Skocz do zawartości

Fotele WRX a Sti


Pablo2

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze fotele pochodzą z sti 02-03 (blobeye) , zapewniały zdecydowanie najpoprawniejsze trzymanie boczne i pozycję... , najsłabsze pod tym względem są fotele z 06-07 (hawkeye) - 03-05 bugeye , jest czymś pomiędzy , ale jeżeli szukasz faktycznie dobrego trzymania bocznego i kontaktu pośladków z fotelem , to tylko kubeł, w dodatku montowany do podłogi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pamiętam opinie, że najwygodniejsze fotele są/były w STI bugeye (czyli MY'01-02)

taki fotel mam zrobiony na kolkach przed biurkiem do kompa... a w aucie seryjne sti '03... i powiem szczerze ze nie widze roznicy... no chhyba ze brzydalowy fotel zamontowany w aucie jakos lepiej sie sprawuje niz ten na kolkach na pietrze? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią fotele w WRX-ie od tych w STi ?

 

Jak miałbyś zmieniać to tylko na takie z Buga STi bo między WRX Blob a STi Blob aż takiej różnicy nie ma (stare z GT sporo lepiej w plecach leżą od moich z WRX - przynajmniej te w '00 bo z takimi miałem kontakt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli szukasz faktycznie dobrego trzymania bocznego i kontaktu pośladków z fotelem , to tylko kubeł, w dodatku montowany do podłogi :twisted:

 

Nic dodac, nic ujac :-) Do tego koniecznie szelki... i juz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że kubeł i szelki to właściwe rozwiązanie :wink:

 

Albo chociaż seryjny fotel i szelki. Powinno wystarczyć. Jest to o tyle niewygodne, że szelki zapina się dłużej, poza tym trochę to dziwnie wygląda w mieście :mrgreen:. Dlatego sam kubeł ze zwykłym pasem do jazdy codziennej powinen być super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
20 godzin temu, Barney napisał:

Odswiezam temat, szukam foteli do WRXa 2004, nie chce z sti. Chcialbym zeby oprocz trzymania dalo sie w nich jechac w dluzej trasie. Ktos cos?

W fotelach STI jedzie się bardzo dobrze w trasie. Śmiem stwierdzić, że lepiej niż w fotelach WRX. Miałem porównanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2017 o 12:34, Barney napisał:

Odswiezam temat, szukam foteli do WRXa 2004, nie chce z sti. Chcialbym zeby oprocz trzymania dalo sie w nich jechac w dluzej trasie. Ktos cos?

Może fotele z imprezy GT/STi (GC)?  Uważam je za wygodne i dobrze trzymające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...