Skocz do zawartości

Inwidia N1 czy Blitz Nur Spec R


Grzesiek79

Rekomendowane odpowiedzi

Pomuki rozdane już wiem jak się to robi :D choć nie wiem czy tak mogę wszystkim :) , żeby nikogo nie była krzywda to wszyscy dostali :D dziękuje za pomoc choć jeszcze nie wiem co kupie, choć na jedno bardzo ważne dla mnie jeszcze nikt nie napisał

Co z tym centre pipe może to być przelotowa rura czy ma być tam jakaś rezonator czy jakoś tak , bo są z rurą i z jakąś puszką czym się to różni czy jest głośniejszy :?: , jaki lepiej kupić :?: bo i cena jest inna :D

 

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomuki rozdane już wiem jak się to robi :D choć nie wiem czy tak mogę wszystkim :) , żeby nikogo nie była krzywda to wszyscy dostali :D dziękuje za pomoc choć jeszcze nie wiem co kupie, choć na jedno bardzo ważne dla mnie jeszcze nikt nie napisał

Co z tym centre pipe może to być przelotowa rura czy ma być tam jakaś rezonator czy jakoś tak , bo są z rurą i z jakąś puszką czym się to różni czy jest głośniejszy :?: , jaki lepiej kupić :?: bo i cena jest inna :D

 

Grzesiek

 

Grześ bierz Skunka bądź HKS-a :) Ja sam będę w tym wybierał bo Blitza ciężko dostać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym centre pipe może to być przelotowa rura czy ma być tam jakaś rezonator czy jakoś tak , bo są z rurą i z jakąś puszką czym się to różni czy jest głośniejszy :?: , jaki lepiej kupić :?: bo i cena jest inna :D

ja zostawialem seryjny centerpipe z rezonatorem, zmienialem down pipa i koncowy tlumik nie widzialem wad ani w STI 2.5 po mapie ani w WRX 2.0 po mapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim wydechem to jest tak ma jakiś sportowy chyba EL TEC chyba dlatego bo na pewno nie jest to oryginał czyli taki jak wyszedł z firmy Eltec , jest troszkę przerobiony to znaczy JAKIŚ MAGIK GO PRZERABIAŁ ALE NIE BARDZO UMIAŁ SPAWAĆ, może to od jakiegoś angola, na pewno nie jest kupiony jako nowy tylko jakieś kombinacje przy nim były robione i to nie fachowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym centre pipe może to być przelotowa rura czy ma być tam jakaś rezonator czy jakoś tak , bo są z rurą i z jakąś puszką czym się to różni czy jest głośniejszy :?: , jaki lepiej kupić :?: bo i cena jest inna :D

ja zostawialem seryjny centerpipe z rezonatorem, zmienialem down pipa i koncowy tlumik nie widzialem wad ani w STI 2.5 po mapie ani w WRX 2.0 po mapie

 

I robiłeś remap WRX'a tylko z wymienionym catbackiem i DP :?: UP nie ruszony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek79, a może Invidia G200 Cię zainteresuje? Jest trochę cichsza od N1, ale też ją dobrze słychać z daleka :twisted: :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... ead#unread

 

Tak ją słychać :arrow:

 

Ta G200 już chyba sprzedana.

Tak jak jest troszkę cichsza to lepiej :D , ale N1 może miał bym nową w dobrej cenie :D a tej G200 nie ma tam gdzie mogę kupić N1 :(

Dzięki za filmik jest dobrze ukazane jak go słychać :D

Może być używany w dobrym stanie i w dobrej cenie :D spraw jest rozwojowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek79, Jeżeli nie chcesz żeby w kabinie było strasznie głośno a na zewnątrz brzmiało bardzo przyjemnie to zastanów się nad Prodrivem, ktoś chyba ostatnio nawet sprzedawał taki. Z czystym sumieniem mogę Ci go polecić. Dźwięk Blitza jest genialny ale jego głośność szczególnie po wydłubaniu reszty wydechu jest na trasie delikatnie mówiąc problematyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Prodrive też troszkę myślę ,ale jak już to od DP bym zmieniał tak jak inny też

Na tych filmikach to Inwidia N1 wydaje się być najgłośniejsza ten G200 bardzo ładnie gra :D i jest cichszy :D od N1 i Nur Spec R

Czy np z taką Inwidią czy Blitz można mieć problemy z Policją :?: bo z deka to głośne i pewni będą kłopoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy np z taką Inwidią czy Blitz można mieć problemy z Policją :?: bo z deka to głośne

 

Można. Normy 96 db nie trzymają :mrgreen:

Oto przykład :arrow:

 

Tak myślałem że ponad 120db będzie i co za tym idzie kłopoty będą

 

-- N lut 19, 2012 12:14 pm --

 

sprawdz Apexi N1 , naprawde piekny dzwiek.

 

Luki GT coś takiego

http://www.youtube.com/watch?v=8A3o1BeL ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek79 zastanów się do czego ci ten wydech potrzebny. Jak robisz długie trasy i wozisz ludzi, to zapomnij o wydechu typu N1, z małą puszką, tym bardziej że Invidia robi takie wydechy tylko na 3". Jakiś czas temu przymierzyłem na próbę backbox http://www.invidia-usa.com/Products.aspx?ProductID=236 i wierz mi przy seryjnym DP i centerze z rezonatorem było niewiele ciszej niż w ogóle bez tłumika :mrgreen:. Ale brzmiał pięknie. Na temat G200 się nie wypowiadam, bo nie słyszałem, ale invidia generalnie znana jest z głośnych wydechów :). Nur Spec R zdaj się też tylko w 3" jest.

H&S nie trzeba polecać. Przelot z dużą puszką i będzie Pan zadowolony. Ja jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź jeszcze pod uwagę jakość - ja po doświadczeniach z dp ( pęknięcie i nieszczelność po 20k km od założenia) więcej invidii nawet za darmo nie wezmę... a że R jest głośny? jak ma być cicho to kup jakiegoś merca czy bmw... a w subaru ma napier****ć bo dzwięk to w subaru połowa frajdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...