Skocz do zawartości

ogrzewanie


niwi

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dziś przy temp -20 gdy ruszyłem rano swoim wysłużonym legacy 1992 kombi automat poczułem że bardzo szybko dochodzi ciepłe powietrze tzn po okolo 1km chyba to nie jest normalne przy mnieszych mrozach musiałem jechać ładnych pare kilometrów zanim dolatywało ciepłe powietrze dodam ze nie wiem jaka jest temperatura silnika gdzyż mam uszkodzony zegar pokazujący temperature wszystkie czujniki są ok co może byc przyczyną

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe zależy co uważasz za ciepłe, mogło mieć aż -5 i byc ciepłe przy -25 na zewnątrz. Może poprostu opory ruchu i oleju w skrzyni były b. duże z powodu mrozu i silnik mocniej obciążony szybciej się nagrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa.... to normalne ze jak przekrece np. na nogi ogrzewanie to i tak leci z bocznych kratek i na przednia szybe????? tzn. gdziekolwiek obuce to zawsze leci bokami i na przednia szybe.... a jak wybiore przednia szybe to tylko mocniej. a no i dalej mnie ciekawi czy jak mam klime to bedze sie grzało bez ciepłego silnika? (czy do klimy jest dodatkowa grzałka czy coś w tym stylu?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...