Skocz do zawartości

Moj pierwszy raz


donmar

Rekomendowane odpowiedzi

Azrael - zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Samochód to koszmarne miejsce, ale wiesz - jak się mieszka ze starymi i innych opcji zero, to i samochód dobry... .

 

 

Jasne ale mam wrażenie że dla niektórych to jakiś fetysz...

 

Lat temu wiele miałem ten problem i samochód... o, przepraszam - maluch, potrafił być rozwiązaniem

 

 

 

Jeden taki twierdzi że maluch A-grupa z klatką też się nadawał, ale mnie się to już z S&M jakimś kojarzy ;-)

 

Ja wiem że w Pugu 106 jest dość ciasno ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w japońcach jest jedna rzecz, która mnie zawsze denerwowała ale jednak w niektórych momentach strasznie się przydała, chodzi mi tu mianiowicie o rączke do ustawiania kąta pochylenia siedzenia. Zawsze lubiłem pokrętła bo lekko można było sobie ustawiać a w Imprezce to ta regulacja swoimi plecami no ale przynamniej w przyjemnych momentach rączka do góry i szybko plecki na dół i już leżymy wygodnie i bardzo szybko :mrgreen: gdyby ku... nie te kubełki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, Japonia o Europie tez w sumie nie dawno sie dowidziala :mrgreen: ... i w tym okresie (nie pamietam dokladnie - ale jakies 70 lat) postep technologiczny przerosl ten kilkuset-letni w innych krajach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

intrygujaca nawa tematu :mrgreen: ja dzis po raz pierwszy zdradzilam swojego Szkaradka ( innym znanego jako matizka ) z kierownica forda focusa, i bardzo zle sie z tym czuje :mrgreen: a jeszce gorzej bym sie czula w jakims subaraku :mrgreen:

 

PS. niech mi ktos pokaze jak ta baja wyglada bo ja takie niezorientowane smoczysko jestem , a nazwa baja jest bardzo bliska mermu smoczemu sercu ( moja babcia tak do mnie mowi :mrgreen: ) , zlituje sie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...