Skocz do zawartości

sti my2002 pytanie o plyte/zegary/wydech


michalz26

Rekomendowane odpowiedzi

Opadły szczęki na 328 PS ?? W czwartek bedzie juz 360 PS ale szczegóły podam jak wróce.

nie opadly, hamownia-hamowni nie rowna ;) a poza tym co poniektorzy uwarzaja autko z 330-360 koniami dosyc wolne ;).......tez mam specificzne poczucie humoru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym co poniektorzy uwarzaja autko z 330-360 koniami dosyc wolne

 

Uwielbiam te stwierdzenia :x

a nie jest? Powiedzmy ze jezdzisz na codzien autem co ma 450 km, i przesiadziesz si na takie 330 konne, nie bedzie ci sie wydawalo wolne? Wszystko zalezy od punktu widzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głownie chodzi nam o opinie nt. plyt pod silnik, niedawno skontaktowalem sie z czlowiekiem ktory sprzedaje tworzywa sztuczne i przypadkiem sie dowiedzialem ze do lancera solowowa sprzedali plyty z poliweglanu litego, prawde mowiac pierwsze slysze, stal tak, duraluminium tak, kevlar tak, ale poliweglan (?) to bardziej z szybami mi sie kojarzy, 1m^2 plyty grubosci 3 mm (podobno wystarczy) wazy 3kg, ale nie znam kogos kto podjalby sie robienia z tego materialu

 

Oprócz płyt pod silnik Janka Korneckiego ostatnio pojawił się temat płyt pod całe podwozie. Adam Tuszyński (zwycięzca Pucharu Jesieni Toru Kielce z zeszłego roku:) ) z Auto GT mówił mi ostatnio, że może takie dostarczyć - zarówno do STI jak i do Evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym co poniektorzy uwarzaja autko z 330-360 koniami dosyc wolne

 

Uwielbiam te stwierdzenia :x

a nie jest? Powiedzmy ze jezdzisz na codzien autem co ma 450 km, i przesiadziesz si na takie 330 konne, nie bedzie ci sie wydawalo wolne? Wszystko zalezy od punktu widzenia ;)

 

 

A ile procent z tych 450 kucy potrafisz wykorzystać? Na prostej to pewnie i wszystkie.

A poza tym to nie chce mi się o tym gadać. Podobno każde 10 kucy daje mniej więcej 1 mm przyrostu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym co poniektorzy uwarzaja autko z 330-360 koniami dosyc wolne

 

Uwielbiam te stwierdzenia :x

a nie jest? Powiedzmy ze jezdzisz na codzien autem co ma 450 km, i przesiadziesz si na takie 330 konne, nie bedzie ci sie wydawalo wolne? Wszystko zalezy od punktu widzenia ;)

 

 

A ile procent z tych 450 kucy potrafisz wykorzystać? Na prostej to pewnie i wszystkie.

A poza tym to nie chce mi się o tym gadać. Podobno każde 10 kucy daje mniej więcej 1 mm przyrostu. 8)

ale nie bylo mowy ile jestem w stanie wykorzystac, ale jak sie czuje czlowiek co na codzien jezdzi z duzo wieksza mocą(ja nie mam jeszcze 450 km ;) )

I dziekuje żona jest bardzo zadowolona z rozmiaru 8)

 

PS. 6 sezonow juz zjezdzilem na roznych torach i potrafilem calkiem niezle wykorzystac dosyc mocne auta(od uturbionych integr, poprzez evo 8 z moca 360whp) wiec mysle ze z 450 bym sobie poradzil jakos (po paro godzinnej praktyce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto rzeczywiście slabo idzie z dolu, aktualnie jest w polowie drogi, bedzie jeszcze kilka zmian, docelowo powinno sie poprawic

ma ktos wykres SI zestrojone na ok 330 KM tak dla porownania?

 

a tak przylaczajac sie do OT: 450 KM to juz przestaje byc powod do dumy, to juz kalectwo :mrgreen: , nie wiem komu bardzeij wspolczuc: posiadaczom czy malzonkom posiadaczy Veyrona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nic nie opadlo, po co taki ton :?:

Opad szczeki zalicze jak mnie 330(360) konne STI na seryjnym wydechu i turbosprezarce zje 8) Zapraszamy kolego do krakowa prawda OGS :wink:

 

:twisted::twisted::twisted:

 

p.s pamietaj zeby na zime stare sprzeglo zalozyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam płyty do subaru i lancera jakie tylko chcesz ,komplety na szutry i asfalt taniej niż dostawca ceramsitu !!! którego znam u mnie jest dobra płyta po około 1700 i cały środek ,przegroda ,kuwety boczki zderzaki błotniki progi itd. info na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plyta i wydech (supersprint 3") zalozone u p. Korneckiego

pozdrowienia dla Azraela i Michala ktory podkupil felgi mojemu koledze, scyzzorykowi :)

duzo sie poprawilo, wyraznie lepiej idzie w calym zakresie obrotow, jeszcze czeka na finalne strojenie, tymczasem czekam na zapowiadane "spotkania w celu porownania osiagów" ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal napisz cos jak z halasem, bo ja wlasnie czekam na 3" i nie wiem czy korki do uszu juz kupowac, ja wpradzie "tymczasowo" tylko centerpipe i tlumik koncowy ale jednak :roll:

 

Co do porownania to daj znac jak juz bedzie po remapie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...