięk wzbudza czysta zazdrość posiadaczy V8 które dzisiaj brzmią jak skrzyżowanie wentylatora z grzechotką.... Przejedź się do kogoś posłuchaj, z czasem każdy wydech nie jest już taki głośny. Ja mam 102db i w 300-400 kilometrowej trasie nie jest źle....A jak robisz 100 dziennie w sumie (strzelam) to nie ma co kombinować. Testuj blitza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzwięk wzbudza czysta zazdrość posiadaczy V8 które dzisiaj brzmią jak skrzyżowanie wentylatora z grzechotką....

Dzisiejsze V8, te które nie mają brzmieć, nie brzmią. Nie ma jak stara, chamska, amerykańska, kaszląca V ósemka. Ale dla mnie najlepiej brzmiąca V8, które można spotkać teraz na ulicy jest C63 AMG i muszę z przykrością przyznać, że dźwięk boksera wypada w porównaniu blado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź jeszcze pod uwagę jakość - ja po doświadczeniach z dp ( pęknięcie i nieszczelność po 20k km od założenia) więcej invidii nawet za darmo nie wezmę... a że R jest głośny? jak ma być cicho to kup jakiegoś merca czy bmw... a w subaru ma napier****ć bo dzwięk to w subaru połowa frajdy!

 

Musiałeś mieć pecha :? Wg mnie jakość Invidii jest wysoka i polecam każdemu, kto chce ciut głośniejszy wydech. U mnie wydech jest prawie od nowości i nic się z, nim nie dzieje - po zimie przecieram końcówkę cifem i jest jak nówka :wink: Z policja nigdy nie miałem problemów - na przeglądzie również :!:

 

ja mam taki zestaw :)

 

634021059928417500_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak stara, chamska, amerykańska, kaszląca V ósemka.

To fakt. Ale blitz czy inne głośne, przelotowe wydechy pozwalają się do tego zbliżyć na ile zbliżyć w subaru się da.

Może miałem pecha z z moim dp ale więcej już nie spojrzę na ich wyroby.Dobra kontrola produkcji weliminowała bu bubel a ja nawet nie przekraczam 830 stopni egt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale K/S masz kawiorowego millteka za smieszne pieniądze jak za taki towar. To jest taki kompromis pomiedzy cichymi prodrivem, devilem (duża pucha) a głosnymi Blitzem, invidia itd.

 

milltek w natęzeniu dzwięku jest bardzo podobny do H&Sa, czyli zupełnie nie kłopotliwy na codzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale K/S masz kawiorowego millteka za smieszne pieniądze jak za taki towar. To jest taki kompromis pomiedzy cichymi prodrivem, devilem (duża pucha) a głosnymi Blitzem, invidia itd.

 

milltek w natęzeniu dzwięku jest bardzo podobny do H&Sa, czyli zupełnie nie kłopotliwy na codzień

 

Tylko niema tego rezonatora :? ponoć to ma wpływ n odgłos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz naprawdę fajny wydech ,który nie doprowadzi Cię do głuchoty,nie przykuje uwagi policji i jednocześnie na luzie przejdzie przegląd [jest przelotowy i posiada sportowy kat] i na dodatek fajnie brzmi, zainteresuj się produktem firmy www.cobbtuning.com jednym z najlepszych tunerów Subaru i nie tylko w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej środkowej róże

 

Róże to w kwiaciarni...

 

No widzisz nie jestem kim znawcą tematu jak Ty i nie jestem tak oczytany, niestety nie mam na to czasu

Chodzi chyba o center pipe ,Założyłem ten temat żeby ktoś mi pomógł, mam nadzieje że to rozumiesz i dziękuje za pomoc

 

Pozdrawia Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wybór padł na millteka , mam nadzieje że będę zadowolony i nie będzie większych problemów z zmontowaniem

 

-- Pt mar 02, 2012 11:44 pm --

 

Przy wuboże wydechu bardzo pomógł mi GRAF a później beben DZIĘKUJE :D

Wydech już w domu muszę jeszcze dorobić jedną kryze i przedłużyć(nie wiele ) downpipe i dospawać tą kryze ,oczywiście z do robieniem nie będzie problemu wytnie się na plazmie numerycznej i pospawa na cudo :D

Wszystkie te przeróbki będą w moim dotychczasowym downpipe (Eltec) Przy zakupionym wydechu nić cię będzie przerabiane jest za ładny :D

Mam takie pytanie, przy obecnym wydechu(Eltec) nie mam takiego łącznika elastycznego czyli cały wydech jest na sztywno z silnikiem

Czy może tak zostać czy muszę w spawać taki łącznik elastyczny :?:

Czy oryginalny wydech od STI ma taki łącznik bo wydaje mi się że nie ma :?:

Czy ktoś ma tak na sztywno i nić się nie dzieje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...