Skocz do zawartości

Spec. B vs reszta swiata wedlug R&T


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spec-B ktory byl sprzedawany w polsce mial chyba silnik 3.0 H6?

 

Tak. Z tego, co wiem, nie było w Polsce zaturbionego Spec-B.

 

PS. W Polsce! :twisted:

Ześ mnie rozbawił człowiekiem szpadlem.

KONKURS dla naszych współforumowiczó - W jakim filmie, na końcu, występuje CZŁOWIEK-SZPADEL! W nagrode zaproszenie na premierę CARS w Warszawie gdzies w czerwcu ( o ile mi się przypomni).

Ale uwaga, rozwiązania jedynie do 4tej po południu dzisiaj!. Kto pierwszy ten lepszy.

No dobra, jeszcze Wam powiem, że ten KARS to jest taki wypas motoryzacyjny, że zdechniecie, jak zobaczycie ze szczęścia. vert może sobie pierdziec swoim H&S czy co mu tam wcisneli przyjaciele. DOPIERO W TYM FILMIE JEST WYPIERD NA 220! Czekać, czekać i do kin watachą, całym forum. Wszystkie dzżwięki prawdziwe. Wszystkie auta prawdziwe. Z dwoma wyjatkami.

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ześ mnie rozbawił człowiekiem szpadlem.

 

Człowiek-szpadel jest moim zdecydowanym idolem. Jakbym miał jego zdjęciówkę, to bym se walnął w avatara :mrgreen:. Ostatecznie mogę zrobić zrzut ekranowy z dvd, obrobić i wstawić... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim filmie, na końcu, występuje CZŁOWIEK-SZPADEL! W nagrode zaproszenie na premierę CARS w Warszawie gdzies w czerwcu ( o ile mi się przypomni).

 

Iniemamocni - The Incredibles ?

WRC wygrałeś.

Prosze o przypomnienie w kwestii obiecanej nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem wczesniej, przed naszym moderatorem nic sie nie ukryje :)

 

A wracajac do tematu to podobnie jak gr1zly wybralbym A4 :P

nsapisane masz w podpisie: piekne kobiety i szybkie kobiety i piekne samochody, to jest to co Tygryski lubia najbardziej.

No, high maintenance. I duza zawodoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo znam sie na emotikonach, ale wnosze, że nie rozumiesz, o co mi sie detalicznie rozchodzi???

Czy rozumiuesz i sie dziwisz?

High maintenance - wysokie koszty utrzymania szybkich kobiet.

Duża zawodnośc pieknych aut - a to niektóre amerykańskie, alfy, itepe....

Ale mozliwe, a nawet pewne, że robie tu z siebie idiote, że wszystko rozumiesz a ja nie kapuję jako emeryt twoich emotykonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mozliwe, a nawet pewne, że robie tu z siebie idiote, że wszystko rozumiesz a ja nie kapuję jako emeryt twoich emotykonow.

 

Ja bym raczej obstawiał, że to Milek nie wie jeszcze, co to jest "high maintenance girl/woman", bo nie miał pewnie jeszcze pewnie do czynienia z takową. Szczęściarz, no nie? :twisted:

 

Arno - także idioty z siebie nie robisz 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mozliwe, a nawet pewne, że robie tu z siebie idiote, że wszystko rozumiesz a ja nie kapuję jako emeryt twoich emotykonow.

 

Ja bym raczej obstawiał, że to Milek nie wie jeszcze, co to jest "high maintenance girl/woman", bo nie miał pewnie jeszcze pewnie do czynienia z takową. Szczęściarz, no nie? :twisted:

 

Arno - także idioty z siebie nie robisz 8).

Tak, ma chłopak szczęście.

A wyobraź sobie trafic na taka małżonkę, i to swoją. Wyobraźmy se teoretycznie:

Arnusiu, kup mi nowe futerko. mam niepodgrzewane siedzonka w mojej Lambordżince, wiesz? Pupcia mi marźnie, chyba nie chcesz, żeby była zmarznieta.

 

Arnusiu, już mi sie znudziła moja czerwoniutka Ferarka. Ja to bym chciała mieć takie srebrne pagani, wiesz jak ładnie będzie sie komponować z moim futrekiem, co mi je właśnie kupisz?

 

Arnusiu, kochany, a wiesz, poznałam ostatnio takiego fajnego Milka. Wiesz, on jest taki słodki i miły. Wiesz, kupisz mi te kolię u Tiffaniego na pożegnanie. Aha, i coś małego dla Milka. Może jakieś fajne Porshe, cio? jak myślisz? Albo Bristol, bo on nie lubi aut, co to je każdy może mieć. Aha, i Milek się przeprowadza do nas do Konstancina. No tak, z tego wszystkiego zapomniałam ci powiedzieć, że sie wyprowadzasz, wiesz musiu? Na Stegny.

No tak, a do banku juz nie musisz chodzić. Założyłam nowe konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba się postarał, wrzucił fajny test, a Wy mu tu takiego offtopa robicie :roll: :mrgreen:

 

A w temacie, na dzień dzisiejszy to bym wybrał Mazde, bardzo egzotyczne i cichociemne auto, w Polsce oczywiście.

Ten test bardzo interesujacy, zwlaszcza opisy dzialania tych niby 4X4 (BMW np - opis je dyskwalifikuje.)

Sprzedaja te auta wmawiajac ludowi, ze maja naped 4x4, i sie glupi narod nabiera.

 

Ja szukam prawdziwej informacji o 4matic w mercedesie. Niemiecka strona podaje, ze to staly naped. Sa tacy, ktorzy twierdza, ze to dziala jedynie przy malych predkosciach ( start, w gorach snieg itepe) a jakaz jest prawda? Podobno tez jest to dziko ciezki system.

 

Ponawiam tez pytanie, na ktore nie pdala odpowiedz - czy ktos jezdzi spec B i ile to chleje.

 

Mazda ma tez wypuscic 6 w wersji 4x4. Ale czy to do nas dotrze???

Honda Accord ma przejac 4x4 z Legenda, ale kiedy ja sie pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arno od nosnie 4matica w mercedesie jezdilem takim i powiem ci ze w lecie na mokrej nawierzchni nawet bylo przyzwoicie w zimie jak auto wpadlo w poslizg to sunelo jak sanki bez zatrzyumania wiec generlanie z 4 lata temu to 4matic byl beznadziejny nie wiem czy teraz cos porawili

 

jesli chodzi o spec-B to jechalme nim jako pasazer bylem pod wrazeniem bo auto idelanie laczy walory sportowe i komfortowe niestety spalanie jak w kazdym aucie z takim silnikiem jest duze w miescie chyba ponizej 14l jest ciezko zejsc moze sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...