Jump to content

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2012 (markowa klasa SUBARU!!)

Recommended Posts

• Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki chłopaki, sam jestem w szoku :shock:

Generalnie bardzo fajny dzień, 6ciu subarumaniaków, fajne pogaduszki, super rywalizacja (dzięki bardzo Witek 8)) - ja to lubię :twisted:.

Pierwszy przejazd mocno bojaźliwy, tak jak pisze Grzesiek, miejscami wilgotno i jeszcze chłodno z rana a ja na średnio-twardych oponach :lol:

Z przejazdu na przejazd coraz cieplej, większa znajomość trasy i ...............dzidaaa :mrgreen:

Pech chciał (dla Witka :oops: :wink:) że podczas mojego 4tego przejazdu nie było opony w jednym miejscu i musiałem jechać jeszcze raz. Mocno wnerwiony pojechałem na start i przeszedłem samego siebie :shock: - ten 5ty przejazd wyszedł około 3 sekundy szybciej niż 4ty. Gdyby nie powtórka Witek wskoczyłby na 2gie miejsce.

Podsumowując, następnym razem niech ktoś mnie wnerwi z samego rana :D

Pech chciał (dla Witka :oops: :wink:) że podczas mojego 4tego przejazdu nie było opony w jednym miejscu i musiałem jechać jeszcze raz

hehehe to "podziękowania" powinny się należeć po części też mi - podczas przejazdu z Bartezem (ja na prawym) za mocno zaatakowaliśmy szykanę i usunęliśmy tę oponę :P:mrgreen:

Oja....... :oops::oops:, kurna Kwapcio troche sie wstydze :oops: :wink:

Panowie, dzieki wielkie, ale przede mną był jeszcze niesamowity Tomek Różak i wręcz na równi Witek Kruszewski......... wszyscy dawaliśmy jakoś rade :D

Grzesiek :), a wiesz że podejrzewałem właśnie Bartka, że to on taki łobuz :twisted:

EVAN, oj tak, zobacz jaki byłem wypruty....... :mrgreen: dosłownie snułem się

cybel, wpadaj nast. razem swoim klasykiem potworkiem :wink:, teraz było nas 5ciu w GC8 8)

dario007, bingo! Ty masz ten dar jak mało kto...... :twisted:

Załadowała się moja walka i decydujący przejazd.......... :D

• 2 weeks later...

Potwierdzam rozmawiałem dzisiaj z Nowocieniem :) w sobotę rano stawiamy się na torze :)

gpruszko czym nagrywałeś onboardy? fajna jakość :)

Ktoś z obecnych w sobote ma na aucie chlapacze od Gigi`ego? chciałbym pomacać przed zakupem :)

Edited by Bestia

Ja jeszcze na 100% nie wiem czy przyjade bo kompletnie nie mam opon na te pogode a na zimówkach cudów nie zdziałam :mrgreen:

Kamerka to pożyczona Contour 720, teraz mam swoją Contour Roam - szerszy kąt widzenia i full hd :cool:

Ja mam kawiorki rallyarmorowe, czarne z czerwonym logo, moge oddać w dobrej cenie :smile:

gpruszko jak rozumiem do GTka? bo ja do WRXa `01 szukam :)

orientowałe sie dzisiaj w hurtowni - zbrojona guma 3mm czarna to kwota 100pln za kawałek 1,20x1,00

do tego trzeba dokupić śrubki, zrobić blaszki itd więc cena Gigiego jest ok :)

......które są już rozpisane :mrgreen: ......Różak, Nowocień, Łuczkiewicz....... a kolejność zobaczymy :cool:

hihi,no dobra kolejnosć ,ale Ja chyba Evo jednak,Subaru na serii moje kochane i nie wiem czy zdąże ustawić geometrie jakąkolwiek,to łomot dostane od Was aż żal,ale gdybym jechał Cybla GTmocarzem to darmo bym się nie poddał!:-)

Tak czy siak jestem w sobote z grillem to się ustawmy gdzies blisko siebie z wigwamami.

Wezcie kiełbase sobie i krzesełka,ja stoliczek i krzesełka jakieś wezme...i butelke! hihi.

Potwierdzam rozmawiałem dzisiaj z Nowocieniem :) w sobotę rano stawiamy się na torze :)

Ktoś z obecnych w sobote ma na aucie chlapacze od Gigi`ego? chciałbym pomacać przed zakupem :)

Zapraszam gdzieś blisko Nas !

Edited by FITNES

No dobrze,a może i ja się przejadę?Tylko jedno pytanie do wyjadaczy oesowych.Jak mam się zapisać,bo lista zapisów zamknięta.

Czy jest taka możliwośćczy raczej już nie?

No dobrze,a może i ja się przejadę?Tylko jedno pytanie do wyjadaczy oesowych.Jak mam się zapisać,bo lista zapisów zamknięta.

Czy jest taka możliwośćczy raczej już nie?

czyli biorę dodatkowe krzesło :-) miło będzie.

Można dopisać się w dniu zawodów, wpisowe jest trochę większe

FITNES - nie sciemniaj z geometria tylko przyjeżdżaj i pokaz jak się powinno jeździć Subaru :)

no jak? 260KM do waszych diabłów? :-)...Tomek ,rzeczywistość jest miażdząca hihi.

Ja sobie popatrze jak się jezdzi Subaru własnie...z Wami za kierami !

Edited by FITNES

Fitnes nie rób sobie z nas jaj dobraaa :mrgreen: Ja jestem przykładem ślepej kury i ziarenka.. :mrgreen: :-P

Grzegorz - nie marudź tylko wpadaj :) Pogoda ma być ładna i chyba nawet nie będą potrzebne zimówki :)

Ja mam i na 80% uda mi sie podjechać w sobotę - możesz macać do woli :D

a to nie jest impreza amatorska? slicki, profesjonalne nastawy geometrii by FIT - pewnie przyjade moja seria na potenzach i okaze sie ze jestem jedyny bez podtrzymania turbo :)