Skocz do zawartości

Zima kontra Legacy MY04


wolay

Rekomendowane odpowiedzi

Po odpaleniu samochodu na mrozie wspomaganie jest o wiele slabsze niz latem; ciezko kreci sie kierownica, czy to normalne??

 

To samo wystepuje ze skrzynia biegow (reczna) ale z tego co wiem olej w skrzyni ma prawo gestniec.

 

PLASTIKI w czesci bagazowej irytujaco skrzypia (30 000km przebiegu). Moze ktos sie juz z tym spotkal i wie jak to naprawic.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze,że na początku(mimo 5 minut grzania)jedzie jak na ręcznym- rozgrzałeś go - po 10 minutach jazdy to wszystko znika(no może coś tam jeszcze skrzypi-u mnie krata i lód na podszybiach) ale przy takim mrozie, temperatura spadnie o 10 stopni i jak ręką odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jeszce zawieszenie trzeszczy, no ale jednak - kilkanascie stopni to nie w kij pierdział więc plastiki i gumy mają prawo zesztywnieć... tak jak i płyny zgęstnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Legacy 2,5 w automacie jest podobnie. Odnoszę wrażenie, że wspomaganie w zimnym aucie (temp zew - 15'C) działa "na pół gwizdka".

 

Dodatkowo auto jest tak zaprojektowane, że to co zgarną wycieraczki (po użyciu spryskiwacza) ląduje na bocznej szybie kierowcy - po pewnym czasie skutecznie eliminując jakąkolwiek przez nią widoczność. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...