Skocz do zawartości

"IGN" na wyświetlaczu


bolz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym po uruchomieniu samochodu na wyświetlaczu mojego legacy IV w miejscu komputera pojawił się dziwny napis i6n - czyli prawdopodobnie IGN. Zauważyłem że nie działają kierunkowskazy. Po chwili (rozgrzaniu silnika) parametry ponownie wróciły na wyświetlacz i kierunkowskazy zaczęły działać. Domyślam się że powodem jest silny mróz (ok -20 w nocy) i coś przymarzło, ale co? O co chodzi? Miał ktoś gdzieś kiedyś takie "cuś"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że taki "cuś" może być z tego że kluczyk nie do końca przekręcony spróbuj poruszać delikatnie kluczykiem w stacyjce następnym razem jak będziesz miał coś takiego nie mogę tego teraz znaleźć ręki se uciąć nie dam ale spróbować nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że na obcojęzycznym forum Subaru również znalazłem pytanie o IGN jednak bez jednoznacznej odpowiedzi. Sprawa dotyczyła outbacka 2005 i wiązała się również bezpośrednio z niską temperaturą - ok -15oC.

Przypuszczenia wskazywały na "słaby" akumulator - mój jednak był weryfikowany ok miesiąc temu i był "w normie"

 

ASO również przypuszcza iż problem może dotyczyć elektryki - np podwieszenie szczotek alternatora.

 

...zobaczymy. Zdarzyło się pierwszy raz i mam nadzieję ostatni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...