Jump to content

Rajd w Gorlicach

Niuniek
 Share

Recommended Posts

Niuniek pojedzie pewnie jako przecierak :!:

No to nic tylko pozazdrościć.Będziemy mieć swojego człowieka na trasie :wink: Ogólnie Niuniek szykuj się na masę śniegu i lodu oraz kilka odcinków po ciemku :twisted:

To tylko moje przypuszczenia!!!!Oby sie sprawdziły!!!

A kto sie wybiera?

Ja jadę, mam już zaklepane spanko, ciepłe ciuchy przygotowane, jedynie nie będę śmigał międy OSami moim SI, tylko kolegi Renault Scenic.

Do zobaczenia w okolicahc Gorlic.

Cholera, tyle krytyki jest w związku z tymi piątkowo sobotnimi terminami rajdów, a nic się nie zmienia. :?

Gdyby Magurski był sobota - niedziela, to chociaż na drugi dzień mógłbym przyjechać.....

A tak nic... :(

WRC fan, jeżeli by się tak jakoś cudem zdarzyło, żebym w tą sobotę nie pracował, to możesz się za mna zabrać, i tak bym jechał przez Kraków.

Ale wiedzieć, czy pracuję, czy nie będę dopiero jak wrócę ze Szwecji, i to tak w okolicach czwartku.

Niuniek pojedzie pewnie jako przecierak :!:

No to nic tylko pozazdrościć.Będziemy mieć swojego człowieka na trasie :wink: Ogólnie Niuniek szykuj się na masę śniegu i lodu oraz kilka odcinków po ciemku :twisted:

Nie tylko Niuńka będziemy mieli na trasie:)

Proszę nie wchodzić na drogę w trakcei przejazdu klasy N3

:lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Będzie jeszcze jedna załoga w PPZM. Numer na liście zgłoszeń: 126. Peugeot 106 z różowo/niebieską maską.

Wszystkich oglądających uprasza się o robienie zdjęć, bowiem jest to debiut załogi w PPZM.

Kierowcą jest "Ciepły" - niektórym znany z SJS jako kierowca czerwonego Saxofona VTS.