Skocz do zawartości

SUBARU A. KOPER


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wypowiedź shodana doda pikanterii

 

Fakt - Shodan napisał dokładnie to, co ja pomyślałem, przeglądając ten wątek.

 

Ale mnie ani rzeczony serwis nie skrzywdził, ani nie zamierzam być klientem w salonie... więc się nie wtrącam. Tylko czytam i uczę się czegoś nowego - tym razem o ludziach.

 

A do p. A.K. mam sentyment od czasu pewnego rajdowego Mistrzostwa Polski, wyjeżdżonego przezeń daaawno temu - raczej dychawicznym Renault 5, w dość zabawnych okolicznościach. Niniejszym, korzystając z okazji, gratuluję i pozdrawiam. Takie spóźnione, acz niemniej serdeczne... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w salonie Subaru A.Koper w grudniu przed zakupem forestera i chociaz nie bylo specjalnych zgrzytow, atmosfery "klient nasz pan" rowniez nie bylo :wink: Ostatecznie auto kupilem gdzie indziej. Zastanawia mnie jednak czemu dealer akceptuje takie odczucia u kupujacego. To chyba sprzedawcy powinno zalezec, zeby zarobic na sprzedazy auta - mnie jest wszystko jedno, gdzie zostawiam pieniadze. Poza tym klient powinien byc dla salonu inwestycja - moze warto o niego dbac, aby zarabiac na przegladach, kolejnych autach ( na horyzoncie pojawila sie wizja outbacka w moim przypadku ), czy chocby opini o danym punkcie sprzedazy.

Taka moja mala dygresja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiiia.

no to i ja sie wtrace i pare slow z moich obserwacji.od momentu kiedy mam wrxa jezdze do pana Kopra bo...mam blisko,za kazdym razem jak podjade z jakas duperela to mam zrobione od reki a to zarowka a to olej a to tlumik.jak mam czekac to pan Koper na kawke zaprasza.jedyne co byc moze powinno sie zmienic to czestsze wizyty pana wlasciciela w samym warsztacie i dogladanie naprawianych aut.ja mysle panie Koprze drogi ze generalnie chodzi tu nam o wieksze zainteresowanie nami klientami.jak wydajemy kupe hajcu na nasze zabawki wyjatkowe to chcemy byc traktowani rowniez wyjatkowo.subaru to subaru a nie serwis pana ziutka co to piwko popija i trabanty naprawia.Powiem Panu ze np jak bylem ostatnio u Pana dal Pan kawy zaproponowal jazde nowym wrx to ...poczulem sie wyjatkowo i mysle ze nastepne subaru kupie u Pana.po wypowiedziach na forum niestety jednak widac ze nie wszyscy sa traktowani wyjatkowo i to psuje Pana wizerunek.mysle jednak ze da sie to jakos naprawic bez specjalnych wysilkow.Pozdrawiam serdecznie Pana i zone(kadrowa)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wszyscy psiocza, a teraz sie podlizuja.

Panowie - troche kregoslupa moralnego :roll:

 

He, he - mam nadzieję, że to nie pod moim adresem? :twisted:

 

Ale żeby nie było niedomówień : ja od początku mówiłem, że moje wrażenia z wizyty u P. Kopera były pozytywne, zdania nie zmieniłem, a kilkukrotnie na Forum wyrażałem swoje zdziwienie szerokością amplitudy opinii :twisted:.

 

Byłem dzisiaj w salonie i widziałem Imprezę STI za 169.000 złotych ! EVO chyba nie jest tańsze ?

 

Ja bazuję na oficjalnych cennikach, zgodnie z którymi impreza ksztuje 47860 EUR, co nawet przy obecnym niskim kursie 3.8 za EUR daje ponad 180K PLN...

 

Jeśli da się ją kupić za 169K, to jest to dokładnie, tyle, co cena evo, ale... 169K to cena evo według oficjalnego cennika. A więc, logicznie rzecz biorąc, z niej też się powinno dać coś urwać, czyli wracamy do punktu wyjścia: evo jest tańsze w zakupie od imprezy 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli da się ją kupić za 169K, to jest to dokładnie, tyle, co cena evo, ale... 169K to cena evo według oficjalnego cennika. A więc, logicznie rzecz biorąc, z niej też się powinno dać coś urwać, czyli wracamy do punktu wyjścia: evo jest tańsze w zakupie od imprezy

 

Ja całą dyskusje nad EVO podsumowałbym jednym pytaniem. :wink:

Czy kupiłbym EVO? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem. :mrgreen: Moja opinia może i mogła się wydać bardziej "słodka", ale chyba nie powinna. Tak jak już pisałem w "moim przypadku" relacje salon vs. kupujący nie były tak ostre, właściciel bardzo miły, sprzedawcy może mniej kompetentni i mniej interesujący się człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bazuję na oficjalnych cennikach, zgodnie z którymi impreza ksztuje 47860 EUR, co nawet przy obecnym niskim kursie 3.8 za EUR daje ponad 180K PLN...

 

Jeśli da się ją kupić za 169K, to jest to dokładnie, tyle, co cena evo, ale... 169K to cena evo według oficjalnego cennika. A więc, logicznie rzecz biorąc, z niej też się powinno dać coś urwać, czyli wracamy do punktu wyjścia: evo jest tańsze w zakupie od imprezy 8) :twisted:

 

W zasadzie to interesuję się WRX ale ta cena 169 dała mi do myślenia. Zadzwoniłem dziś zapytać o rabat sprzedawca powiedział, że jeżeli bez opon zimowych i autoalarmu to zejdą z ceny. Niestety nie mieli niebieskich. Ale znowu bez opon zimowych w zimie ?

 

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, kup samochód na Litwie - a z różnicy w cenie odżałuj parę złotych na bombonierkę i poślij ją sprzedawcy.

Z propozycją przewiezienia go po pracy tanim WRX-em z alarmem, radiem i na zimowych oponach... :twisted: :wink:

 

Jak jesteś taki mądry to mi to "załatw" jak się skontaktowałem to odpowiedzieli abym zadzwonił w Czerwcu ! bo teraz nie mają samochodów czy coś takiego, ciężko z nimi się porozumieć.

 

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nie mają samochodów czy coś takiego,

:shock: :shock: :shock:

 

ciężko z nimi się porozumieć.

Co, nie mówią po polsku...? :twisted:

 

Jak jesteś taki mądry to mi to "załatw"

 

I proszę - bądź tu człowieku miły dla bliźniego, daj mu dobrą radę... to ci odwarknie. A kupuj sobie chłopie, gdzie chcesz i jak chcesz... 8)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...