Skocz do zawartości

Rajd w Gorlicach


Niuniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja jak zwykle trzymam kciuki za Frycza :)

Dajcie mu juz to S2000 i niech zamiecie...

 

Powiedziałbym - nie wyganiajcie go z N-ki :!: Chyba co poniektórzy pozapominali jak w 2003 ( i wcześniej) Frycz wymiatał Miśkiem.

 

Będzie walka Sołowow-Kuzi-Czopik-Frycz

 

Pamietam i dlatego widze go w S2000, gdyz:

 

1. W N-ce był kozakiem jakich mało. Pamiętam jak Herba (tytułowany królem Nki) stwierdził, że robi co może, ale Frycz jest nie do dogonienia.

 

2. W S1600 Frycz jako pierwszy pokazał, że tym sprzetem da się generalke wyjąć w polsce.

 

3. Jak go wsadzimy do S2000 uzyskamy "combosa" N+S1600... a to może tylko poskutkować wielce oczekiwanym Mistrzem Poslki i tytułem od kibiców Największego Kozaka

 

To jest oczywiscie wariant optymistyczny, zakładający że:

a. dostanie Punto S2000

b. samochód nie bedzie się psuł

c. samochód będzie konkurencyjny

d. Frycz sie zaaklimatyzuje w sprzęcie

 

I oby sie tak stało... bo dla mnie w Polsce istnieją obecnie dwaj kierowcy Frycz i Kajetanowicz.

 

BTW. Kajetanowicz jest strasznym ogarniaczem, chcialbym go zobaczyc w jakiejs lepszej furze.. najlepiej 4 napędowej. Ale zoabczymy co pokaże w Pugu S 1600.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest oczywiscie wariant optymistyczny, zakładający że:

 

b. samochód nie bedzie się psuł

c. samochód będzie konkurencyjny

 

 

 

Właśnie tego się najbardziej obawiam... :roll:

 

A Kajtek powinien wsiąść w S1600 i pokazać klasę. Moim zdaniem N4 to auta nie dla niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Kajtek powinien wsiąść w S1600 i pokazać klasę. Moim zdaniem N4 to auta nie dla niego :wink:

 

Może i masz racje, też go jakoś nie widze w N4, ale wlasnie dlatego chciałbym zobaczyć.

Troszkę sie boje że w S1600, może skończyc jak Pelikan, bo w stosunku do jego osoby też byly duze oczekiwania, wszyscy wiedzeli ze potrafi wymiatac...

Ale wydaje mi sie, że Kajtek jest większym talentem... i tego się będe trzymał.\

 

Druga kwestia do Pugi S1600, chodzą ploty, że te samochody są już mocno wyeksploatowane i nie doinwestowane... pożyjemy zobaczymy. Oby Kajtek pokazał klase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Druga kwestia do Pugi S1600, chodzą ploty, że te samochody są już mocno wyeksploatowane i nie doinwestowane... pożyjemy zobaczymy. Oby Kajtek pokazał klase.

 

No racja, pierwszej młodości nie są. Ponoć Peugeot cały czas pracuje, a przynajmniej pracował w sezonie 2005 nad tym samochodem, projekt był rozwijany. Inna sprawa jakie podejście ma do tego Peugeot Polska - wg mnie to wygląda na zasadzie "Macie S1600 to się cieszcie i nie marudźcie..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Peugeot cały czas pracuje, a przynajmniej pracował w sezonie 2005 nad tym samochodem, projekt był rozwijany.

 

Jestem prawie pewien, że Peugeot Polska nie rozwija tych samochodów...

chciałbym, żeby one były "tylko" porządnie serwisowane i mało awaryjne.

 

Inna sprawa jakie podejście ma do tego Peugeot Polska - wg mnie to wygląda na zasadzie "Macie S1600 to się cieszcie i nie marudźcie..."

 

No tak to troche wygląda, ale w sumie Peugeot Polska nie robi tego po to, żeby parę osób w polsce mogło sobie pojeździć, więc jest szansa, że samochód będzie dobrze przygotowany a Kajtek zleje wszystkich ;)

W sumie ten sam samochód za czasów Grzyba był prawie bez awaryjny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten sam samochód za czasów Grzyba był prawie bez awaryjny...

 

Wtedy był funkiel-nówka nieśmigana 8) A i sam projekt był świeży.

 

Ja po dzisiejszym dniu spędzonym na OSach stwierdzam z zadowoleniem - polskie rajdy wygrzebały się z dołka, wiadomo że nie są idealne, ale jest nieźle.

 

 

A i jeszcze wpienił mnie komentarz jednego z obserwatorów PZM - Marka Oziębło :

 

"Rajd oglądają tłumy widzów. Park serwisowy na stadionie w Uściu Gorlickim przeżywa najazd "cywilnych" samochodów. - Prawdziwy horror! - ocenił obserwator PZM, Marek Oziębło."

 

No kurna dramat, okropni ci kibice są że przyjechali w śnieg i mróz poogladać swoich idoli. I to jeszcze samochodami wjeżdzają - no kurde ciekawa sprawa- chciałem zauważyć że jest zima i raczej pieszo z odcinka na strefę byłoby cięzko dotrzeć.

Widzę że największym problemem dla PZM są kibice. O ile łatwiejsze byłoby życie działaczy (jak ja nie lubie tego słowa :evil: ) gdyby nie było kibiców, nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Rajd oglądają tłumy widzów. Park serwisowy na stadionie w Uściu Gorlickim przeżywa najazd "cywilnych" samochodów. - Prawdziwy horror! - ocenił obserwator PZM, Marek Oziębło."

 

No kurna dramat, okropni ci kibice są że przyjechali w śnieg i mróz poogladać swoich idoli. I to jeszcze samochodami wjeżdzają - no kurde ciekawa sprawa- chciałem zauważyć że jest zima i raczej pieszo z odcinka na strefę byłoby cięzko dotrzeć.

Widzę że największym problemem dla PZM są kibice. O ile łatwiejsze byłoby życie działaczy (jak ja nie lubie tego słowa :evil: ) gdyby nie było kibiców, nie ?

 

No niestety nie od wczoraj wiadomo, że PZMłotowi i niektórym organizatorom najbardziej przeszkadzają kibice, bo przychodza, depcza pola, śmiecą, w ogóle są hałaśliwi i dupe zawracają. Dlatego w celu pozbycia się tego problemu proponowałbym rozgrywanie rajdu np. we wtroki i środy... i tylko do godziny 15, tak żeby nikt nie przyszedl no chyba że przez przypadek..

 

A tak na serio to ja tego nie rozumiem, panowie w PZM mają taki wspaniały dar, znajdowania problemów tam gdzie ich nie ma... przecież dzięki takim kibicom to te rajdy żyja... przecież firmy nie po to ciężkie pieniądze wykładają, żeby garstka zapaleńców miała świetny sposób na spędzanie czasu.. kolejny absurd.

W PZMie przydałyby sie osoby, ze "świeższym" spojrzeniem na sprawe sportu... nie oszukujmy sie to jest biznes i pojmując go w tych kategoriach i nie popadając w skrajności , można by naprawde rozkręcić ten sport w Polsce.

Ups, troche sie rozpisałem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...