Skocz do zawartości

ASO Koper - omijajcie z daleka!!!


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Wzialem u nich dwa samochody, przy sprzedazy wszytsko bylo OK. Bo jakby inaczej :) Gdy przy przebiegu 9000 w Foresterze musialem wymienic gumy drazka stabilizatora, mimo usilnych staran nie wyrazono zgody na wymiane gwarancyjna, chociaz w innych serwisach robia to gratis (temat poruszony na forum Do Dyrekcji). Ostatnio wzialem nowego Outbacka. Jako, ze to rocznik 2005 dorzucali zimowki i dywniki. Gdy odebralem samochod zobaczylem, ze zostala uszkodzona felga podczas zmiany opon na zimowe. Gdy pojechalem to reklamowac, mialem "nieprzyjemnosc" z wlascicielem. Ordynarnie palac papierosa i !przeklinajac! wmawial mi, ze probuje wyludzic od niego felge. Mowi, ze to nie mozliwe, zeby oni poryswali itd. Po przylozeniu do maszyny okazalo sie, ze rysy na feldze odpowiadaja ramieniu tej maszyny. Dowod byl niezbity, ale on szedl w zaparte. Gdy umownialem sie o dywaniki, zaczela sie kolejna klotnia, ze mi sie nie naleza. W koncu handlowiec przyznal, ze taka byla umowa, za co dostal zjebke. Rezygnuje z ich uslug. Nigdy wiecej! I nikomu nie radze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zostawiasz u gościa grubą kasę ..... i szkoda mu dywaników po 100 pln

Szczerze.... to za coś takiego Dyrekcja powinna wyciągać konsekwencje

O Koperze to już nie pierwszy raz słyszę...On chyba forum nie czyta.

Pisz skargę do SIP i zaproś na oględziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porysowane felgi....chciałbym mieć tylko porysowane...

 

Myślę że tu ni chodzi o rysy tylko o to kto przyczynił się do ich powstania. Jeżeli zrobił to serwis to nie ma tutaj nic do znaczenia że podczas upalania właściciel zrobiłby więcej....może.... bo może jeździłby ostrożnie i felgi wyglądały by długo jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porysowane felgi....chciałbym mieć tylko porysowane...

 

Myślę że tu ni chodzi o rysy tylko o to kto przyczynił się do ich powstania. Jeżeli zrobił to serwis to nie ma tutaj nic do znaczenia że podczas upalania właściciel zrobiłby więcej....może.... bo może jeździłby ostrożnie i felgi wyglądały by długo jak nowe.

 

 

żart-to co mówisz to święta prawda i nic tego nie zmieni :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje do nich zadzwonic i spytac sie o cene jakiejkolwiek czesci, okaze sie pana od czesci nie ma i bedzie za 30 minut. Po 30 minutach nadal go nie ma i tak sie dzwoni niewiadomo ile. Jakies chore to jest, bo sami powinni oddzwaniac do klienta i podac mu ceny, generalnie niezle jajka tam sie chyba dzieja. Nie zdarzylo mi sie nigdy zebym zadzwonil i od razu otrzymal informacje ktorej potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... z rozmów z Forumowiczami pan A. Koper jawi mi się, jako taki Dr. Jekyll - Mr. Hyde. Gdy prezentował mi nowego estiaja, był bardzo miły, nawet wiedząc o tym, że mam wpłaconą zaliczkę w DaWoj-u...

 

Wiem natomiast, że gdy przychodzi do napraw gwarancyjnych, ew. dostania czegoś "ekstra", sytuacja zmienia się diametralnie - z miłego sprzedawcy zmienia się w ordynarnego, nie bójmy się tego powiedzieć, chama... :roll:

 

Przy niskiej liczbie ASO w W-wie nie nastraja to pozytywnie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec chciał swego czasu kupić Imprezę RS, a potem Legaca... Koper jak się z nim gadało wydawał się sympatyczny, żadnych większych bonusów poza zimówkami (które były do każdego auta) miało nie być. Sprzedawca miał zadzwonić, kiedy przyjedzie ta Impreza, żeby mozna było sie przejechać itd. - nie zadzwonił na czas, już zdążyliśmy obejrzeć, po tygodniu, może dwóch - telefon. A ogladanie wygladało tak, że zostalismy zaproszeni na "posiedzenie" w Imprezie z odpalonym silnikiem - dziekuję. :D Eeee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy niskiej liczbie ASO w W-wie nie nastraja to pozytywnie...

 

Zapraszam do Trojmiasta - jest JEDNA tzw."ASO"...

O podobnej renomie :?

 

A co do ASO A.Koper, to mialem z nimi nieprzyjemnosc jeden raz i jesli wszyscy mechanicy w tej firmie sa tacy jak jeden z pracownikow, z ktorym mialem stycznosc, to GRATULUJE kadrowemu.

Ale mysle, ze ten problem dotyczy XX% tzw."ASO" w PL i nie mam tu na mysli tylko Subaru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, znaczy, że pierze pieniądze ?

 

Eee tam od razu pierze. Mają motel subaru, może hasło nośne jest i mają non stop full gości. Nie wiem. W każdym razie z takim podejściem na pewno nie zarabiają na sprzedaży samochodów.

 

Na sprzedaży to zarabia Subaryta (mam nadzieję). Byleby tylko mu Białegostoku wystarczyło. Ostatnio tam jak byłem to widziałem więcej subaru niż gdziekolwiek indziej w kraju ;-) Nasycenie rynku ma na pewno wysokie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mowie wam, kupujcie Subaru tylko w Bialym

 

Gdyby nie to, że z zasady nie kupuję nówek w salonach... to chętnie :twisted:

 

Ale komis Subaryta chyba też uskutecznia... więc, może-kiedyś, jak mu się fajny użytek na sprzedaż trafi?

 

Szkoda tylko, że do serwisu na przeglądy nieco za daleko... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta...... i powiedz kto zrobi ci lepsza reklame jak nie wujek Milek

Faktycznie dałeś czadu ;) Co do WRX to przynajmniej na razie nie stać mnie coby Ci go podarować ale z pewnością zajmę się zamianą tego dyliżansu, którym się poruszasz na coś co ma napęd na 4 kopyta ;)

Człowieku,Subaryta sprzedaje auta nawet do Szkocji Ot co

Sam byłem świadkiem

A moja rola tu gdzie? Przecież tak naprawdę to Ty sam sprzedałeś ten samochód ;)

Ja tylko wypisałem papierki.;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...