Skocz do zawartości

Vision Plus czy GT150


piter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie rozumiem, czemu tak się boicie tego niebieskiego zakończenia. W dużej mierze dzięki niemu światło jest białe. Żarówki Philips Allweather mają żółte zakończenie i nie ma to nic wspólnego z wiejskim tuningiem... Za to rozrzut cenowy to na pewno kwestia do dyskusji. Pamiętam jak w UK te żarówki kosztowały 26 funtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dokonałem zakupu Philipsów +50%. Mam plana zrobic właśnie taki test:

1 foto z wnętrza auta na zwykłych H4

2 foto z tego samego aparatu z tego samego miejsca w aucie w tych samych warunkach co poprzednie foto tylko, że na H4 +50%

efekty zapodam :)

mam nadzieję że te 60PLN wydane na Vision Plus +50% się opłacą i efekty bedą widoczne już na oko :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dokonałem zakupu Philipsów +50%. Mam plana zrobic właśnie taki test:

1 foto z wnętrza auta na zwykłych H4

2 foto z tego samego aparatu z tego samego miejsca w aucie w tych samych warunkach co poprzednie foto tylko, że na H4 +50%

efekty zapodam :)

mam nadzieję że te 60PLN wydane na Vision Plus +50% się opłacą i efekty bedą widoczne już na oko :)

PZDR!

super no to ma sens :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze dodać, że nawet jak się porówna ze sobą siłę świecenia żarówek halogenowych takich co mają się już ku końcowi a dokładnie takich samych ale nowych, to różnica też będzie powalająca. Tak więc, jak już robić test to porównywać nowe źródła światła by trzeba było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę subiektywnie potwierdzić, że VisionPlus(+50%) świecą ok 2x jaśniej od poprzednich ...(Philips, Allweather) teraz widać różnice pomiędzy nimi a pozycyjnymi które w porównaniu do nich są ... żółte ... a poprzednio nie było widać różnicy.

Ale efekt w oświetleniu drogi jest naprawdę widoczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę subiektywnie potwierdzić, że VisionPlus(+50%) świecą ok 2x jaśniej od poprzednich ...(Philips, Allweather) teraz widać różnice pomiędzy nimi a pozycyjnymi które w porównaniu do nich są ... żółte ... a poprzednio nie było widać różnicy.

Ale efekt w oświetleniu drogi jest naprawdę widoczny

Niop- pasy i znaki lepiej widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem dotychczas na Osramach, wczoraj założyłem GT150 i dzisiaj jak wracałem od dziewczyny to poprostu stwierdziłem że nie ma lepszych żarówek. Droga jest pięknie oświetlona, nie trzeba się doświetlach halogenami pod czas jazdy aby coś widzieć. Naprawde polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...