Skocz do zawartości

Inwidia N1 czy Blitz Nur Spec R


Grzesiek79

Rekomendowane odpowiedzi

Prosił bym o pomoc w wyborze bo może bym zmienił na wiosnę

 

Blitz Nur Spec R

czy

Inwidia N1

 

Albo jakieś inne propozycje mile widziane :D

Pytanie czy bardzo głośne są te wydechy co wymieniłem? na co dzień będą uciążliwe ?

Który jest głośniejszy ?

Który ładniej brzmi ?

Co do wykonania który jest lepiej zrobiony ?

Problem w tym że nie chcę żeby był bardzo głośny ale ponoć te akurat są i dlatego chciałbym poznać opinie

 

Bardzo dziękuje za pomoc

 

Pozdrawiam Grzesiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłeś chyba najgłośniejsze jakie są dostępne.

 

Spec R ma (miał?) w swojej wannie Oskar. Pisali, że słychać go było w Krakowie 2 osiedla dalej.

 

Długo z tymi wydechami nie wytrzymasz. One są dla hardcorów... :twisted:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłeś chyba najgłośniejsze jakie są dostępne.

 

Spec R ma (miał?) w swojej wannie Oskar. Pisali, że słychać go było w Krakowie 2 osiedla dalej.

 

Długo z tymi wydechami nie wytrzymasz. One są dla hardcorów... :twisted:

Potwierdzam...To o Oskarze... 8) :wink:

 

-- 15 lut 2012, o 22:26 --

 

Ja polecam Magnaflow- miałem w STI i w Forku. Bardzo fajne brzmienie, a można czasem upolować nowy w niezłej cenie :idea:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Magnaflow

 

np taki

 

http://www.topendpower.pl/p/pl/magf-16658/układ+wydechowy+typu+cat-back+magnaflow+-+subaru+impreza+wrx+sti+2-02-5l+02-05.html

 

No fakt ponoć są głośne :D ale że aż tak :shock: , musiał bym posłuchać na żywo :P , raz w Krakowie słyszałem fajny wydech w niebieskim STI z 03-05r z chlapaczami chyba na spojlerze klapy bagażnika miało naklejką Turbo 4 i mogło być troskę posadzone

Za puzno je zobaczyłem a rozmineliśmy się i to tak bardzo wolno na skrzyżowaniu :)

 

Proszę dalej o jakieś opinie ,czy inne doświadczenia z jakimś wydechem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam Blitz Nur Spec R i jest naprawde glosny. Ale czy uciazliwy? Nie wiem sam. Mi nie przeszkadza a sasiadom byc moze. Mam dobre wygluszenia w samochodzie wiec ja nie narzekam. Wydech dobrze wykonany. Jak sie zastanawiasz to wez go.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sam końcowy N1 w ssaku (reszta OEM), w zakresie od 3k rpm jest znośny przy przemieszczaniu się w równym tempie, natomiast jak się depcze to "nie ma miętkiej gry" :P Co do wykonania to N1 jest naprawde ładnie pospawana, nawet Brykowi się podobało wykonanie 8)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Inwidia jest troszkę cichsza :?:

 

np takie ;czy poza ceną ten pierwszy będzie glsniejszy? czyli pełny przelot , bo ten drugi ma pośrotku jakas puszkę (czyli w centre pipe) , który z tych polecicie :?:

http://www.topendpower.pl/p/pl/inv-hs02 ... 01-07.html

 

 

http://www.topendpower.pl/p/pl/inv-hs02swig2t/układ+wydechowy+typu+cat-back+invidia+-+subaru+impreza+wrxsti+01-07.html

 

-- Cz lut 16, 2012 1:39 pm --

 

Czu one są u nas gdzieś dostępne, czy trzeba sprowadzać z zagranicy, lub szukać używki?

 

Inwidie mozna u nas kupić nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie catback Nvidii N1 3" - blitz jest troszeczkę głośniejszy ale tylko :twisted:

 

Nvidia do 3 tys jest ok ale powyżej łeb urywa :wink: Do jazdy na co dzień jest OK natomiast na trasy może być uciążliwy, ale to kwestia gustu.

 

tu mam jedno nagranie ale za dużych obrotów nie wykręcałem

 

 

oraz odpalanie w garażu

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Blitza przez tydzień na testy. Radio jeździło przez ten czas wyłączone bo nie było sensu. Jak naraz zrobiłem 120km to się czułem jakbym nie spał 3 doby. Wynika z tego to że nie jestem hardcorem. :mrgreen:

 

Polecam Greddy SP2. Sam taki mam. Brzmienie ma piękne i nie jest zbyt głośny (w porównaniu do Blitza który nie ma litości) A bulgocik ma piękny.

 

Delikatna próbka by zamer :wink:

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam H&Sa 2,5cala ( http://www.haywardandscott.com) solidnie wykonany i ma najfajniejsze nie uciążliwe nawet na długich trasach brzmienie bierz poprawke ze mam dosc czuły sluch i jestem wybredny pod wzgledem brzmienia i do aut z 3 calowa kibel rura nie wsiadam,

a jak masz nascie lat i chcesz poszpanowac lubisz zeby cie slyszeli z daleka to bierz te co proponuja powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludu! Pytanie tematu brzmi, nvidia czy blitz :mrgreen: bierz blitza, pokaż że sa jeszcze na tym świecie faceci z cojones :mrgreen:

 

Napisałem wyżej że inne propozycje mile widziane sprawa jest rozwojowa :D

 

Co z tym centre pipe może to być przelotowa rura czy ma być tam jakaś tłumik czy co tam jest nie wiem :( , czy to jest jakiś kat

 

Do Krakowa nie mam bardzo daleko jeszcze jak by był ktoś z Inwidią i bletz to bym może podjechał na jakiś odsłuch :D

 

-- Pt lut 17, 2012 12:41 am --

 

jak masz nascie lat i chcesz poszpanowac lubisz zeby cie slyszeli z daleka to bierz te co proponuja powyzej

 

Chciał bym nieć naście lat ale ale niestety nie mam :( to nie dla szpanu , to nie w tym rzecz , po prostu jak już coś kupić to coś dobrego dla samego siebie. Dla czego tak myślisz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest Nur spec R, wtedy miałem jeszcze CP 2,5 cala teraz CP mam Blitza 3' :mrgreen: Te wydechy są głośne ale brzmienie mają nieziemskie! Zawsze możesz zmienić a gwarantuje Ci że z ewentualną sprzedażą nie będziesz miał najmniejszego problemu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym nieć naście lat ale ale niestety nie mam :( to nie dla szpanu , to nie w tym rzecz , po prostu jak już coś kupić to coś dobrego dla samego siebie. Dla czego tak myślisz :?:

Głośny wydech na codzień przeszkadza jeśli STI to twoje jedyne auto nie polecam, jazda w trase dluższa to meczarnia. H&S to wg mnie najwyższa połka jesli chodzi o wydech. Jak jezdzilem STI to back box H&S 2,5 byl idelany zarowno na miasto, trase, nie budzil sasiadów nie bylo klopotow z policja itd na codzien bulgocik umilal jazde a w tunelu dzwiek był bajeczny. Dodatkowo kupilem 3 calowy markowy porzadny tlumik BMP za 4 stówki i jak chcialem posluchac grzmotu to zamienialem je w 10 minut.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...