Skocz do zawartości

luz wycieraczek w foresterze


czarnylolo

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopię temat.

 

U mnie wycieraczki też trzepią w Outbacku więc zamówiłem 6 kompletów Dorman 49447 z USA płacąc 40zł/komplet. Powinny być na miejscu za jakieś dwa tygodnie. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą, z wysyłką na terenie PL powinno wyjść ok. 50zł za komplet. Będę miał więc 5 kompletów więcej niż jest mi prywatnie potrzebne. Jak ktoś chce proszę śmiało walić na PW. Jak się skończą edytuję post o tę informację. Tak na przyszłość od razu napiszę, że nie planuję więcej ich zamawiać - więc proszę za pół roku albo kilka lat nie łudzić się, że jeszcze mam jakieś sztuki w zanadrzu :) Zamówiłem więcej z czystego skąpstwa.

 

Edytowano: wszystkie komplety już zostały zaklepane. Jeżeli coś się zwolni będę agresywnie promował swoją ofertę. ;)

 

Jak się uda nakręcę też tutoriala z wymiany - te dostępne na internetach są kręcone kartoflami a znając życie różnice montażowe pomiędzy foresterem a legacy będą co najwyżej symboliczne.

Edytowane przez Amnes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja u siebie zastosowałem okrągłą tulejkę. Przewierciłem trzpień założyłem tulejkę i podkładkę żeby ramię nie spadało  2 lata tak mam zrobione i nic się nie dzieje. Kiedyś zobaczyłem czy się nie wycierają elementy ale wszystko było ok więc polecam ten sposób. Nie mam zdjęć bo bym podesłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam ,ma ktoś  zestaw  od strony pasażera? Pilne kupię jak najszybciej, jestem na Islandii i brak kupienia więc wysyłka długo będzie szła,muszę jak najszybciej zrobić bo  jest zima. Subaru Forester 97 2.0

P.S. 

Da się zrobić na szybko np. śrubą  samokontrolujaca, jeśli tak możecie podać długość i rozmiar śruby,Dalego mam do sklepu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
21 godzin temu, luki_man napisał:

Hej. Sam przerabiałem temat luzu na wycieraczkach moim Forku SF. Jako że bawię się w wydruki 3d wykonałem model na wzór oryginału. Testowane na 3 autach i sprawdza się świetnie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to piszcie na priv.

A ten zestaw do Legacy II podejdzie czy tylko do Forstera dedykowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...