Skocz do zawartości

Skąd u Was miłość do Subaru?


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miłość to jest coś takiego żę przychodzi nagle i cię trafia i już po tobie. JEsteś trafiony i nic nie możesz pomóc. Jeśli obiekt miłości jest poza zasięgiem to taka dusza się mota, dławi, nie wie co począć. No i kupuje w końcu ;)

A tak serio to nie wiadomo z czego wynika de gustibus, że po prostu jednym się podoba innym nie. Kombinacja doświadczeń, wychowania, kultury, genów, kostrukcji psychicznej i czego tam jeszcze.

Mnie trafiło 3 lata temu podczas lektury testu STI w wyborczej. Potem znalazłem forum, nie jeszcze krzysioma tu nie było ;) No i potem pomyślałem dlaczego nie zmienić w końcu starego opla na coś nowszego i dlaczego nie subaru.

 

Dodam jeszcze że mając GL-kę marzę już o WRX-e i/lub Foresterze i/lub Outbacku. Strasznie mi się podobają te autka. Także mam jakiś kolejny cel subarowy.

Nie wiem jak ci którzy mają już sti-aje wrx-y, czego jeszcze można chcieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę stwierdzić kiedy to dokładnie nastąpiło. Ale w pewnym momencie to miałem tylko jeden cel w życiu. Kupić IMPREZE. Był taki okres że, jak widziałem na drodze Subaru, to się zaczynałem źle czuć i później chodziłem wkurzony że ja nie mam. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w pewnym momencie to miałem tylko jeden cel w życiu. Kupić IMPREZE.

 

Oj, miałem tak samo. A jak się powoli zaczęło klarować, że jest szansa na jej posiadanie, choć była to perspektywa dwuletnia, nie mogłem myśleć o niczym innym :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam miłość od pierwszego WRXa. Zawsze wiedziałem, że Impreza to dobre auto, ale w czasach Evo VI były takie brzydkie i wolałem Evo :oops: Ale w pierwszym Colinie jeździłem GTekiem, to w drugim Evo :mrgreen:

 

Chyba mało jest forumowiczów którzy nie żywili jakiegoś dużego uczucia do Imprezy przed jej kupnem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim wpłynęła na to lektura testów, porównań napędów, jak trzeba było kupić auto które musi pokonywać duże podjazdy po skalnych/glinianych drogach a do tego musi służyć do wypadów w dalekie trasy od razu zainteresowałem się foresterem, poza tym rankingi niezawodności. acha i to że forek jest w miarę cichociemny...w przeciwieństwie do całej reszty samochodów terenowo – luxusowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zobaczyłam Imprezę w akcji na OS'ie Karowa, na Barbórce. Nie pamiętam kiedy to dokładnie było (5 lat temu? może 6? nie wiem...). I od tego momentu zaczęłam świadomie (!) oglądać się za tym cudeńkiem :D

 

Wielka miłość, ale jak narazie nie odwzajemniona ze strony SI :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęło się jakieś 11 lat temu od rajdów. Szczególnie spotęgowało się to w 1997r jak Hołek sięgnął po Mistrzostwo Europy Imprezą. Potem było już z górki. Już w liceum zarażałem ludzi Subaromanią 8) i teraz gdzie się nie spotkam ze znajomymi to tylko słyszę "Ty, Subaru ostatnio widziałem" :mrgreen: z resztą z mamą jest tak samo. Udało mi się w to wciągnąć nawet Magdę 8) Nawet moich dwóch najlepszych kumpli wciągnąłem na forum 8) Puki co własne Subaru to dość odległa wizja (no chyba że jakieś stare Justy, to już bliżej) ale wiem jedno - BĘDĘ KIEDYŚ MIAŁ IMPREZĘ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolisz moderator za przeproszeniem od rzeczy. Jeśli to jest o miłości do subaru to jest to o subaru a nie off topic. Gówno ma do rzeczy czy na głównym poboczu czy w rowie jest 5 czy 55 wątków o tej samej tematyce. Zresztą i tak jest i będzie bo tu w kółko o tem samem. Ale niech ci jest, ty jesteś wszak moderator jam starszy user jeno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wpadacie w jakieś malkontenckie pretensjonale klimaty(nie wuercefan forum to nie problem to hobby) mam wrażenie.. ;)

Ale jest część ludzi którzy nie czytają offtopica tylko o subaru o techinice o nowinkach o miłości do marki etc... Autor tego wątku nie pozna ich opinii. Tylko tyle.

Argument moderatora jest żaden. Jest n wątków które powtarzają informacje z innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolisz moderator za przeproszeniem od rzeczy. Jeśli to jest o miłości do subaru to jest to o subaru a nie off topic. Gówno ma do rzeczy czy na głównym poboczu czy w rowie jest 5 czy 55 wątków o tej samej tematyce. Zresztą i tak jest i będzie bo tu w kółko o tem samem. Ale niech ci jest, ty jesteś wszak moderator jam starszy user jeno.

Grzegorzu, nie naleze do osobników świętszych od Papieża, ale zasady pewne na tym forum obowiązują. A jedną z nich to jest nieużywanie słów wulgarnych. Czasem sie one pojawiają, ale jedynie jako cytaty, przykłady a nie wyrażanie własnych opinii.

W Twoim poscie pojawiają się dwa takie słowa. Aż się dziwię, żeś jeszcze ostrzeżenie nie dostał.

Co do kwestii watków przenoszonych do smietnika, czyli do OFFTOPICIARNI - to powszechnie wiadomo, że jest to dobijanie życia na tym dogorywającym forum.

Wymyśliło to kilku motorheadów, których wnerwia pisanina o czymkolwiek innym niż kolor felg, srednica turbodziury w nanomikronach i dyskusje o myjniach.

Dwóch moderatorów mam wrażenie stoi niestety po stronie IV FORUM i tworza kolaicyjke z młodzieżą wszechsubarycką.

Ale może sie mylę.

Ta sprawa była wałkowana milion razy i nadal panowie moderatorzy kiedy im sie zachce przeprowadzaja gwałt na zywym organiźmie forum.

Bo moderator sie nie myli. Tak samo jak nie myli się partia. nazwa partii do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...