Skocz do zawartości

impreza 1.8 na 22b


Premo

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw zobaczcie cialo:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1996-Sub ... dZViewItem

 

a teraz powiedzcie czy dalo by sie......

czy mozna kupic cos takiego wyproc kupic jakiegos gt-ka i zamienic wszystko zeby troszke to jezdzilo : turbo szpery itd... (nie mowimy kompletnie o kosztach tylko o sprawach technicznych) czy ktos kiedys porownywal to do gt?

 

zastanawiam sie grubo nad typr r tu z anglii!!! ale zamiana kierownicy czy nie lepiej pobawic sie od podstaw i zrobic wszytsko na gites w golej blaszce???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz powiedzcie czy dalo by sie......

czy mozna kupic cos takiego wyproc kupic jakiegos gt-ka i zamienic wszystko zeby troszke to jezdzilo : turbo szpery itd... (nie mowimy kompletnie o kosztach tylko o sprawach technicznych) czy ktos kiedys porownywal to do gt?

 

Na forum mamy taką 2drzwiową Imprezę z bebechami od STI US'spec , więc da sie napewno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile masz kasy? jak na 22b to bez $25k nie podchodz, jezeli jestes zainteresowany to jestem ci w stanie zalatwic poserzenia jak w 22b lub wrc(prawdziwe z prodrive, nie jakisz kicz plastikowu- te sa z aluminium), caly kit to okolo $15k.

jezeli jeszcze bedziesz malowal, robil srodek etc, to tak okolo $35k wydasz spokojnie....lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz powiedzcie czy dalo by sie......

 

zastanawiam sie grubo nad typr r tu z anglii!!! ale zamiana kierownicy czy nie lepiej pobawic sie od podstaw i zrobic wszytsko na gites w golej blaszce???????

 

Da sie, pewnie ze sie da, ja nawet takie cialo bezwypadkowe znalazlem w polsce, ale koledzy z naszego forum mnie skutecznie odstraszyli glownie kosztami (RadRSTi i marcin@klubsubaru.pl) :P :?

 

A taksz ciekawisci ile kosztuja poszerzenia z plastiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem o tym z Fiodorem z Legionowa.

 

Powiedział tak "Kupujesz pan takiego wolnossaka w niemczech za 2000euro, byle buda była zdrowa, a ja za 100k złociszy zrobię potwora grubo ponad 300 kucy (chyba nawet 400 KM było, ale nie pamiętam dokładnie) z środkiem od STi. STi i Evo nawet dłubnięte będzie zjadał na śniadanie"

 

 

Tak więc chyba wszystko jest możliwe, to tylko kwestyja pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poteoretyzować oczywiście sobie możemy.

Różnica jest taka, że Radek i ja przerobiliśmy to i wiemy, jak to działa.

Ja sobie nawet przerabiam drugie coupe do cywilnej jazdy.

Ale taki deal to jest kwestia naprawdę sporych pieniędzy, za które można kupić np. STi 02 albo jakiegoś evo vi. Nie mówiąc już o czasie i wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie planuje teraz ze w przeciagu 2 lat chce przeznaczyc 200k zl na samochod i zbieram pomysly wiadomosci itd. bo jak zawsze przychodzi wielki dylemat kupic nowiutke sti fabryczne nie tkniete i miec spokuj i jezdzic czy miec takiego cukiereczka w garazu to o czym marzylem cale zycie. ale laczy sie to z problemem a czy bedzie dobrze zrobiony a czy nic nie bedzie trzeszczec w srodku a czy nic nie bedzie odpadac itd tak jak jest to czasmi z samorubkami....

 

w tym pytaniu o 22b nie chodzi mi dokladnie zeby zeby robic dokladnie ten model, zeby kupowac czesci z prodrive-u tylko zeby byl wyglad 22b i troszke mocy np z sti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t

w tym pytaniu o 22b nie chodzi mi dokladnie zeby zeby robic dokladnie ten model, zeby kupowac czesci z prodrive-u tylko zeby byl wyglad 22b i troszke mocy np z sti

 

=$20k+zakup auta i nigdy nieodzyskasz tych pieniedzy, moim zdaniem takie przerobki sa tylko dobre jesli auto jest przeznaczone dal jakiegos sportu, albo sie ma worek pieniedzy, no ale wtedy sie kupuje prawdziwe 22b.

PS. Ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli pytasz mnie o wiek to pewnie zastanawiasz sie czy moje pomysly sa bardziej idiotyczne czy dzicinne!!! wiec wydaje mi sie ze bardziej pasionacko idiotyczne bo juz bardzo dawno temu skonczylem lat 18. byc moze moja pasja do tego samochodu zaczela sie od krzysia holowczyca i colina ale ilekroc widuje tu ten samochod zaraz zawracam i go gonie zeby dogadac sie z wlascicielem zeby pozwolil mi zrobic kilka zdjec (moja zorka 5 :D ) ale jeszcze mi sie to nie udalo.

karzdy z nas o czyms marzy ja jestem teraz w tym okresie zycia najblizej spelnienia tego wszystkiego o czym zawsze sobie snilem wiec chce to wykorzystac chce wiedziec wiec z czym musze sie liczyc i na jakie koszty sie przygotowc.

 

np to:

1998 SUBARU Impreza 22B, S reg.

21000 miles, sonic blue, supplied new in UK, 1 former keeper, full documented dealer history, totally standard, still on original PZero tyres, as new, will not find better, px either way. £24,994

Charters?Telephone: 07766 062605

Distance: 32 miles

Price: £24,994

 

to ze zmiana kierownicy i tak wyjdzie taniej niz dlubanina prz coupe nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twoje Radek jest do sportu, czy masz worek pieniedzy?

:wink:

 

A ty? A ty? 8) :lol:

 

 

Duzo kart kredytowych :lol:

Nie mam ani jednej ;) Nie wierze w karty kredytowe(mam debit). Pozatym dzentelmeni o pieniadzach nierozmawiaja...

 

A tak na powaznie, to auto jest przygotwane do sportu, mam zamiar nim zjezdzic pare nastepnych sezonow, mam trzy inne auta do jazdy codziennej, wiec to jest moj Toy Car.

 

nie-ASO latwiej kupic 22b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siedze w anglii i posiedze jeszcze ze 3-5 lat wiec i tak tu jezdze wiec kupil bym je juz ale mam grzmiace nademna sumnienie tzw zona wiec puki nie bedzie pieniazkow na wszystko inne to nie da mi nic kupic. a jak sobie mylse to ceny za takie cukierki beda rosnac i rosnac ......

 

ja tez napaleniec jestem

 

ale na takie furki zapraszam na www.autotrader.co.uk

 

jak nie znacie kodu pocztowego mozecie moj wpisac l174ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siedze w anglii i posiedze jeszcze ze 3-5 lat wiec i tak tu jezdze wiec kupil bym je juz ale mam grzmiace nademna sumnienie tzw zona wiec puki nie bedzie pieniazkow na wszystko inne to nie da mi nic kupic. a jak sobie mylse to ceny za takie cukierki beda rosnac i rosnac ......

 

ja tez napaleniec jestem

 

ale na takie furki zapraszam na www.autotrader.co.uk

 

jak nie znacie kodu pocztowego mozecie moj wpisac l174ja

 

Bylem w szkole w angli przez prawie piec lat(lvl9-10-11 i A-levels).....w leeds dokladniej ;)

Ja bym kupil, jesli jest prawdziwy, ale kazdy lubi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...