Skocz do zawartości

Co powiecie na auto z takim rocznikiem?


AndMix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od zawsze męczy mnie zakup Subaru Impreza.

Na nowy nie mam kasy ale używany może warto spróbować.

 

Mam prośbę. Czy możecie coś ciekawego napisać o awaryjności tych samochodów, przykładowych kosztów poniesionych na naprawy i wymiany eksploatacyjne. Jaka jest dostępność części do tych aut. Jak spisują się w codziennej jeździe, średnio ile palą na 100/km.

 

Oglądałem ONET i tam znalazłem coś takiego myślę że to minimum jakie powinno być pod maską.

 

http://mototrader.onet.pl/details.asp?CategoryID=131&ID=100325447

 

Proszę o informację na temat tych modeli Imprezy a może inne są godne polecenia.

 

Dzięki za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry egzemplarz wypatrzyłeś... Znany tu - i szanowany... :D

 

O spalaniu jest tu gdzieś odrębny wątek - a i w innych, jak użyjesz szukajki, znajdziesz sporo zwierzeń.

 

Co zaś do awaryjności i kosztów utrzymania, sam chętnie poczytam informacje kolegów... choć generalnie, to będzie zależało od sposobu użytkowania danego auta i pewnie baaaardzo może się różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś, kiedyś usłyszałem i zobaczyłem Imprezę w akcji na KJS-ie to wystarczyło.

Od tamtej pory chodzi cały czas za mną. Tamta Impreza była z turbinką

coś pięknego, miód na uszy.

 

Pozdrawiam :)

 

Przepadłeś chłopie i tyle :)

Jest szansa że wyjdziesz z tego pod warunkiem że Subaryną z Turbo się nie karniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Moje GT jest praktycznie bezawaryjne. Jedyna większa naprawa jaka miała miejsce to wymiana turbiny po ponad 100 tysiącach z niewiadomych dla mnie powodów. Auto było rozgrzewane i studzone, więc jest to trochę niewytłumaczalne. Poza tym żadnych problemów. Dodatkowo jak to auta japońskie jest dość słabo zabezpieczone antykorozyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze, kolega z mojego miasta :) Jezeli masz stale dochody to nawet nie masz co sie zastanawiac. Kupuj Impreze i koniec, zawiedziony na pewno nie bedziesz. No moze do pierwszego tankowania i paru innych rzeczy ;) Ale tak jak pisalem, jak masz stala robote i lubisz sobie "poszalec" to lepszego auta chyba nie znajdziesz. Ja niestety wyleczylem sie z choroby subarowej :( ale z wyzej wymienionego powodu. Uzytkowanie Subaru kosztuje i to duzo aczkolwiek emocje jakie towarzysza w jezdzie tym autem to juz inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 post, wiec witam wszystkich serdecznie :)

 

A co myslicie o TYM modelu??

Mi sie bardzo podoba, aczkolwiek jakos dziwi mnie nawiniete 58tysi

Aha, szukam GT w jak najlepszym stanie, najlepiej od niemiaszkow, cena nie jest najistotniejsza.

 

TAkim cudem (nawet kolor sie zgadza )jezdzi Krzysiek_wawa wiec do niego poszczegoly.Tylko nie wiem czy nie powinna byc kierownica Momo?Krzychu co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 post, wiec witam wszystkich serdecznie :)

 

A co myslicie o TYM modelu??

Mi sie bardzo podoba, aczkolwiek jakos dziwi mnie nawiniete 58tysi

Aha, szukam GT w jak najlepszym stanie, najlepiej od niemiaszkow, cena nie jest najistotniejsza.

 

a mi kierownica nie pasuje. takie chyba byly montowane do modeli do 97.

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 i 2000 GT to dla mnie najpiękniejsze modele Imprezy. A jeśli chodzi o koszty to wszystko zależy gdzie kupisz. Ale wg mnie są to wartości akceptowalne.

 

mozesz sobie swoja przerobic.... duzo roboty ze swapem nie jest....

ja juz prawie koncze ze zmiana z 98 na 99 :-).

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 post, wiec witam wszystkich serdecznie :)

 

A co myslicie o TYM modelu??

Mi sie bardzo podoba, aczkolwiek jakos dziwi mnie nawiniete 58tysi

Aha, szukam GT w jak najlepszym stanie, najlepiej od niemiaszkow, cena nie jest najistotniejsza.

 

a mi kierownica nie pasuje. takie chyba byly montowane do modeli do 97.

 

b.

mi rowniez sie nie podoba kierownica

moj wujek ma taka w outback'u z 94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...