Jump to content
czarnylolo

luz wycieraczek w foresterze

Recommended Posts

Odkopię temat.

U mnie wycieraczki też trzepią w Outbacku więc zamówiłem 6 kompletów Dorman 49447 z USA płacąc 40zł/komplet. Powinny być na miejscu za jakieś dwa tygodnie. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą, z wysyłką na terenie PL powinno wyjść ok. 50zł za komplet. Będę miał więc 5 kompletów więcej niż jest mi prywatnie potrzebne. Jak ktoś chce proszę śmiało walić na PW. Jak się skończą edytuję post o tę informację. Tak na przyszłość od razu napiszę, że nie planuję więcej ich zamawiać - więc proszę za pół roku albo kilka lat nie łudzić się, że jeszcze mam jakieś sztuki w zanadrzu :) Zamówiłem więcej z czystego skąpstwa.

Edytowano: wszystkie komplety już zostały zaklepane. Jeżeli coś się zwolni będę agresywnie promował swoją ofertę. ;)

Jak się uda nakręcę też tutoriala z wymiany - te dostępne na internetach są kręcone kartoflami a znając życie różnice montażowe pomiędzy foresterem a legacy będą co najwyżej symboliczne.

Edited by Amnes

Na tech badziewiach Dorman, czy na nowych/używanych częściach?

Witam, również jestem w potrzebie i chętnie odkupie od kogoś taki zestaw naprawczy.

Ja u siebie zastosowałem okrągłą tulejkę. Przewierciłem trzpień założyłem tulejkę i podkładkę żeby ramię nie spadało  2 lata tak mam zrobione i nic się nie dzieje. Kiedyś zobaczyłem czy się nie wycierają elementy ale wszystko było ok więc polecam ten sposób. Nie mam zdjęć bo bym podesłał.

mam 1 zestaw Dorman do sprzedania - 50 zł + wysyłka - zainteresowani niech piszą wiadomość na priv

W dniu 14.08.2018 o 12:15, nowyklient napisał:

Ktoś jeszcze dysponuje tymi zestawami naprawczymi?

Dołączam do pytania :P

Za odkopanie najmocniej przepraszam, ale jeśli ktoś potrzebuje Dorman 49447 to zapraszam na PW.