Skocz do zawartości

Kalendarze 2012


MForbi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy sklepik ma w ofercie (planuje mieć w ofercie) kalendarze ścienne naszej ulubionej marki ?

Sklepy pełne są kalendarzami "samochodowymi" różnej maści - samochody sportowe, supersamochody sportowe, samochody supersportowe itp. ale Subaru nie ma w żadnym z nich.

Ja tam chętnie jakiś ładny kalendarz Subarowy chętnie bym "przygarnął" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zacznijmy listę na 2013 :twisted::mrgreen:

Chyba tak trzeba zrobić ...

Sklepik jakoś nie podejmuje tematu, więc może na 2013 może sami wykonamy i sklepikowi sprzedamy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były robione forumowe kalendarze... był konkurs na fotki i później kalendarz był robiony.

Musiałby ktoś to ogarnąć. Tylko, czy się tylu chętnych znajdzie... i z fotkami tez czasem kłopot :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku chyba Mikad próbował coś ogarnąć, ale było zbyt mało chętnych i temat upadł.

 

z fotkami tez czasem kłopot

A tam. Zawsze można je zrobić. :) Pięknych Subaraków jest tu mnóstwo, kilka osób naprawdę dobrze obsługuje aparat, także tym nie ma co się przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Byłam dziś w Salonie Subaru i między innymi pytałam o kalendarze ścienne 2012.. Pewien przemiły Pan odpowiedział mi, że czekają na pewne decyzje z góry i jeśli będą one pozytywne to jest szansa, że kalendarze będą do końca stycznia br. - jak by co o kalendarze pytać w Serwisie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro znalazlem takie coś http://allegro.pl/kalendarz-lotos-subaru-poland-rally-team-na-2012r-i2027967634.html. Odrazu dodam ze nie mam nic wspolnego z aukcją

 

 

SZOK, ktoś sprzedaje na allegro służbowe kalendarze.

 

 

Ja dostałem podobny, każdy miesiąc osobno, ale nie na handel :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku chyba Mikad próbował coś ogarnąć, ale było zbyt mało chętnych i temat upadł.

 

Wypraszam sobie.. mylić mnie z tym kimś phhh... :twisted:

 

Faktycznie, temat upadł, brak chętnych był, cena też troche zaporowa była i tak jakoś zrezygnowaliśmy z tego wszystkiego. Z tego co pamiętam to też były przymiarki na 2010 już? Wiec ja proponuje już na 2536 robić zapisy, może się uda :| :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku chyba Mikad próbował coś ogarnąć, ale było zbyt mało chętnych i temat upadł.

 

Wypraszam sobie.. mylić mnie z tym kimś phhh... :twisted:

 

Faktycznie, temat upadł, brak chętnych był, cena też troche zaporowa była i tak jakoś zrezygnowaliśmy z tego wszystkiego. Z tego co pamiętam to też były przymiarki na 2010 już? Wiec ja proponuje już na 2536 robić zapisy, może się uda :| :twisted:

 

 

Wielka szkoda, że temat umarł w ubiegłym roku, bo mój Forek dwa razy miał się tam pojawić :D

A teraz nie ma ani Forka, ani kalendarzy... :cry:

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...