Skocz do zawartości

Winter Open 2012 Nowe Guty 11-12.02.12 - Śniardwy zamarzły


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj byłem w raju :shock: . Pół dnia i kawałek nocy. Wróciłem o 3 rano. Spalanie wolnego ssaczka 20l/100 km, przejechane ok 150 km we dwóch. Przeprowadzam się nad Śniardwy na stałe :P . Pozdrowienia dla: białaska GT z klatką bez świniacza, Panów ze Skodą Octavią, którym dwukrotnie pomogliśmy wyturlać się z miękkiego śniegu, podziękowania dla dwóch panów O - Krzyśka i Bartka za miejsce na prawym i możliwość porównania - długi kolcec BMW , krótki kolec Lanos i bez kolca ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gourmet, byles w Nowych Gutach? Jak tam wygląda sytuacja, trasa została po Winter Open czy jak?

 

 

Sam sie zastanawiam czy nie pojechac tam w sobote i na krzywy ryj nie polatać... Jakieś słupki można zabrać i wytyczyc trase samemu, dużo ich nie trzeba. Tam przynajmniej jest pusto no i bedzie za free :P

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie, ale niech przestanie padać i trochę przegarną drogę z Wawki.

 

Hm, ja pojadę przez Ostrołękę, Myszyniec, Ruciane w nadziei że będzie leżał na drodze śnieg.. A jadę też z Wawy. Wogole to chyba odwiedze OS-y Polskiego, już se kilka z nich do GPS-a wprowadziłem i jak bedzie kibel na Śniardwach albo ktoś mnie pogoni to jadę tam.

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, ja tydzien temu jechalem busem z samochodem na pace przez Wyszków i Zambrów 3h i to z predkosciami 90km/h. Wyjechalem o 4.00 rano a o 7.00 bylem w NG.

 

Fakt ze nie bylo sniegu, ale Foresterem to sam fun jechac po sniegu.

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...