Skocz do zawartości

-- POMUKI 2011 --


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

POMUKI 2011 - Gala rozdania nagród

 

Po drobnej przerwie spowodowanej globalnym ociepleniem, wzrostem cen paliw i kursu franka, a przede wszystkim remontem skrzyżowania ulicy Łopuszańskiej - witam na uroczystej gali rozdania nagród dla wszyskich NAJ w ubiegłym, 2011 roku.

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że szczegóły odbioru nagród będą uzgadniane ze zwycięzcami indywidualnie - tą drogą dowiedzą się także, a może przede wszystkim - co wygrały :)

Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić moją ciocię z Węgorzewa, bez której moja obecność tu przy mikrofonie nie byłaby możliwa. To właśnie ona zaszczepiła we mnie bakcyla internetu, a także wytłumaczyła, gdzie znajdę najciekawsze filmiki z serwisów "www.niekoniecznie-you...tube." Ciociu - dzięki!

 

A teraz, nie przedłużając, zapraszam wywołaną w poprzedniej dyskusji Megan w celu ogłoszenia zwycięzców, zaczynamy!!

 

FORUMOWICZ ROKU 2011 - CARFIT

Tutaj zwycięzca mógł być tylko jeden, z ogromną przewagą nad całą konkurencją, Carfit nie pozostawił żadnych złudzeń i zgarnia nagrodę dla najpopularniejszego forumowicza ubiegłego roku. 20% zniżki dla głosujących na zainteresowanego przy najbliższej naprawie - gwarantowane.

 

ŚWIEŻYNKA ROKU 2011 - SOOBARYNA

Wejście smoka, a w zasadzie smoczycy :) Jestem więcej niż pewny, że w geście podzięki dla swoich wyborców - wklei w końcu swoje zdjęcie w wiadomym temacie :)

 

MISTRZ HUMORU 2011 - LEON

Witam w kolejnym odcinku Familiady, na początek żart... :)

Szukając forumowego konkurenta dla Karola Strassburgera, głosujący również nie mieli cienia wątpliwości, z przewagą podobną do Forumowicza roku, Leon wyprzedził wszystkich swoich konkurentów do miana forumowej maskotki :) Gratulujemy!

 

CYTAT ROKU 2011 - ALEX - Plejady

W tej kategorii walka była bardziej zacięta, często cytowany był również Carlos, jednak przemowa Alexa z wymienionej wyżej imprezy zapadła forumowiczom w pamięć najmocniej.

 

WYDARZENIE ROKU 2011 - SUBARU BRZ

Z najmniejszą z możliwych przewagą nad łódzkimi ustawkami piwnymi, ostatecznie wygrywa nowe dzieło inżynierów naszej ulubionej marki. Ciekawy jestem tylko, komu wręczymy nagrodę w tej kategorii? :)

 

MODERATOR ROKU 2011 - CHOJNY

A jednak można było wygrać z większą przewagą, niż Carfit! 26 głosów, gdy kolejny konkurent otrzymał ich... 4. Jednym słowem - ostrzeżenia robią swoje ;) A już poważnie, szczere gratulacje wygranej, ponieważ tak niewdzięczna robota niezbyt często bywa doceniana.

 

FORUMOWE AUTO ROKU 2011 - HURAGAN CARLOS

Czyli auto, które każdy z nas chciałby mieć :) Nie wiem czym kierowali się inni, ale dla mnie ten samochód wymiata tak samo, jak pasja jego właściciela (i cierpliwość i samozaparcie :) )

 

SPAMER ROKU 2011 - JOANNA7F

Nagroda, lub anty-nagroda, jak kto woli :) W każdym razie właściciel serwera, rozważając umieszczenie reklam na swojej stronie, powinien zgłosić się z dużą butelką do wymienionej forumowiczki.

 

NAJLEPSZA POJEŻDŻAWKA ROKU 2011 - PLEJADY 2011

Chyba nie trzeba nawet nic uzasadniać i dopisywać – pewnie każdy kto był, wie dlaczego, a ten kto nie był, żałuje, że nie wie.

 

MISZCZ PISOWNI 2011 - DZIOBA & HOGI

I zrobił nam się duecik :) A morze raczej dułecik :) W każdym razie wpadła mi do głowy pewna myśl – fajnie byłoby zobaczyć rozmowę zainteresowanych na gadu-gadu. Albo inaczej – Word to musi mieć z nimi ciężkawo ;)

 

 

Dziękuję wszystkim za głosowanie, obecność, wparcie, krytykę i takie tam, a teraz zapraszam na afer party do Carfita na zaplecze - niech się dzieje i see you next year!!

DOBRANOC!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISZCZ PISOWNI 2011 - DZIOBA & HOGI

I zrobił nam się duecik A morze raczej dułecik W każdym razie wpadła mi do głowy pewna myśl – fajnie byłoby zobaczyć rozmowę zainteresowanych na gadu-gadu. Albo inaczej – Word to musi mieć z nimi ciężkawo

Toz to som dwa extremalne przypadki tej samej konkurencji :shock: :shock: :shock: Nie mylić miszcza z mistrzem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISZCZ PISOWNI 2011 - DZIOBA & HOGI

I zrobił nam się duecik A morze raczej dułecik W każdym razie wpadła mi do głowy pewna myśl – fajnie byłoby zobaczyć rozmowę zainteresowanych na gadu-gadu. Albo inaczej – Word to musi mieć z nimi ciężkawo

Toz to som dwa extremalne przypadki tej samej konkurencji :shock: :shock: :shock: Nie mylić miszcza z mistrzem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Gdyby nie było demokracji, to może i miałbyś rację, ale skoro przegłosowaliśmy, że obaj jesteście miszczami - to obaj jesteście miszczami :mrgreen: I to by było na tyle :D Liczby nie kłamią :)

 

-- Pt sty 13, 2012 3:16 pm --

 

Skolo, no wiesz Ty co ... zbereźniku :P:twisted:

 

Zbereźniku od razu... o kolegę dba po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OH :!: no bardzo dziekuje wszystkim wyborcom, ktorzy mnie typneli :mrgreen: wielka radosc :mrgreen:

a w szczegolnosci dziekuje Rozrabiarze za kfiatki, nie bylo tulipanow :?: ... :mrgreen: ...

 

 

 

 

 

 

...zarcik, piekne 11 roz :wink:

 

 

I oczywscie rowniez gratuluje wszystkim pozostalym :!: Z pewnoscia zasluzyliscie :mrgreen:

 

Amstaff23, jestes pewny, ze chcesz ogladac fote ogrzycy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i dalej będzie gadać.... :)

 

Tylko ma być obiecany topless i ma być T W O J E !! A jak będzie ściema, to naślę na Ciebie Hogiego & Dziobę i przez najbliższe dwa tygodnie będą Ci tłumaczyć, czy się w końcu pisze Iran, czy Irak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tym konkursie, a tu taka niespodzianka :mrgreen: I jeszcze taka prestiżowa kategoria :roll: :mrgreen:

 

Ze swojej strony pragnę pogratulować wszystkim Wygranym oraz podziękować za zaufanie, którego nie zawiodę. Na kolejnych Plejadach będę się starał walczyć o utrzymanie pucharu i wygraną w konkursie "Pomuki 2012" :wink: :mrgreen: Mam nadzieję, że znajdą się tacy, którzy mi w tym pomogą :wink:

 

-- 13 sty 2012, o 22:15 --

 

czy nagrody będzie można wypić razem ze zwycięzcami?

Trzeba :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...