Skocz do zawartości

ASO Koper - omijajcie z daleka!!!


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem serwis na Dawoja... mimo, że Kopera mam kilka minut od domu i jeszcze mniej z pracy... w czwartek robię w Dawoju przegląd po 15 tys km

 

Trzymam kciuki i zycze powodzenia. Ja niestety, na kazdy przeglad jezdze do Krakowa (wkrotce 45kkm) - to jakas paranoja, w ktora sam popadlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"a może sam porysowałem jak wpadłem w zaspe tydzień temu ale nic im nie mówiłem"

.

 

STIFAN!

 

Co się później dziwić, że właściciele salonów wpadają w frustrację, jak mają takich klientów jak Ty...

 

TY jesteś głównym powodem złej opinii o serwisie Kopera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, ja o tej godzine słabo myślę (o innych zresztą też nie najlepiej), ale jaka jest ta prawda, bo i owszem STIFAN też mnie intryguje za każdym razem jak czym jego posty, z jednej strony tajemnicze, tak jakby bał się coś przekazać, z drugiej strony jednak wydaje się, że STIFAN ma spore pojęcie co w Subaru piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, ja o tej godzine słabo myślę (o innych zresztą też nie najlepiej), ale jaka jest ta prawda, bo i owszem STIFAN też mnie intryguje za każdym razem jak czym jego posty, z jednej strony tajemnicze, tak jakby bał się coś przekazać, z drugiej strony jednak wydaje się, że STIFAN ma spore pojęcie co w Subaru piszczy.

 

Ja nie neguję jego wiedzy. Tylko szedł w zaparte, że nie jest w żaden sposób związany z marką, a okazało się - że jest.

 

Tylko o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, znaczy pracuje w serwisie czy u dealera?

 

Nie mam pojęcia, wiem tylko tyle, że vert napisał coś w stylu: "Pozdrowienia dla STIFANA, którego czarnym WRXem miałem okazję jeździć", a w innym wątku, że "w salonie traktują go dobrze i miał okazję jeździć czarną testówką".

 

I te wiadomości zostały napisane w odstępie.. Dnia? Dwóch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK, ale to o niczym nie świadczy. Równie dobrze może być ich znajomym, dobrym klientem albo byłym pracownikiem. Na tej zasadzie można by posądzać Piotra, Jacka i mnie, ze u Gawinów pracujemy, bo się czasem tam spotykamy ;) Zapewne jak STIFAN będzie miał ochotę to napisze nam kim jest czym się zajmuje itp, jak nie będzie miał, to pozostanie dalej dla większości tajemniczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie Ziobro z Wasermanem i będziedzie śpiewać jak japońskie słowiczki ;)

 

oby nie jak poznańskie słowiki :)

To pół biedy, byleby nie było tam DYRYGENTA. :shock: :mrgreen:

 

spokojna głowa - jest pod kluczem

Kolejna dyskusja z cyklu dyskryminacyjnych dyskusji heteryków. Czy to źle kochać dzieci...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...