Skocz do zawartości

przekładka anglika na europe


ramzes

Rekomendowane odpowiedzi

a w czym ci silnik przeszkadza? Wyciagasz intercooler weze itd i masz wystarczajaco miejsca do pracy. Z tego co wiem to firma we Wro tez tak robi (firma polecana na forum).

 

 

 

 

 

Błagam :!: :shock: jak tak ma wyglądać ta przekładka,to ja się nie dziwię takiemu 4mamut,ze wypisuje takie herezje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam :!: :shock: jak tak ma wyglądać ta przekładka,to ja się nie dziwię takiemu 4mamut,ze wypisuje takie herezje...

 

Takie widziałem na żywo. Mam gdzieś fotki. Bleeee

Poważnie to szanownym kolegom chciałem tylko powiedzieć że przekładka może być w razie wypadku wykorzystana przeciwko właścicielowi - aspekt prawny. Jak jest tu prawnik prosimy o wypowiedź. Kto się na to decyduje niech ma to w świadomości. I tyle. Moja żona do takiego nie wsiądzie. Będzie jeździć starszym ale EU. Sam mam 10 letniego GT

 

Do autora: W działdowie jest gostek z którym rozmawiałem. Koszt przekładki STI to 2 tys za robociznę i drugie tyle za części - czas oczekiwania jakieś 2 do 4 tyg. Dostajesz papier z którym zarejestrujesz auto. Tyle mi powiedział...mam gdzieś numer jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobrazam sobie minę carfita, Elka i Szczura jak czytają te wypociny "fachurów" :roll:

 

4mamut, nie wiesz z kim gadasz i o czym gadasz......

 

 

Gates, faktycznie post o przekładce bez wyciagania silnika nadaje się tylko do wywalenia...

 

Pawlo20, podziwiam Twój stoicki spokój... 8)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nikt nie wku...rza,tylko koledzy wiedzą ile kosztuje porządne przełożenia autka i ile kosztują części aby to zrobić naprawdę dobrze.Tak samo ile czasu i pracy to wymaga,ile po drodze trzeba czasem problemów rozwiązać.

W nielegalu jest kilka,przynajmniej, wątków związanych z przekładkami,warto poczytać i wyciągnąć wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nikt nie wku...rza,tylko koledzy wiedzą ile kosztuje porządne przełożenia autka i ile kosztują części aby to zrobić naprawdę dobrze.Tak samo ile czasu i pracy to wymaga,ile po drodze trzeba czasem problemów rozwiązać.

W nielegalu jest kilka,przynajmniej, wątków związanych z przekładkami,warto poczytać i wyciągnąć wnioski.

Muszę zajrzeć i poczytać... :mrgreen::P

 

Cybel

dobrze powiedziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tys za czesci?? Tanio jak barszcz

 

Właśnie to zaczęło mnie też to martwić. Sztukowanie wiązki, przeróbki świateł, itp.

I 2 tys za robociznę...i problemy że sprzedażą bo ludzie UK boją się jak ognia.

 

u się nikt nie wku...rza,tylko koledzy wiedzą ile kosztuje porządne przełożenia autka i ile kosztują części aby to zrobić naprawdę dobrze.Tak samo ile czasu i pracy to wymaga,ile po drodze trzeba czasem problemów rozwiązać.

W nielegalu jest kilka,przynajmniej, wątków związanych z przekładkami,warto poczytać i wyciągnąć wnioski.

 

Wymaga pół roku i 6 tys PLN tak na początek...Ja zrezygnowałem...

Kupiłem EU i po przejechaniu 500 km stoi rozkręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy to ja narobiłem tego zamieszania z przekładką jest dużo postów które mi pomogły :D ,i są posty ludzi bez pojęcia którzy dopiero zaczeli przygodę ze subaru i chcą udzielać rad :evil: ja raczej pójde w stronę przekładki wiem że trzeba to zrobić porządnie i że to kosztuje i niemam zamiaru robić przekładki w garażu sam lub u kowala tylko w dobrym warsztacie, miałem już kilka subarynek były to gt,wrx teraz chcę spróbować STI pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym ci silnik przeszkadza? Wyciagasz intercooler weze itd i masz wystarczajaco miejsca do pracy. Z tego co wiem to firma we Wro tez tak robi (firma polecana na forum).

 

 

 

 

 

Błagam :!: :shock: jak tak ma wyglądać ta przekładka,to ja się nie dziwię takiemu 4mamut,ze wypisuje takie herezje...

 

 

O co wam chodzi z tym silnikiem ,jak mechanik ma dwie sprawne ręce i nie porusza się na wózku , silnik w niczym nie przeszkadza ,większość pracy przy ścianie odbywa się od wewnątrz :idea:

Przekładka z pełnym zestawem potrzebnych części jest prosta jak budowa cepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest drugie auto ,żeby porównać jak powinno być lub najlepiej Angol i rozbitek to przekładka nie jest dużym problemem.

 

 

Moim zdaniem " schody " się zaczynają jak jest Angol , brak wszystkich części do przekładki i kombinacja jak przerobić aby działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym ci silnik przeszkadza? Wyciagasz intercooler weze itd i masz wystarczajaco miejsca do pracy. Z tego co wiem to firma we Wro tez tak robi (firma polecana na forum).

 

 

 

 

 

Błagam :!: :shock: jak tak ma wyglądać ta przekładka,to ja się nie dziwię takiemu 4mamut,ze wypisuje takie herezje...

 

 

O co wam chodzi z tym silnikiem ,jak mechanik ma dwie sprawne ręce i nie porusza się na wózku , silnik w niczym nie przeszkadza ,większość pracy przy ścianie odbywa się od wewnątrz :idea:

Przekładka z pełnym zestawem potrzebnych części jest prosta jak budowa cepa.

 

 

 

 

Drogi ferdeku nie pozostaje Ci więc nic innego jak przekładać,przekładać,przekładać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gates, faktycznie post o przekładce bez wyciagania silnika nadaje się tylko do wywalenia...

 

8)

 

 

A ja moge to potwierdzic ze silnik ni musi byc wyjety

 

Jezeli komus przeszkadza to ok ale nie jest to dyskwalfikacja tego ktory robi przekladke bo nie wyciaga silnika

 

Zdejmij sobie ic i weze i masz swobodny dostep do sciany

 

Wczoraj ogladalem mojego w ktorym wlasnie trwa przekladka i silnik byl nietkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gates, faktycznie post o przekładce bez wyciagania silnika nadaje się tylko do wywalenia...

 

8)

 

 

A ja moge to potwierdzic ze silnik ni musi byc wyjety

 

Jezeli komus przeszkadza to ok ale nie jest to dyskwalfikacja tego ktory robi przekladke bo nie wyciaga silnika

 

Zdejmij sobie ic i weze i masz swobodny dostep do sciany

 

Wczoraj ogladalem mojego w ktorym wlasnie trwa przekladka i silnik byl nietkniety

 

 

 

 

Fajne chłopaki 8) musicie mieć samochodziki po tych swoich spacerach... :wink:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kiedys na wlasne oczy jak wygląda przerobienie ściany na LHD ?

To popatrz i nie wymyślaj spiskowych teorii ,że wyjęcie silnika jest przy tym do czegokolwiek potrzebne ,ale skoro tak twierdzisz ,to proszę Cie napisz wszystkim w jakim celu wyciąga silnik przy przekladce :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalem mojego w ktorym wlasnie trwa przekladka i silnik byl nietkniety

potwierdzam też go widziałem - nie dość, że silnik w środku, to jeszcze rurki od LPG ;)

ale swoją drogą trochę ta przekładka już trwa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalem mojego w ktorym wlasnie trwa przekladka i silnik byl nietkniety

potwierdzam też go widziałem - nie dość, że silnik w środku, to jeszcze rurki od LPG ;)

ale swoją drogą trochę ta przekładka już trwa :evil:

 

 

 

Dobra przekladka jest jak dobre wino :twisted:

 

-- 28 sty 2012, o 20:19 --

 

Widziałeś kiedys na wlasne oczy jak wygląda przerobienie ściany na LHD ?

To popatrz i nie wymyślaj spiskowych teorii ,że wyjęcie silnika jest przy tym do czegokolwiek potrzebne ,ale skoro tak twierdzisz ,to proszę Cie napisz wszystkim w jakim celu wyciąga silnik przy przekladce :idea:

 

 

Do skasowania 1000 pln extra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT MY 2002................. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::twisted: :twisted: :twisted:

 

No dobra z 1999r. O już 13 lat...Stary ale jary

 

 

Stary ale jara :mrgreen: :wink:

 

-- 28 sty 2012, o 20:52 --

 

 

Do autora: W działdowie jest gostek z którym rozmawiałem. Koszt przekładki STI to 2 tys za robociznę i drugie tyle za części - czas oczekiwania jakieś 2 do 4 tyg. Dostajesz papier z którym zarejestrujesz auto. Tyle mi powiedział...mam gdzieś numer jak coś.

 

 

 

Zapytaj go o te czesci

Jak ma dalei i za tyle to ja chce 5 kompletow i biore od reki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kiedys na wlasne oczy jak wygląda przerobienie ściany na LHD ?

To popatrz i nie wymyślaj spiskowych teorii ,że wyjęcie silnika jest przy tym do czegokolwiek potrzebne ,ale skoro tak twierdzisz ,to proszę Cie napisz wszystkim w jakim celu wyciąga silnik przy przekladce :idea:

 

 

 

 

Miedzy innymi po to,żeby wypiaskować komorę i zabezpieczyć przed dalszą korozją.W GC8,RA,P1 "ruda" to normalne zjawisko.Jak już robić,to jak Bóg :!: przykazuje... Ale o tym wiedzą tylko nieliczni na tym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kiedys na wlasne oczy jak wygląda przerobienie ściany na LHD ?

To popatrz i nie wymyślaj spiskowych teorii ,że wyjęcie silnika jest przy tym do czegokolwiek potrzebne ,ale skoro tak twierdzisz ,to proszę Cie napisz wszystkim w jakim celu wyciąga silnik przy przekladce :idea:

 

 

 

 

Miedzy innymi po to,żeby wypiaskować komorę i zabezpieczyć przed dalszą korozją.W GC8,RA,P1 "ruda" to normalne zjawisko.Jak już robić,to jak Bóg :!: przykazuje... Ale o tym wiedzą tylko nieliczni na tym forum...

 

 

Pawlo nie obraz sie na mnie ale idac twoim tokiem myslenia to dojdziemy do rozebrania imprezy co do srubki ,bo skoro komora do wypiaskowania to i moze trzeba nadkola zrobic, a jak juz nadkola i rozebrane pol samochodu to moze cale malowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...