Skocz do zawartości

Subaru kontra mrozy


inzynier_mamon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety nie będzie to wątek ze zdjęciami samochodu w śniegu 8) Chodzi mi o Waszą pomoc w problemie , jaki miałem dziś rano. Musiałem samochód zostawić przed domem i rano z drżącą ręką kręciłem kluczykiem. Trochę niechętnie, ale jednak zapalił. Pochodził torchę, nagrzał. Zadowolony podszedłem do domu i po godzinie schodzę aby jechac do pracy. I po przekręceniu kluczyka usłyszałem, że nie usłyszałem dźwięku (szumu) pompki paliwa w baku. Mimo to próbowałem zakręcić silnikiem. Co oczywiste - nie zapalił. Próbowałem kilkanaście razy, aż w końcu po kolejnym przekręceniu klucza pompka zaszumiała, podała paliwo i silnik odpalił. No i teraz pytanie - gdzie się ta pompka znajduje? W zbiorniku to wiem, ale czy bardziej w środku, czy na zwenątrz ? NIe wiem po porostu czy coś zamarzło, czy tylko nie kontaktowało. Dziękuję za rady i pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w foresterze bo takowego nie miałem, ale po roznych doswiadczeniach z pompkami elektrycznymi wiem ze same w sobie sie bardzo zadko psuja albo zgola wcale. libero maja stare pompy jak swiat i to kolo silnika a nie w baku a dzialaja. niemniej z tego co piszesz mi wyglada ze to raczej strowanie popmka sie przycielo - jakis przekaznik po drodze od stacyjki do pompki wiec zapytaj serwis co tam jest i gdzie ten przekaznik czy co tam innego.

bo skoro benzyna w baku ci nie zamarzla to raczej nic innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...