Skocz do zawartości

Si GT'99 felgi 18"


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam 18-stki na oponach 225/35 i jest super. Poprostu kup mocne felgi i będziesz zadowolony. Będziesz miał wszystko poza komfortem,ale wydaje mi się że jak ktoś chce jeździć komfortowo to zapraszamy do Auti A6,Mercedesa E lub coś w tym stylu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 18-stki na oponach 225/35 i jest super. Poprostu kup mocne felgi i będziesz zadowolony. Będziesz miał wszystko poza komfortem,ale wydaje mi się że jak ktoś chce jeździć komfortowo to zapraszamy do Auti A6,Mercedesa E lub coś w tym stylu. Pozdrawiam

no i dodaj: bedziesz mial wszystko poza komfortem i gorszymi osoagami auta, jak i w niektorych autach przeklamaniem licznika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 18-stki na oponach 225/35 i jest super. Poprostu kup mocne felgi i będziesz zadowolony. Będziesz miał wszystko poza komfortem,ale wydaje mi się że jak ktoś chce jeździć komfortowo to zapraszamy do Auti A6,Mercedesa E lub coś w tym stylu. Pozdrawiam

no i dodaj: bedziesz mial wszystko poza komfortem i gorszymi osoagami auta, jak i w niektorych autach przeklamaniem licznika ;)

 

i bomblami na oponach. Coś się musi poddać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na ATS-y DTM??? Powiedzcie jak wam się podobają te felgi??? Myślę że srebrne do srebrnego auta bo złote to chyba troche nie będą pasowały??/

 

ATsy sa bardzo ladnymi kolkami, w ogole uwazam ze do SI bardzo pasuja szprychowe felgi (ATSy DTM albo OZ Superturismo) Do srebrnego tylko srebrne, ewentualnie jakis grafit (choc mi osobiscie sie nie widzi) a do niebieskiego/granatu zlote, srebrne no i biale. Biale nadaja takiego fajnego rally stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba napisał/a:

Tutaj mozesz kupic kopie:SubyDude

Intak chyba tam kupowal.

 

 

Ja tez tam kupowalem.Polecam

 

To znaczy ze ten sklep wysyła do Polski ?

 

Moze ktos podac orientacyjne ceny przesyłek ?

 

Ja kupowalem z przesylka do stanow, bo byly wrzucone na samochod i przyplynely w kontenerze razem z autkiem.Mysle, ze jak by sie uparl to pewnie by wyslali tez do Polski, tylko ze koszta beda na pewno wieksze.Pamietam, ze na streetracing.pl byly organizowane grupowe zakupy tych felg, tyle, ze do Hond.Jak cos to pewnie jest mozliwosc podlaczenia sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na wieczór, do cruising'u mógłbym mieć jakieś ładne 18"

 

Chciałoby Ci się co wieczór koła przekłądać? Bo mi nie. Poza tym prawdziwi twardziele mogą się lansować wydmuszką z klatka na rajdowej podrapanej feldze ;-)

 

Prawdziwi twardziele nie lasnuja sie blacha :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...